⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Populiariausios knygos

Didysis KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
NAUJOS KNYGOS

Užsukote į internetinį knygyną, apžiūrėjote naujas knygas, tačiau pasimetėte gausoje? Tikra tiesa, kad įdomių ir skaitomų leidinių turime labai daug ir galime pasiūlyti gerų knygų vyrams, moterims, jaunimui, vaikams ir net specialių knygelių kūdikiams. Pasirinkti ir pirkti online padės kategorijos, ištraukos, atsiliepimai, arba tiesiog žvilgtelėkite, kokios yra populiariausios, skaitomiausios knygos.

Rasta: 1716
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas | J. Micha-el Thomas Hays
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
TIK MŪSŲ KNYGYNE
17,99 €
Turime sandėlyje
Pranešėjas ir Prezidentas | Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
⭐SPECIALI KAINA⭐
16,99 €
Turime sandėlyje
Pokemon albumas (432 kortos) |
6,99 €
Turime sandėlyje
Skaitymo pradžiamokslis |
3,39 €
Turime sandėlyje
Tavo kūnas sako „Mylėk save!“ | Lise Bourbeau
MAŽA KAINA
11,99 €
Turime sandėlyje
Atsikratykite įpročio būti savimi | Joe Dispenza
MAŽA KAINA
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1716
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijoje „Populiariausios knygos“ rasite skaitytojų dažniausiai perkamus, tuo metu laikomais populiariausius kūrinius. Čia atsiduria ir naujos, geros knygos, ir leidiniai, kuriems taikoma patraukli akcija, ir laiko patikrinta klasika, kuri niekada nepalieka skaitomiausių knygų TOP pozicijų.

Populiariausios knygos atstovauja skirtingas temas. Labiausiai pirkėjai domisi tobulėjimo leidiniais. Tad viena skaitomiausių knygų yra Kevin Horsley „Neribota atmintis“. Šią temą praplečia ir autoriai Charles F. Haanel bei Joe Dispenza. Tarp populiarių knygų beveik visada išvysite bestselerio „Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" autoriaus Robin Sharma vardą.

Skaitytojai, norintys daugiau sužinoti apie save, turėtų pasidomėti rašytojų Bessel van der Kolk, Alexander Lowen, Mark Manson knygomis. Šie autoriai kalba apie vidines traumas, depresijos ir kūno ligų ryšį, bendravimo meną ir kitomis temomis. Pasitikėjimą pelniusių rašytojų kūriniai padės geriau pažinti save.

Žinoma, daugelis domisi sveika gyvensena, ligų prevencija ar gydymu, tad tokios TOP knygos, priklausomai nuo sezono, taip pat lengvai užkopia į perkamiausių viršūnes. Populiarus ir naudingas šios srities leidinys – rašytojų Thomas Colin Campbell ir Thomas M. Campbell II studija „Natūralus būdas išvengti ligų“.

Kiekvieną kartą papūtus naujiems dietų mados vėjams, išpopuliarėja ir jai skirtos knygos, pvz., pastaruoju metu skaitytojai domisi ketogenine mityba. Daug žmonių mėgsta ir istorines bei mokslo populiarinimo knygas apie visatą, fizikos dėsnius, žmonijos kilmę ar laiką.

Lietuvių autoriai taip pat yra mylimi mūsų skaitytojų. Žydrūnas Sadauskas, Rasa Borodina, Dalius Stancikas, Veronika Urbonaitė-Barkauskienė – rašo skirtingomis temomis, tačiau visų autorių knygos vertos dėmesio ir rekomenduojamos.

Tarp populiariausių ir skaitomiausių knygų patenka tiek vaikams, tiek suaugusiems skirti leidiniai. Vaikų literatūra labai įvairi. Tėvai mažyliams perka kūrybines užduotis, spalvinimo, pažintines knygeles ar tiesiog gražiai iliustruotas istorijas. Pradžiuginti galime tiek pačius mažiausius, tiek jau paauglių amžių pasiekusius skaitytojus.

Mėgstama ir grožinė literatūra. Tarp populiariausių knygų karaliauja tiek lietuvių autorių, tiek užsienio rašytojų geriausi kūriniai. Sąrašo niekada neapleidžia klasika, pvz., Harper Lee, William Shakespeare, Antoine de Saint-Exupery, J. D. Salinger visais laikais įdomios knygos. Paklausą turi ir aistringi meilės romanai bei nauji detektyvai.

Populiariausios knygos dažnai pasižymi nedidele kaina. Tą užtikrina karštos akcijos bei išpardavimai.