Knygos visiems

Knygų blogas

Patogupirkti.lt knygų blogas – durys, už kurių slepiasi nepaprastas literatūros pasaulis. Atverkite jas ir kartu nersime į knygų pasaulio įdomybes, atrasime naujienas, kalbėsime apie populiariausius leidinius bei ieškosime išėjimo iš beribio skaitinių pasirinkimo labirinto.

Knygų pasaulis milžiniškas! Kiekvieną dieną knygynų lentynas papildo vis nauji ir nauji įvairiausių žanrų leidiniai. Gražūs viršeliai vilioja, neatsilieka ir aprašymai ant nugarėlių. Atrodo, visi leidiniai yra bestseleriai, visi tik geriausi, visus rekomenduoja žvaigždės, tad ką gi skaityti? Kaip išsirinkti? Patogupirkti.lt tinklaraštis žada tapti vedliu, kuris padės susigaudyti knygų gausoje ir atrasti geriausias knygas.

Kruopščiai atrinktas rekomendacijas rasite kategorijoje „Ką skaityti?“, o skiltis „Apie knygas“ – galimybė nauju žvilgsniu pažiūrėti į populiariausius kūrinius, jų atsiradimo istoriją bei tarp skaitytojų sukeltus atgarsius.

Knygų blogas siūlo pažinti ir tuos žmones, kuriems turime dėkoti už visus geriausius skaitinius. Dažnai rašytojų gyvenimas yra ne mažiau įdomus nei jų sukurtų personažų. Į literatūrinį pasimatymą su knygų kūrėjais kviečia straipsniai iš blogo kategorijos „Apie autorius“.

Seniausi pasaulio knygynai, skaitymo patarimai, renginiai, apdovanojimai, paslaptys ir literatūrinės kelionės – įdomybės, neatsiejamos nuo knygų pasaulio, o tuo pačiu ir nuo Patogupirkti.lt knygų blogo.

Skaitytojai įvairūs, jų lūkesčiai taip pat skirtingi, tačiau tikimės, kad kiekvienas šiame tinklaraštyje atras įdomių ir artimų straipsnių, kurie įtikins, kad laikas, praleistas su knyga, prasmingas bei visam laikui praturtina mūsų vidinį pasaulį.

Jojo Moyes „Aš prieš tave“ – provokuojanti istorija ir odė gyvenimui

jojo moyes as pries tave

Kakė Makė – žymiausia Lietuvos mergaitė, kurią dievina vaikai!

Kakė Makė

Ar detektyvų rašytojai panašūs į savo knygų personažus? Susipažinkite su populiariais autoriais!

detektyvu rasytojai

Kaip pradėti skaityti: 10 patarimų ir knygų rekomendacijos

kaip pradėti skaityti

Laurent Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“ – saviugdos gidas su detektyvo prieskoniu

dievas keliauja incognito

Kelionės laiku įmanomos! Septynios knygos, kurios nukels jus į kitą epochą

Septynios knygos, nukeliančios laiku

10 knygų, kurios atsakys į amžinai aktualų klausimą, kaip numesti svorio!

kaip numesti svorio

Sveika mityba: receptai ir kitos knygos apie maisto įtaką mūsų sveikatai

sveika mityba

Kristina Sabaliauskaitė – ryškiausia žvaigždė šiuolaikinės lietuvių literatūros padangėje

kristina sabaliauskaite

Įdomiausi ir seniausi Lietuvos bei pasaulio knygynai

idomiausi knygynai