Knygos visiems

Knygų tinklaraštis

Patogupirkti.lt knygų tinklaraštis (blogas) – durys, už kurių slepiasi nepaprastas literatūros pasaulis. Atverkite jas ir kartu nersime į knygų pasaulio įdomybes, atrasime naujienas, kalbėsime apie populiariausius leidinius bei ieškosime išėjimo iš beribio skaitinių pasirinkimo labirinto.

Knygų pasaulis milžiniškas! Kiekvieną dieną knygynų lentynas papildo vis nauji ir nauji įvairiausių žanrų leidiniai. Gražūs viršeliai vilioja, neatsilieka ir aprašymai ant nugarėlių. Atrodo, visi leidiniai yra bestseleriai, visi tik geriausi, visus rekomenduoja žvaigždės, tad ką gi skaityti? Kaip išsirinkti? Patogupirkti.lt tinklaraštis žada tapti vedliu, kuris padės susigaudyti knygų gausoje ir atrasti geriausias knygas.

Kruopščiai atrinktus patarimus rasite kategorijoje „Ką skaityti? Knygų rekomendacijos“, o skiltis „Knygų aprašymai, apžvalgos, recenzijos“ – galimybė nauju žvilgsniu pažiūrėti į populiariausius kūrinius, jų atsiradimo istoriją bei tarp skaitytojų sukeltus atgarsius.

Knygų tinklaraštis (blogas) siūlo pažinti ir tuos žmones, kuriems turime dėkoti už visus geriausius skaitinius. Dažnai rašytojų gyvenimas yra ne mažiau įdomus nei jų sukurtų personažų. Į literatūrinį pasimatymą su knygų kūrėjais kviečia straipsniai iš blogo kategorijos „Apie rašytojus, knygų autorius“.

Seniausi pasaulio knygynai, skaitymo patarimai, renginiai, apdovanojimai, paslaptys ir literatūrinės kelionės – įdomybės, neatsiejamos nuo knygų pasaulio, o tuo pačiu ir nuo Patogupirkti.lt knygų blogo.

Skaitytojai įvairūs, jų lūkesčiai taip pat skirtingi, tačiau tikimės, kad kiekvienas šiame tinklaraštyje atras įdomių ir artimų straipsnių, kurie įtikins, kad laikas, praleistas su knyga, prasmingas bei visam laikui praturtina mūsų vidinį pasaulį.

Jurgos Ivanauskaitės premija skirta poetei Gretai Ambrazaitei

Greta Ambrazaitė

Vilniaus knygų mugėje leidykla „Baltos lankos“ pristatys rafinuotą nekasdienių kūrinių programą

Baltų lankų VKM naujienos

Knygos „Autizmas – dalis manęs“ autorės: tai galimybė autistiškiems suaugusiesiems būti išgirstiems

autizmas

Apie tai, kas svarbu – „Tyto alba“ rekomenduoja, ko nepraleisti Vilniaus knygų mugėje

Tyto alba knygų mugėje

Knyga „Apie ką nesikalbu su mama“ – apie tai, kas sujungia ir išskiria

Michele Filigate

„Alma littera“ naujienos Vilniaus knygų mugėje: iš spaustuvės atkeliavę pasauliniai bestseleriai ir gyvi susitikimai su jų autoriais

Paolo Giordano ir Graemes Macrae Burnet

Žiemiški skaitiniai – 7 įtraukiančios istorijos, kurių veiksmas vyksta atšiauriuose kraštuose

Veiksmas vyksta šiaurėje

Išleistas neįkainojamas Adomo Varno negatyvų archyvas, kuriame įamžinta kryždirbystės tradicija

Adomas Varnas

Knygos „Pinigų laiškai“ autorius psichologas ir kurjeris T. Petraitis: „Už pinigus nusipirkau gebėjimą nukreipti žvilgsnį į gyvenime tikrai man svarbius dalykus“

Timas Petraitis

Nobelio literatūros premijos laureatės Annie Ernaux opus magnum „Metai“ – jau lietuviškai

Annie Ernaux