Knygos visiems
Tinklalaidė apie knygasTinklalaidė apie knygas

Knygų tinklaraštis

Patogupirkti.lt knygų tinklaraštis (blogas) – durys, už kurių slepiasi nepaprastas literatūros pasaulis. Atverkite jas ir kartu nersime į knygų pasaulio įdomybes, atrasime naujienas, kalbėsime apie populiariausius leidinius bei ieškosime išėjimo iš beribio skaitinių pasirinkimo labirinto.

Knygų pasaulis milžiniškas! Kiekvieną dieną knygynų lentynas papildo vis nauji ir nauji įvairiausių žanrų leidiniai. Gražūs viršeliai vilioja, neatsilieka ir aprašymai ant nugarėlių. Atrodo, visi leidiniai yra bestseleriai, visi tik geriausi, visus rekomenduoja žvaigždės, tad ką gi skaityti? Kaip išsirinkti? Patogupirkti.lt tinklaraštis žada tapti vedliu, kuris padės susigaudyti knygų gausoje ir atrasti geriausias knygas.

Kruopščiai atrinktus patarimus rasite kategorijoje „Ką skaityti? Knygų rekomendacijos“, o skiltis „Knygų aprašymai, apžvalgos, recenzijos“ – galimybė nauju žvilgsniu pažiūrėti į populiariausius kūrinius, jų atsiradimo istoriją bei tarp skaitytojų sukeltus atgarsius.

Knygų tinklaraštis (blogas) siūlo pažinti ir tuos žmones, kuriems turime dėkoti už visus geriausius skaitinius. Dažnai rašytojų gyvenimas yra ne mažiau įdomus nei jų sukurtų personažų. Į literatūrinį pasimatymą su knygų kūrėjais kviečia straipsniai iš blogo kategorijos „Apie rašytojus, knygų autorius“.

Seniausi pasaulio knygynai, skaitymo patarimai, renginiai, apdovanojimai, paslaptys ir literatūrinės kelionės – įdomybės, neatsiejamos nuo knygų pasaulio, o tuo pačiu ir nuo Patogupirkti.lt knygų blogo.

Skaitytojai įvairūs, jų lūkesčiai taip pat skirtingi, tačiau tikimės, kad kiekvienas šiame tinklaraštyje atras įdomių ir artimų straipsnių, kurie įtikins, kad laikas, praleistas su knyga, prasmingas bei visam laikui praturtina mūsų vidinį pasaulį.

Įdomiausios knygos apie žmonijos ir pasaulio ateitį

Mokslinė fantastika

Knygą apie XVIII amžiaus Lietuvą išleidęs karo istorikas Valdas Rakutis: „Neperpratę šio amžiaus, esame pasmerkti kartoti istorines klaidas“

Valdas Rakutis

Serhijus Rudenka: „Paminklą Zelenskiui statysime, kai jis laimės karą“

Serhijus Rudenka

Nobelio literatūros premijos laureatas Abdulrazakas Gurnah: „Namai turi daugybę skirtingų prasmių“

Abdulrazak Gurnah

Savo ketvirtosios knygos finalą Juozas Gaižauskas sugalvojo atsisėdęs į vandenį

Juozas Gaižauskas

Edukologė Renata Lazdin ragina tėvus mankštinti vaiko intelektą: 10 būdų žaliems

Renata Lazdin

Knygoje „Man skauda“ – išminties ir įžvalgumo persmelkti L. Donskio tekstai

Leonidas Donskis

Minint vyrų mėnesį – 7 knygų rekomendacijos vyrams

Knygos vyrams

Pasaulinė filosofijos diena: ar esate susipažinę su žymiausiomis filosofijos knygomis?

Filosofijos diena

Šių laikų herojai knygų puslapiuose

Žymūs žmonės