-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Wim Hof (g. 1959 balandžio 20 d.) – olandų sportininkas, ekstremalas, Gineso rekordininkas.

Wim Hof asmenybė gerai žinoma tarp sportininkų ir iššūkių gerbėjų.

Wim Hof knygosJis dar vadinamas „Ledo žmogumi“, nes sugeba ištverti ekstremaliai žemas temperatūras.

Jis pasiekė Gineso rekordus plaukdamas po ledu bei basomis per ledą ir sniegą bėgdamas pusmaratonį. Šiuos žygdarbius jis priskiria savo sugalvotam Wim Hof metodui, kurį apjungia grūdinimasis, joga, meditacija ir kvėpavimas.

Wim Hof augo didelėje šeimoje – jis buvo vienas iš devynių vaikų. Pats sportininkas turi šešias atžalas. Kalbėdamas apie sportininko ekstremalo karjerą vyras teigia, kad buvo septyniolikos metu, kai pajuto staigų norą įšokti į šaltą kanalą. Vėliau liūdesys praradus pirmąją žmoną paskatino kurti būdus, kaip organizmui susidoroti su žema temperatūra.

Po įvairių sėkmių ir nesėkmių Wim Hof įrodė, kad žmogaus imunitetas treniruojamas, o kiekvienas gali pagerinti savo sveikatą ir užkirsti kelią įvairioms ligoms. Jo sukurta metodika – ypač populiari visame pasaulyje. Autorius turi tūkstančius sekėjų, o populiarumą lemia tai, kad imuniteto treniruotės prieinamos kiekvienam ir apima grūdinimą šalčiu, meditaciją ir kvėpavimą ir tam visai nebūtina skirti daug laiko.

Wim Hof, norėdamas įrodyti savo metodų veiksmingumą, dalyvavo eksperimentuose, kuomet mokslininkai jį užkrėtė virusais ir stebėjo, kaip su jais susidoros organizmas. Visas šias patirtis autorius parašė knygoje „Wim Hof metodas. Praplėsk savo galimybių ribas“.

Tai patarimų knyga, tad kūrybos čia ieškoti nereikia. Visgi, informacijos leidinyje apstu. Autorius savo knyga bando perteikti žinutę, kad kiekvienas iš mūsų gali išeiti iš komforto zonos, o mūsų galimybės – beribės. Valios dėka mes galime taip pakeisti organizmą, kad tapsime atsparūs ligoms ir stresui. Be to, tokios būsenos pasiekti gali tiek vyrai, tiek moterys, nepriklausomai nuo jų amžiaus.

Win Hof kūrinys „Wim Hof metodas. Praplėsk savo galimybių ribas“ – sportininkams ir visiems besidomintiems netradicine medicina, ieškantiems iššūkių, norintiems geriau pažinti savo organizmą. Kviečiame knygą pirkti internetu ir papildyti naudingos bei įdomios literatūros lentyną.