Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Atsakymai į klausimus

Apmokėjimas

Kokie yra apmokėjimo būdai?
Galimi tokie apmokėjimo būdai: pavedimu per Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių banką, Citadele, Payserą, Revolut, banko pavedimu, mokėjimo kortele, dovanų kuponu ir banko kortele atsiimant užsakymą.

Ar visi apmokėjimo būdai galimi visais atvejais?
Apribojimai taikomi tik apmokėjimui banko kortele atsiimant užsakymą. Šiuo būdu apmokėti negalite:
  • jei pristatoma į LP Express terminalą,
  • jei pristatoma į DPD paštomtą,
  • jei pristatoma į užsienį;
  • jei užsakytų prekių suma yra didesnė nei 500 €.

Kokiomis banko kortelėmis galima apmokėti už užsakymą?
Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis.

Dovana

Ar galima užsakymą siųsti kaip dovaną?
Taip. Jei mokate banko pavedimu, pavedimu per Swedbank, SEB ar DNB interneto banką, kreditine banko kortele per PayPal, galite siųsti užsakymą ne tik savo adresu, bet ir kaip dovaną artimam žmogui ar draugui jo adresu. Tada, pildant pristatymo adresą, įveskite to žmogaus vardą, pavardę bei adresą ir, pasirinkite "Siunčiu dovaną", kad galėtumėte parašyti siuntėją ir žinutę (sveikinimą) dovanos gavėjui.

Duomenų apsauga

Ar mano duomenys yra saugūs?
Jūsų pateiktus asmens pateiktus duomenis saugome bei tvarkome pagal Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą 2016/679. Daugiau apie mūsų  taikoma asmens duomenų apsaugą.

ISBN

Kas yra ISBN?
Tai unikalus knygos identifikacijos numeris (kodas), kurį suteikia Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Nekokybiškos prekės

Kiekviena mūsų parduodama knyga yra išoriškai patikrinama Jūsų užsakymo ruošimo metu.
Knyga, žaidimas, dėlionė nėra laikoma nekokybiška preke, jeigu ant jos galima pastebėti smulkių jos saugojimo, pakavimo ar transportavimo metu atsiradusių defektų, dažnai pastebimų ir įprastuose knygynuose ar parduotuvėse parduodamose knygose, žaidimuose, dėlionėse (pvz.,nežymūs įbrėžimai knygos ar pakuotės viršelyje, nežymus popieriaus spalvos pokytis vienoje iš išorinių briaunų ir pan.).

Patogupirkti.lt neatsako už knygų turinį, pavyzdžiui, redagavimo, korektūros, vertimo klaidas bei kokybę, dėl kurių atsakomybė tenka išimtinai knygos leidėjui, nurodytam prie kiekvienos knygos bibliografinės informacijos.

Visoms parduodamoms knygoms, CD ar DVD taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę nedelsiant informuokite mus el. pašto adresu: [email protected]. Laiške nurodykite užsakymo numerį, prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite defekto pobūdį, pavyzdžiui, trūksta dalies teksto ar knygos puslapių. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Nekokybiškos prekės" ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Nuolaidos

Kokios nuolaidos yra taikomos?
Internetiniame knygyne "Patogu pirkti" knygos internetu parduodamos apie 15-25% mažesnėmis kainomis nei vidutinės kainos tradiciniuose knygynuose.


Prekių grąžinimas

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: [email protected]. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite "Grąžinimas" ir išsiųskite mums adresu: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius.
Garantuojame sumokėtos sumos grąžinimą, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Už prekių grąžinimą mums taip pat mokate Jūs. Lėšos atsiskaičius kortele bus grąžintos į tą pačią kortelę.Prekių kaina

Kokias prekių kainas siūlo interneto knygynas patogupirkti.lt?
Knygas siūlome įsigyti apie 15-25% mažesnėmis kainomis nei vidutinės kainos tradiciniuose knygynuose. 

Kaip suprasti nurodytą kainą?
Šalia knygos, CD ar DVD viršelio pateikta kaina yra tik pačios prekės kaina. Prie užsakymo pridedamas mokestis už pristatymą (jei jis yra taikomas) ir atimamos Jums taikomos nuolaidos.

