0

Walter Isaacson

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Walter Isaacson knygos


Leonardas da Vinčis | Walter Isaacson
  • Leidėjas: Balto


Daugiau
Kaina internetu: 36,99 €
Kaina knygyne: 37,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (3%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje

Steve Jobs | Walter Isaacson
  • Leidėjas: Obuolys
Daugiau

Šiuo metu neparduodama


Steve Jobs. Oficiali biografija | Walter Isaacson
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau

Šiuo metu neparduodamaSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Walter Isaacson vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Walter Isaacson išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Walter Isaacson bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Walter Isaacson – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.