Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Apmokėjimas

Apmokėjimas pavedimu per Swedbank

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jūs būsite nukreipti per Neopay mokėjimo inicijavimo paslaugą ir turėsite atlikti keletą papildomų patvirtinimų. Mokėjimo eigoje bus prašoma du kartus patvirtinti savo tapatybę. Užtikriname, šis atsiskaitymo būdas yra saugus! Mokėjimas bus atliktas tiesiai į UAB „Patogu pirkti“ sąskaitą. AB „Neo Finance“ yra tik mokėjimo iniciavimo tarpininkas, neatliekantis jokios pinigų surinkimo funkcijos.

Apmokėjimas pavedimu per SEB banką

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jūs būsite nukreipti per Neopay mokėjimo inicijavimo paslaugą ir turėsite atlikti keletą papildomų patvirtinimų. Mokėjimo eigoje bus prašoma du kartus patvirtinti savo tapatybę. Užtikriname, šis atsiskaitymo būdas yra saugus! Mokėjimas bus atliktas tiesiai į UAB „Patogu pirkti“ sąskaitą. AB „Neo Finance“ yra tik mokėjimo iniciavimo tarpininkas, neatliekantis jokios pinigų surinkimo funkcijos.

Apmokėjimas pavedimu per Luminor banką

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jūs būsite nukreipti per Neopay mokėjimo inicijavimo paslaugą ir turėsite atlikti keletą papildomų patvirtinimų. Mokėjimo eigoje bus prašoma du kartus patvirtinti savo tapatybę. Užtikriname, šis atsiskaitymo būdas yra saugus! Mokėjimas bus atliktas tiesiai į UAB „Patogu pirkti“ sąskaitą. AB „Neo Finance“ yra tik mokėjimo iniciavimo tarpininkas, neatliekantis jokios pinigų surinkimo funkcijos.

Apmokėjimas pavedimu per Šiaulių banką

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jūs būsite nukreipti per Neopay mokėjimo inicijavimo paslaugą ir turėsite atlikti keletą papildomų patvirtinimų. Mokėjimo eigoje bus prašoma du kartus patvirtinti savo tapatybę. Užtikriname, šis atsiskaitymo būdas yra saugus! Mokėjimas bus atliktas tiesiai į UAB „Patogu pirkti“ sąskaitą. AB „Neo Finance“ yra tik mokėjimo iniciavimo tarpininkas, neatliekantis jokios pinigų surinkimo funkcijos.

Apmokėjimas pavedimu per Citadele banką

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jūs būsite nukreipti per Neopay mokėjimo inicijavimo paslaugą ir turėsite atlikti keletą papildomų patvirtinimų. Mokėjimo eigoje bus prašoma du kartus patvirtinti savo tapatybę. Užtikriname, šis atsiskaitymo būdas yra saugus! Mokėjimas bus atliktas tiesiai į UAB „Patogu pirkti“ sąskaitą. AB „Neo Finance“ yra tik mokėjimo iniciavimo tarpininkas, neatliekantis jokios pinigų surinkimo funkcijos.

Apmokėjimas pavedimu per Payserą

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir atsidarys Paysera pirmas puslapis. Įveskite savo indentifikavimo kodą bei slaptažodžius ir tada pamatysite pagal Jūsų užsakymą mūsų knygyne suformuotą mokėjimo pavedimą.

Jums tereikės jį patvirtinti ir mokėjimas bus atliktas. Po keleto sekundžių, gavę pranešimą iš Paysera apie Jūsų atliktą pavedimą, mes vykdysime Jūsų užsakymą

Apmokėjimas pavedimu per Revolut

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jūs būsite nukreipti per Neopay mokėjimo inicijavimo paslaugą. Prisijungę prie savo Revolut paskyros, Jūs turėsite patvirtinti apmokėjimą. Užtikriname, šis atsiskaitymo būdas yra saugus! Mokėjimas bus atliktas tiesiai į UAB „Patogu pirkti“ sąskaitą. AB „Neo Finance“ yra tik mokėjimo iniciavimo tarpininkas, neatliekantis jokios pinigų surinkimo funkcijos.
Atsiprašome, bet atsiskaityti Revolut negalite, kai Revolut paskyra yra sukurta ne Lietuvoje.