Ar prekių kainoje yra įtrauktas pridėtinės vertės mokestis (PVM)?
Taip, knygų kainoje yra įtrauktas 9% PVM, o mokslo straipsnių žurnalų, CD ir DVD - 21% PVM.

Pristatymo adresas

Namų ar darbovietės adresą yra geriau įvesti kaip pristatymo adresą?
Rinkitės pristatymą į darbovietę, kadangi, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

Ar galiu nurodyti kitos žmogaus adresą?
Taip. Jei norite, kad užsakymas būtų pristatytas kitam žmogui.

Ar vieno užsakymo prekes galima išsiųsti dvejais skirtingais adresais?
Pristatymo adresas gali būti tiktai vienas. Jei norite, kad išsirinktos prekės būtų pristatytos dviem adresais, pildykite du užsakymus.

Pristatymas į Omnivą paštomatą Lietuvoje

Ar pristatome užsakymus į Omnivą paštomatus?
Taip, užsakymus pristatome į Omnivą paštomatus Lietuvoje.

Omniva paštomatai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Akmenė, Akademija, Ariogala, Antežeriai, Avižieniai, Babtai, Baisiogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Dusetos, Dercekliai, Eišiškės, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Galgiai, Giraitė, Ginkūnai, Ignalina, Jašiūnai, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Karmėlava, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kybartai, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Klipsčiai, Krekenava, Lazdijai, Lentvaris, Maišiagala, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Nemenčinė, Nida, Naujoji Akmenė, Pabradė, Pagėgiai, Pagiriai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raudondvaris, Raseiniai, Rietavas, Riešė, Rokiškis, Rudamina, Rumšiškės, Rūdiškės, Skuodas, Simnas, Skaudvilė, Sudervė, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švėkšna, Švenčionys, Švenčionėliai, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Venta, Vievis, Vilkija, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai.

Kur pasirinkti pristatymą į Omnivą paštomatą Lietuvoje?
Užsakymo pristatymą į paštomatą pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Kada galiu pasiimti savo užsakymą iš Omniva paštomato Lietuvoje?
Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono nr. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimąUžsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Utenos paštomatuose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kokiu laiku galiu atsiimti užsakymą iš paštomato?
Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu - paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

Kaip atsiimti užsakymą iš paštomato?
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva siuntų terminalo, nurodyto SMS.
2. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

Kiek laiko Jūsų užsakymas saugomas paštomate?
Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar paštomatą.

Pristatymas į LP Express terminalą

Ar pristatome užsakymus į LP Express siuntų savitarnos terminalus?
Taip, užsakymus pristatome į LP Express terminalus Lietuvoje.

LP Express siuntų savitarnos terminalai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Akmenė, Ariogala, Babtai, Baisogala, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Eišiškės, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Ginkūnai, Grigiškės, Ignalina, Jašiūnai, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Karmėlava, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kybartai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lapės, Lazdijai, Lentvaris, Marijampolė, Mastaičiai, Mažeikiai, Mickūnai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Noreikiškės, Nemenčinė, Nemėžis, Pabradė, Pagėgiai, Pagiriai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Raudondvaris, Riešė, Rietavas, Rokiškis, Rudamina, Rukla, Rumšiškės, Rūdiškės, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Venta, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai. 

Kur pasirinkti pristatymą į LP Express terminalą Lietuvoje?
Užsakymo pristatymą į LP Express terminalą pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Kada galiu pasiimti savo užsakymą iš LP Express terminalo Lietuvoje?
Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu. Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kokiu laiku galiu atsiimti užsakymą iš LP Express pašto terminalo?
Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu - LP Express terminalai veikia kasdien, ištisą parą.

Kaip atsiimti užsakymą iš LP Express terminalo?
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus. 
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

Kiek laiko Jūsų užsakymas saugomas LP Express terminale?
Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Ar pristatome užsakymus į Lietuvos pašto skyrius?
Taip, užsakymus pristatome į Lietuvos pašto skyrius.

Kur pasirinkti pristatymą į pašto skyrių Lietuvoje?
Užsakymo pristatymą į pašto skyrių pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Kada galiu pasiimti savo užsakymą iš pašto skyriaus Lietuvoje?
Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje.

