NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

„Šviesa“ – leidykla, įsikūrusi Kaune ir besispecializuojanti vadovėlių bei mokomosios literatūros leidyboje. „Šviesa“ yra vienas didžiausių vadovėlių leidėjų mūsų šalyje. Leidykla įkurta dar 1945-ais metais, o „Šviesos“ pavadinimu vadinasi nuo 1964-ų metų ir išlaiko tą patį daugeliui atpažįstamą dailininko Gedimino Pempės sukurtą logotipą: mokinuką su kuprine. „Šviesa“ priklauso „Alma Littera“ grupei.

Šviesa knygos

Rasta: 613
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kario keliu | Dalius Rakutis
11,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 613
  1. 1
  2. 2
  3. 3Pradėjusi nuo verstinių vadovėlių šiandien leidykla gali didžiuotis profesionalių autorių parengtais mokomaisiais leidiniais, skirtais ikimokyklinukams, mokyklinio amžiaus vaikams, jaunimui ir pedagogams.

Leidykla leidžia labai įvairaus pobūdžio mokomąją literatūrą: vadovėlius, pratybų sąsiuvinius, metodines, pažintines, priešmokyklinio ugdymo knygas, taip pat kuria elektronines mokymo priemones, skaitmeninį dienyną ir kt. Asortimente gausu ir leidinių suaugusiems skaitytojams: tėvams, pedagogams, plačiajai visuomenei.

„Šviesa“ bendradarbiauja su kitomis leidyklomis, įsikūrusiomis visame pasaulyje. Daugelį knygų rengia Lietuvos autoriai, tačiau dalis jų verčiamos iš anglų, vokiečių ir kitų kalbų. Tarp autorių išvysite pedagogų, ugdymo specialistų, dėstytojų vardus. Tai Jūratė Litvinaitė, Auksė Pukinskienė, Laima Tynčenko, Inga Viltrakienė, Bronislovas Burgis ir daugelis kitų. Autoriai nuolat tobulinasi, bendrauja su mokytojais, tėvais bei psichologais.

Kiekvienais metais leidykla siūlo šiuolaikines tendencijas atitinkančių naujienų ateinantiems mokslo metams. Vyresnių klasių mokiniams neįkainuojamais tampa įvairių disciplinų pasitikrinamieji testai. Siūlome įsigyti biologijos, fizikos, istorijos, chemijos, lietuvių kalbos, matematikos ir kitus pasitikrinamuosius testus 9-12 klasėms.

Jaunesnę auditoriją sužavės tokios knygelės, kaip „Šerlokas Bonas. Daugybos lentelės detektyvas“ ar „Pabėgimas iš viešbučio "Begalybė". Matematinis nuotykis“. Šių leidinių skaitytojai noriai įsitraukia ir savo matematinius įgūdžius gilina su džiaugsmu.

Nuo Juozo Danilevičiaus „Mažasis elementorius. Mokausi skaityti“ iki Bronislovo Burgio „Matematika (ne)lengvai. Užduotus 11-12 klasei“ – leidyklos „Šviesa“ mokomosios knygos subalansuotos nuo pačių mažiausių iki abiturientų ir dar vyresnių skaitytojų.

Mokomosiose priemonėse besispecializuojanti leidykla žengia koja kojon su laikmečio aktualijomis ir kuria elektronines priemones, palengvinančias tradicinį mokymąsi, o taip pat tapusias itin svarbiomis padidėjus nuotolinio mokymosi reikšmei. Leidykla „Šviesa“ siekia, kad dabartinei mokinių kartai jų kuriamas turinys būtų patrauklus  ir nuo mažų dienų skatintų pažinti pasaulį bei motyvuotų ieškoti atsakymų.