0

Pirkėjų atsiliepimai

Pristatymo kaina Lietuvoje

Pristatymo būdas

Užsakymas iki
20,00 €

Užsakymas virš
20,00 €

Užsakymas virš
25,00 €

 LP Express terminalas

2,49 €

NEMOKAMAS

NEMOKAMAS 

Omniva paštomatas

2,99 €

NEMOKAMAS  

NEMOKAMAS 

DPD paštomatas

2,49 €

NEMOKAMAS  

NEMOKAMAS  

Greitas pristatymas nurodytu adresu Vilniuje ir Kaune 18:00 - 22:00 (Ziticity kurjeris)

2,99 €

2,99 €

NEMOKAMAS

Nurodytu adresu

3,29 €

3,29 €

NEMOKAMAS

Lietuvos pašto skyrius

2,49 €

NEMOKAMAS  

NEMOKAMAS  Pristatymas į LP Express terminalą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą Lietuvoje perkant už daugiau 20,00 €. Vieno užsakymo iki 20,00 € pristatymo kaina į LP Express terminalą Lietuvoje yra 2,49 €.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą.

LP Express terminalai yra šiose vietose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Akmenė, Ariogala, Babtai, Baisogala, Birštonas, Biržai, Didžioji Riešė, Domeikavos k., Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Grigiškės, Ignalina, Jašiūnai, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Karmėlava, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemėžio k., Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šakiai, Šilalė, Šilutė, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vievis, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai.

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS.
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus. 
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

LP Express pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.

Iškilus papildomiems klausimams reikia kreiptis informacijos telefonu  +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu info@lpexpress.lt.

Pristatymas į DPD paštomatą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į DPD paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 20,00 €Vieno užsakymo iki 20,00 € pristatymo kaina į DPD paštomatą Lietuvoje yra 2,49 €.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą DPD paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu - paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

Užsakymus VILNIUJE į DPD paštomatus pristatome dar tą pačią dieną!
* Užsakymai turi būti pateikti ir apmokėti iki 12:00 valandos
* Užsakymus tą pačią dieną Vilniuje pristatome tik darbo dienomis
* Tik prekėms, prie kurių yra užrašas: Knygą turime sandėlyje"

DPD paštomatai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Avižieniai, Baisiogala, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Galgiai, Gargždai, Garliava, Ginkūnai, Grigiškės, Ignalina, Jašiūnai, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Karmėlava, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Noreikiškės, Pabradė, Pagėgiai, Pagiriai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Raudondvaris, Riešė, Rietavas, Rokiškis, Rudamina, Rūdiškės, Rukla, Seda, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Ukmergė, Utena, Užubaliai, Varėna, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimą ir priminimą el. laišku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar paštomatą.

Atsiimti užsakymą iš paštomato trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie DPD siuntų terminalo, nurodyto SMS.
2. Įveskite pranešimu gautą PIN kodą.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

Siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugo vartotojus nuo blogų oro sąlygų.


Pristatymas į Omnivą paštomatą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 20,00 €. Vieno užsakymo iki 20,00 € pristatymo kaina į Omnivą paštomatą Lietuvoje yra 2,99 €.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omnivą paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu - paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

Omniva paštomatai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Akmenė, Akademija, Ariogala, Antežeriai, Avižieniai, Babtai, Baisiogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Dusetos, Dercekliai, Eišiškės, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Galgiai, Giraitė, Ginkūnai, Ignalina, Jašiūnai, Jonava, Joniškis,, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Karmėlava, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kybartai, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Klipsčiai, Krekenava, Lazdijai, Lentvaris, Maišiagala, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Nemenčinė, Nida, Naujoji Akmenė, Pabradė, Pagėgiai, Pagiriai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raudondvaris, Raseiniai, Rietavas, Riešė, Rokiškis, Rudamina, Rumšiškės, Rūdiškės, Skuodas, Simnas, Skaudvilė, Sudervė, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švėkšna, Švenčionys, Švenčionėliai, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Venta, Vievis, Vilkija, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai.

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Utenos paštomatuose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimą ir priminimą el. laišku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar paštomatą.

Atsiimti užsakymą iš paštomato trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva paštomato, nurodyto SMS.
2. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

Siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugo vartotojus nuo blogų oro sąlygų.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Lietuvos pašto skyrių perkant už daugiau 20,00 €. Vieno užsakymo iki 20,00 € pristatymo kaina į Lietuvos pašto skyrių Lietuvoje yra 2,49 €.

Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje.

Užsakytas knygas galėsite atsiimti Jūsų pašto skyriaus darbo laiku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

Greitas pristatymas Vilniuje, Kaune į nurodytą vietą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Vilniuje ir Kaune perkant už daugiau nei 25,00 €Vieno užsakymo iki 25,00 € pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje yra 2,99 €.

Užsakymai yra pristatomi nurodytu adresu Vilniuje, Kaune 18:00-22:00 val. Užsakymus pristato mūsų partneriai - Ziticity kurjeriai.

Pristatymas į vietą Lietuvoje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje perkant už daugiau nei 25,00 €Vieno užsakymo iki 25,00 € pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje yra 3,29 €. Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas.

Rinkitės pristatymą į darbovietę, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

Neteikiame paslaugos pristatyti užsakymą Lietuvoje pašto dėžutės adresu.

Užsakymų pristatymo trukmė į Neringą yra 4-7 darbo dienos. Negalima atsiskaityti grynais pristatymo metu, kai pristatymo adresas yra Neringoje. Šiuo atveju užsakymai nėra pristatomi nurodytu adresu, juos reikia pasiimti iš artimiausio pašto skyriaus. Gavėjas vietinio pašto pranešimu bus informuotas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyrių, į kurį reikia atvykti pasiimti siuntos (užsakymo).

Pristatymo trukmė

Kiekvienos prekės puslapyje yra nurodyta prekės pristatymo trukmė, t. y. per kiek laiko ši prekė Jums bus pristatyta Lietuvoje. Sandėlyje turimas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas, likusias prekes pristatome per 3-6 darbo dienas (arba 5-8 darbo dienas, jei pasirenkamas pristatymas į Lietuvos pašto skyrių).

El. pašto žinute Jus informuosime apie kitą darbo dieną vykdomą užsakymo pristatymą. Pristatome ir namų, ir darbovietės adresu, tik, pastaruoju atveju, būtinai nurodykite darbovietės pavadinimą. Jei pateikiamas namų adresas yra daugiabutyje su koduotomis laiptinės durimis, gavėjo adreso lauke būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz. Laisvės pr. 10-100, durų kodas 123).

Pristatymo laikas

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 - 17.00 val. darbo dienomis. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Jei užsakymą atlikote darbo dieną (pavyzdžiui, antradienį) iki 12.00 val. ir pristatymo terminas yra 2-26 val., užsakymą gausite ateinančią darbo diena (trečiadienį) 8.00 - 17.00 val.

Jei užsakymą atlikote antradienį po 12.00 val. ir pristatymo terminas yra 12-48 val., užsakymą gausite ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.

Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti.

Garantija ir grąžinimas

Visoms parduodamoms knygoms, CD ar DVD taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@patogupirkti.lt. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Nekokybiškos prekės" ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: info@patogupirkti.lt. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite "Grąžinimas" ir išsiųskite mums adresu: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius.
Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.