NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Garantija ir grąžinimas

Kiekviena mūsų parduodama knyga yra išoriškai patikrinama Jūsų užsakymo ruošimo metu.
Knyga, žaidimas, dėlionė nėra laikoma nekokybiška preke, jeigu ant jos galima pastebėti smulkių jos saugojimo, pakavimo ar transportavimo metu atsiradusių defektų, dažnai pastebimų ir įprastuose knygynuose ar parduotuvėse parduodamose knygose, žaidimuose, dėlionėse (pvz.,nežymūs įbrėžimai knygos ar pakuotės viršelyje, nežymus popieriaus spalvos pokytis vienoje iš išorinių briaunų ir pan.).

Patogupirkti.lt neatsako už knygų turinį, pavyzdžiui, redagavimo, korektūros, vertimo klaidas bei kokybę, dėl kurių atsakomybė tenka išimtinai knygos leidėjui, nurodytam prie kiekvienos knygos bibliografinės informacijos.

Visoms parduodamoms knygoms, CD ar DVD taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę nedelsiant informuokite mus el. pašto adresu: [email protected]. Laiške nurodykite užsakymo numerį, prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite defekto pobūdį, pavyzdžiui, trūksta dalies teksto ar knygos puslapių. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Nekokybiškos prekės" ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Nekokybišką prekę, atsižvelgdami į jos trūkumus, galime pakeisti į kokybišką prekę, pritaikyti nekokybiškai prekei nuolaidą arba grąžinti pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: [email protected]. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite "Grąžinimas" ir išsiųskite mums adresu: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius.
Garantuojame sumokėtos sumos grąžinimą, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Už prekių grąžinimą mums taip pat mokate Jūs. Lėšos atsiskaičius kortele bus grąžintos į tą pačią kortelę.