Kokiu laiku galiu atsiimti užsakymą iš pašto skyriaus Lietuvoje?
Užsakytas knygas galite atsiimti Jūsų pašto skyriaus darbo laiku.

Kiek laiko Jūsų užsakymas saugomas Lietuvos pašto skyriuje?
Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

Pristatymas į vietą Lietuvoje

Kaip pristatomi užsakymai Lietuvoje?
Užsakymusį nurodytą vietą Lietuvoje pristato kurjerių tarnybos darbuotojai.

Kokia užsakymų pristatymo tvarka į užsienio šalis?
Visus užsakymus į užsienio šalis pristatomi oro paštu. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Paprastai gavėjas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresą, kuriuo turi atvykti atsiimti siuntą (užsakymą).

PRISTATYMO KAINA

Kiek man kainuoja užsakymo pristatymas Lietuvoje?

Pristatymo būdas

Užsakoma iki
20 €

Užsakoma nuo 20 € iki
25 €

Užsakoma virš
25,00 €

 Smartpost paštomatas

1,99 €

NEMOKAMAS

NEMOKAMAS 

 Omniva paštomatas

2,49 €

2,49 €

NEMOKAMAS 

 LP Express terminalas

2,49 €

2,49 €

NEMOKAMAS 

 DPD paštomatas

2,99 €

2,99 €

NEMOKAMAS  

 Nurodytu adresu

3,49 €

3,49 €

NEMOKAMAS

 Lietuvos pašto skyrius

2,49 €

2,49 €

NEMOKAMAS

Ar pristatymo kaina Lietuvoje priklauso nuo užsakymų prekių kiekio ar svorio?
Ne.

Kiek kainuoja pristatymas į UŽSIENIO ŠALĮ?
Pristatymo kainas pagal šalis rasite čia.

Pristatymo trukmė

Per kiek dienų užsakymai pristatomi Lietuvoje?
Kiekvienos prekės puslapyje yra nurodyta prekės pristatymo trukmė, t. y. per kiek laiko ši prekė Jums bus pristatyta Lietuvoje. Sandėlyje turimas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas, likusias prekes pristatome per 3-6 darbo dienas (arba 5-8 darbo dienas, jei pasirenkamas pristatymas į Lietuvos pašto skyrių).

Per kiek laiko pristatysite užsakymą, jei užsakyme yra prekės su skirtinga pristatymo trukme?
Užsakymą pristatysime tokiu terminu, kokį turi prekė su vėliausiu pristatymo terminu.

Kokia užsakymų pristatymo trukmė į užsienio šalį?
Užsakymus į užsienio šalis pristatome per 1-2 savaites.

Skaitytos knygos

Ar internetinio knygyno patogupirkti.lt pagalba galima pardavinėti skaitytas knygas?
Ne, tokios paslaugos neteikiame.

Spausdintas knygų katalogas

Ar yra išleistas Jūsų knygyno parduodamų knygų katalogas?
Ne.

Slapukų naudojimas

Ar naudojate slapukus? Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.

Užsakymų apjungimas

Ar galima apjungti į vieną užsakymą du, atliktus dviejų dienų laikotarpyje?
Ne.

Užsakymų būsena ir istorija

Kaip galima pamatyti užsakymų būseną bei visus savo užsakymus?
Patekę į internetinį knygyną patogupirkti.lt, spauskite puslapio viršuje esančią nuorodą "Prisijungti". Suvedę prisijungimui naudojamą el. pašto adresą ir slaptažodį, Jūs iškart būsite nukreipti į Jūsų užsakymų puslapį, kuriame galite sužinoti savo užsakymo ar užsakymų būseną,  peržiūrėti kokias prekes ir kada pirkote, kokiu adresu jos buvo pristatytos.

Užsakymo panaikinimas

Ar galiu atsisakyti užsakymo, jei užsakymas jau pradėtas vykdyti?
Panaikinti vykdomą užsakymą galite tik telefonu +370 5 2130302 darbo valandomis. Jei užsakymas yra gautas, užsakymo panaikinti nebūtina. Jis nebus vykdomas, kol negausime Jūsų apmokėjimo.

Ar galiu panaikinti užsakymą, kuris yra išsiųstas?
Jei užsakymas yra išsiųstas, Jūs galite jo nepriimti iš kurjerio.