Knygos visiems
Tinklalaidė apie knygasTinklalaidė apie knygas

Knygų tinklaraštis

Patogupirkti.lt knygų tinklaraštis (blogas) – durys, už kurių slepiasi nepaprastas literatūros pasaulis. Atverkite jas ir kartu nersime į knygų pasaulio įdomybes, atrasime naujienas, kalbėsime apie populiariausius leidinius bei ieškosime išėjimo iš beribio skaitinių pasirinkimo labirinto.

Knygų pasaulis milžiniškas! Kiekvieną dieną knygynų lentynas papildo vis nauji ir nauji įvairiausių žanrų leidiniai. Gražūs viršeliai vilioja, neatsilieka ir aprašymai ant nugarėlių. Atrodo, visi leidiniai yra bestseleriai, visi tik geriausi, visus rekomenduoja žvaigždės, tad ką gi skaityti? Kaip išsirinkti? Patogupirkti.lt tinklaraštis žada tapti vedliu, kuris padės susigaudyti knygų gausoje ir atrasti geriausias knygas.

Kruopščiai atrinktus patarimus rasite kategorijoje „Ką skaityti? Knygų rekomendacijos“, o skiltis „Knygų aprašymai, apžvalgos, recenzijos“ – galimybė nauju žvilgsniu pažiūrėti į populiariausius kūrinius, jų atsiradimo istoriją bei tarp skaitytojų sukeltus atgarsius.

Knygų tinklaraštis (blogas) siūlo pažinti ir tuos žmones, kuriems turime dėkoti už visus geriausius skaitinius. Dažnai rašytojų gyvenimas yra ne mažiau įdomus nei jų sukurtų personažų. Į literatūrinį pasimatymą su knygų kūrėjais kviečia straipsniai iš blogo kategorijos „Apie rašytojus, knygų autorius“.

Seniausi pasaulio knygynai, skaitymo patarimai, renginiai, apdovanojimai, paslaptys ir literatūrinės kelionės – įdomybės, neatsiejamos nuo knygų pasaulio, o tuo pačiu ir nuo Patogupirkti.lt knygų blogo.

Skaitytojai įvairūs, jų lūkesčiai taip pat skirtingi, tačiau tikimės, kad kiekvienas šiame tinklaraštyje atras įdomių ir artimų straipsnių, kurie įtikins, kad laikas, praleistas su knyga, prasmingas bei visam laikui praturtina mūsų vidinį pasaulį.

Naujas J. Nesbø romanas „Karalystė“ – apie dideles mažo miestelio paslaptis, šeimą ir ištikimybę jai

Jo Nesbo

Sandro Veronesi „Tu ir esi kolibris“ – išmintinga meditacija apie gyvenimo vingius

Sandro Veronesi

Rašytoja Hannah Kent: „Nemanau, kad rašytojas gali baigti istoriją“

Hannah Kent

Prasidėjus atostogoms: 10 knygų rekomendacijų vaikams ir paaugliams

Vasaros skaitiniai

Miesto istorikas D. Pocevičius išleido „Istorinių Vilniaus reliktų 1944–1990“ antrą dalį

Darius Pocevičius

Knygą „Atatrankos“ pristatanti N. Oželytė: „Noriu padėti kitiems, kaip kažkada pati sulaukiau pagalbos“

Nijolė Oželytė

Hanyos Yanagiharos „Mažas gyvenimas“: trys faktai apie milžiniško populiarumo sulaukusio romano autorę

Hanya Yahagihara

Kazuo Ishiguro „Klara ir Saulė“ – apie klausimus, kuriems dar nenubudome

Kazuo Ishiguro

Ką skaityti vasarą: knygų rekomendacijos atostogoms

atostogų knyga

Gimę iš televizijos ekranų

TV ir knyga