0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Vytautas Račickas knygos

  1. 1
  2. 2

Vaikų anekdotai 3 |
Nuolaida knygai -22%
4,69 € 5,99 € *
Maminukas | Vytautas Račickas
Nuolaida knygai -51%
3,99 € 7,99 € *
Tikras vyras | Vytautas Račickas
Nuolaida knygai -47%
7,39 € 13,89 € *
Nippė namie | Vytautas Račickas
Nuolaida knygai -37%
4,79 € 7,49 € *
Šlepetė 3 | Vytautas Račickas
Nuolaida knygai -29%
4,49 € 6,29 € *
Zuika dar gyvas | Vytautas Račickas
Nuolaida knygai -41%
4,79 € 7,99 € *
  1. 1
  2. 2

Leidykla Vytautas Račickas, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Vytautas Račickas leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Vytautas Račickas leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Vytautas Račickas siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Vytautas Račickas ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Vytautas Račickas?