⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Yanis Varoufakis (g. 1961 m. kovo 24 d., Atėnuose, Graikijoje) – graikų politikas, buvęs finansų ministras.

Yanis Varoufakis gimė Atėnuose, kur baigė mokyklą ir išvyko studijuoti į Jungtines Karalystes. Yanis Esekso universitete studijavo matematiką, vėliau apgynė ekonomikos daktaro laipsnį.

Yanis Varoufakis knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Savo karjerą autorius pradėjo akademinėje bendruomenėje, dėstė Esekso, Rytų Anglijos ir Kembridžo universitetuose.

Po trečiosios Margaret Thatcher pergalės rinkimuose Y. Varoufakis paliko Jungtines Karalystes, persikėlė į Australiją, kur dėstė Sidnėjaus universitete. Galiausiai įgijęs Australijos pilietybę grįžo į Graikiją dirbti Atėnų universitete, čia vadovavo doktorantūros studijomis į tapo profesoriumi.

Vėliau Yanis Varoufakis konsultavo Graikijos ministrą pirmininką bei dirbo su žymia žaidimų kompanija „Valve“. Ekonomistas konsultavo žinomų žaidimų gamintojus, kuriančius platformas, kuriose žaidėjai gali keistis bei pardavinėti virtualius produktus.

Finansų guru paskelbė nemažai ekonomikos ir žaidimų teorijos tekstų.

2015-ų metų sausį Y. Varoufakis buvo paskirtas Graikijos finansų ministru. Jis vadovavo deryboms su Graikijos kreditoriais vyriausybės skolos krizės metu. Nuo to laiko Varoufakis pasirodė daugelyje debatų, paskaitų ir interviu.

Ekonomistas parašė keliolika knygų, skirtų įvairaus amžiaus auditorijai. Vienas garsiausių jo kūrinių – tarptautinis bestseleris „Globalus minotauras“. Šia knyga autorius siekia paaiškinti 2008-ųjų metų finansinę krizę kaip alegoriją pasitelkdamas graikų mitus.

Į lietuvių kalbą išversta knyga „Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija“. Šis leidinys skirtas plačiajai auditorijai. Autorius į įvairius ekonominius klausimus atsako naudodamas pavyzdžius iš kasdieninio gyvenimo, įvairių klasikos kūrinių, mitų, pop kultūros. Esminis jo kūrybos bruožas – mokėjimas išvengti enciklopedinio informacijos srauto ir paaiškinti ekonomikos tiesas paprastai ir aiškiai.

Yanis Varoufakis geba greitai orientuotis rinkoje, jis moka rašyti jauniems žmonėms, kurie šiandien yra svarbūs turinio vartotojai.

Neišmanančiam žmogui ekonominė literatūra, nors ir naudinga, bet dažnai atrodo gana nuobodi ir sausa. Tik ne šio rašytojo kūriniai. Autorius į savo paskaitas sutraukia daugybę studentų, o jo tekstai yra įtraukiantys, iliustruoti gyvais pavyzdžiais ir kviečiantys sužinoti daugiau bei pakeisti savo požiūrį. Knygą „Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija“ siūlome įsigyti internetu, ji rekomenduojama visiems, kurie nori apžvelgti ekonomikos istoriją ir suprasti svarbiausius procesus.