NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

„Knygos vaikams“ – gausi ir populiari kategorija, kuri apima gerus leidinius įvairaus amžiaus vaikams, paaugliams bei jaunimui. Spalvingos knygelės, užduotėlės, kultinė vaikų klasika, nuotykių istorijos – viskas čia!

Knygos vaikams


Naujos knygos

Rodyti visas

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Rekomenduojame

Rodyti visas

Pirkti online knygas paprasta ir greita, o puiki žinia ta, kad visada siūlome akcijų ir išpardavimų ne tik vaikų knygoms bet ir literatūrai, kuri skirta suaugusiems vyrams bei moterims.

Kategorijoje „Vaikiškos knygos“ – šimtai įvairių kūrinių. Iš tiesų lengva pasimesti, tad suskirstėme knygas pagal amžių – internetu išsirinkti geriausią leidinį tapo paprasčiau.

0-2 metų mažyliai dar tik pradeda lavintis, todėl jiems skirtos knygelės labiau primena žaislus. Grojančios, liečiamos, su judamomis detalėmis knygutės padės vystytis, skatins smalsumą, lavins smulkiuosius motorikos judesius ir vaizduotę.

3-5 metų vaikai jau sugeba savarankiškai spalvinti, nors jų knygose dar nėra smulkių detalių. Šio amžiaus skaitytojai jau pasirengę susipažinti su populiaria veikėja Kake Make. Linos Žutautės sukurtas personažas yra TOP’as tarp mažylių. Labai skaitomos knygelės pasakoja apie išdykusią mergaitę ir jos nuotykius, o vaikai su Kake lengvai susitapatina.

3-5 metų amžiaus skaitytojai kartu su tėveliais išmoks eilėraščių, klausys skaitomų pasakų ir dainuos daineles.

Leidiniai 6-8 metų amžiaus vaikams jau primena suaugusiųjų knygas. Čia rekomenduojame skaitomiausių autorių Astrid Lindgren, Kęstučio Kasparavičiaus, Vytauto Račicko, Vytauto V. Landsbergio knygeles. Tokio amžiaus vaikai jau pradeda lankyti mokyklą, išmoksta skaityti ir patys gali perskaityti nesudėtingas istorijas.

Siūlome ir komiksų, užduočių knygelių, pažintinės literatūros bei kitų knygučių vaikams.

9-12 metų vaikai žengia į ankstyvą paauglystę ir jiems sudominti taip pat turime įdomių ir populiarių knygų. Tokio amžiaus skaitytojams labai patinka lietuvių autorius Tomas Dirgėla bei jo serija apie Tomą ir Domą. Žinoma, jau galima skaityti ir pirmąsias rašytojos J. K. Rowling knygas apie žymųjį burtininką Harį Poterį.

Daug įdomių knygų siūlome ir paaugliams bei jaunimui. Čia sukauptos istorijos apie meilę, socialinių tinklų pavojus, paaugliškas problemas, konfliktus su tėvais ir magiškus nuotykius. Visi paaugliai išgyvena sunkų laikotarpį, tačiau knygų pasaulis padeda išgyventi negandas.

Paaugliai ir jaunimas mėgsta Sally Green trilogiją „Pusiau blogas“, istorines Skomanto, nuotykines Jules Verne, distopines Lois Lowry, Paribio serijos knygas. Klasikos skiltyje daug puikiai pažįstamų pavadinimų, tokių kaip J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“, Lewis Carroll „Alisa stebuklų šalyje“, Jack London „Baltoji iltis“, William Golding „Musių valdovas“ ir kitų.

Knygų pasaulis yra nuostabus bei įdomus ir nerti į jį rekomenduojame nuo pat ankstyvų dienų. Populiariausios, geriausios knygelės vaikams už gerą kainą pradžiugins ir jų tėvelius. Prisiminkite, kai ieškosite dovanų!