Apmokėjimas banko pavedimu

Šis apmokėjimas skirtas pirkėjams, nesinaudojantiems Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių ir Citadele interneto bankų paslaugomis. Užsakymui apmokėti reikalingą sumą perveskite į UAB "Patogu pirkti" (įm. kodas 125857991, Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius) sąskaitą Nr. LT187300010071225183, esančią "Swedbank", AB, banko kodas: 73000. Banko SWIFT numeris: HABALT22. Pervesdami pinigus būtinai nurodykite Jūsų užsakymui suteiktą numerį, kurį pamatysite po užsakymo patvirtinimo atsidariusiame knygyno puslapyje arba el. laiške patvirtinančiame, kad Jūsų užsakymas yra gautas.

Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų saskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Atlikdami tarptautinį pavedimą eurais, nurodykite tokius duomenis:
Bankas korespondentas: Deutsche Bank AG, Frankfurt/Main; SWIFT: DEUT DE FF
Gavėjo bankas: "Swedbank", AB, Konstitucijos pr. 20A, LT-03502 Vilnius; SWIFT: HABALT22
Gavėjo sąskaitos Nr.: LT187300010071225183
Gavėjas: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius, Lithuania

Atlikdami tarptautinį pavedimą JAV doleriais, nurodykite tokius duomenis:
Bankas korespondentas: Deutsche Bank Trust Company Americas (Bankers Trust Co.), New York; SWIFT: BKTRUS33
Gavėjo bankas: "Swedbank", AB, Konstitucijos pr. 20A, LT-03502 Vilnius; SWIFT: HABALT22
Gavėjo sąskaitos Nr.: LT187300010071225183
Gavėjas: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius, Lithuania

Apmokėjimas mokėjimo kortele

Mūsų knygynas prisijungęs prie tarptautinės PayPal atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis sistemos. Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis.

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir pateksite į PayPal sistemos puslapį, kur lengvai apmokėsite užsakymą. Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti PayPal el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart vykdysime Jūsų užsakymą.

Apmokėjimas banko kortele atsiimant užsakymą

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, Jūs mokate už knygas tuo metu, kai jas atsiimate iš kurjerio, Omniva, LP Express paštomatų ar Lietuvos pašto skyriaus. Pasirinkus šį apmokėjimą būdą, prie užsakymo pristatymo mokesčio bus pridėtas 1,49 € pinigų surinkimo mokestis.

Apmokėti banko kortele gavimo metu negalite:

  • jei pristatoma į Smarpost paštomatą;
  • jei pristatoma į DPD paštomatą:
  • jei pristatoma į užsienį;
  • jei užsakytų prekių suma yra didesnė nei 500 €.


Apmokėjimas naudojant dovanų kuponą

Įsidėję prekę/es į krepšelį, apačioje esančiame langelyje „Nuolaidos kodas“ įrašykite Jūsų turimo dovanų kupono kodą ir spauskite „Pritaikyti nuolaidos kodą“. Jeigu krepšelio suma mažesnė nei dovanų kupono vertė, bus minusuota prekių vertė (skirtumas negrąžinamas). Krepšelio pristatymo paslaugos kaina nekompensuojama dovanų kuponu. Jeigu prekių vertė didesnė nei dovanų kupono vertė, bus minusuota kupone nurodyta suma, o likusią sumą kartu su pristatymo kaina galėsite sumokėti Jums patogiu būdu. Vieno apsipirkimo metu galite naudoti tik vieną dovanų kuponą. Atsiskaitant už prekes Dovanų kuponu papildomos nuolaidos (nuolaidų kodai) netaikomi.

PVM sąskaitų-faktūrų išrašymas

Jūsų pageidavimu išrašome PVM sąskaitas-faktūras. Šiuo atveju pristatymo adreso puslapyje pažymėkite varnele, kad Jūs pageidaujate PVM sąskaitos-faktūros ir atitinkamuose laukuose įrašykite sąskaitos atspausdinimui reikalingus Jūsų įmonės ar organizacijos rekvizitus.