Knygos visiems
Tinklalaidė apie knygasTinklalaidė apie knygas

Knygų tinklaraštis

Patogupirkti.lt knygų tinklaraštis (blogas) – durys, už kurių slepiasi nepaprastas literatūros pasaulis. Atverkite jas ir kartu nersime į knygų pasaulio įdomybes, atrasime naujienas, kalbėsime apie populiariausius leidinius bei ieškosime išėjimo iš beribio skaitinių pasirinkimo labirinto.

Knygų pasaulis milžiniškas! Kiekvieną dieną knygynų lentynas papildo vis nauji ir nauji įvairiausių žanrų leidiniai. Gražūs viršeliai vilioja, neatsilieka ir aprašymai ant nugarėlių. Atrodo, visi leidiniai yra bestseleriai, visi tik geriausi, visus rekomenduoja žvaigždės, tad ką gi skaityti? Kaip išsirinkti? Patogupirkti.lt tinklaraštis žada tapti vedliu, kuris padės susigaudyti knygų gausoje ir atrasti geriausias knygas.

Kruopščiai atrinktus patarimus rasite kategorijoje „Ką skaityti? Knygų rekomendacijos“, o skiltis „Knygų aprašymai, apžvalgos, recenzijos“ – galimybė nauju žvilgsniu pažiūrėti į populiariausius kūrinius, jų atsiradimo istoriją bei tarp skaitytojų sukeltus atgarsius.

Knygų tinklaraštis (blogas) siūlo pažinti ir tuos žmones, kuriems turime dėkoti už visus geriausius skaitinius. Dažnai rašytojų gyvenimas yra ne mažiau įdomus nei jų sukurtų personažų. Į literatūrinį pasimatymą su knygų kūrėjais kviečia straipsniai iš blogo kategorijos „Apie rašytojus, knygų autorius“.

Seniausi pasaulio knygynai, skaitymo patarimai, renginiai, apdovanojimai, paslaptys ir literatūrinės kelionės – įdomybės, neatsiejamos nuo knygų pasaulio, o tuo pačiu ir nuo Patogupirkti.lt knygų blogo.

Skaitytojai įvairūs, jų lūkesčiai taip pat skirtingi, tačiau tikimės, kad kiekvienas šiame tinklaraštyje atras įdomių ir artimų straipsnių, kurie įtikins, kad laikas, praleistas su knyga, prasmingas bei visam laikui praturtina mūsų vidinį pasaulį.

Kovo 25-ąją pasaulyje švenčiama tarptautinė J. R. R. Tolkieno knygų skaitymo diena

J. R. R. Tolkien

Du šimtmečiai mūsų istorijos sutilpę prozos juvelyrės Danutės Kalinauskaitės romane

Danutė Kalinauskaitė

Autofikcinio romano „kai aš buvau malalietka“ autorė V. Kulvinskaitė pristato apsakymų rinkinį „Keturi“

Virginija Kulvinskaitė

Pažadai gyventi sveikiau – kaip juos ištesėti?

Sveikas gyvenimo būdas

Kuo jaunimą žavi autoritarinės ideologijos? Atsakymas slypi T. Strasserio knygoje „Banga”

Todd Strasser

Londone minima „Žydų knygų savaitė“ kviečia atkreipti dėmesį į žydų literatūrinį palikimą

Žydų knygų savaitė

Įkvėpti meilės: žymiausi pasaulio meilės romanų autoriai ir jų kūriniai

Meilės romanai

Leidykla „Tyto alba“ rekomenduoja: ko nepraleisti Vilniaus knygų mugėje?

Tyto alba

Lietuviškai išleistas J. Saramago romanas „Vienuolyno kronika“ leidžia pažinti kitokią nobelininko kūrybą

Jose Saramago