⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikai greitai auga! Ką tik jie „skaitė“ minkštas ir liečiamas knygeles, po to mokėsi paprastučius eilėraštukus ir spalvino princeses bei traukinukus, o jau eina į mokyklą, pradeda skaityti ir nori kiek sudėtingesnių užduočių bei tekstų. Interneto knygyne Patogupirkti.lt parengėme kategoriją skirtą 6-8 metų vaikams.

Rasta: 3676
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitymo pradžiamokslis |
3,39 €
Turime sandėlyje
Mokausi rašyti ir skaičiuoti |
2,29 €
Turime sandėlyje
Pelėdžiuko sapnas | Janina Degutytė
13,59 €
Turime sandėlyje
Tetulė Liu | Ilona Ežerinytė
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3676
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pirkti online kviečiame įdomias, geras, spalvingas, ugdančias knygeles pradinukams, kurios patiks ir mažyliams, ir suaugusiems jų tėvams. Juk vidinis vaikas niekada neužauga, ar ne?

Knygos vaikams nuo 6 metų labai įvairios ir apima kelias skirtingas skiltis. Turime dainų knygelių su natomis, kurias internetu rekomenduojame įsigyti pradinukų mokytojams. Šiose knygelėse rasite gerai žinomas daineles ir kartu su mažyliais surengsite šaunius pasirodymus.

Eilėraščių knygelių skiltis taip pat pravers tiek organizuojant renginius, tiek lavinant mokinukų atmintį. Vaikai noriai deklamuoja Salomėjos Nėries, Kosto Kubilinsko, Maironio ir kitų poetų eiles.

Lietuvių autorių literatūros skiltyje sudėtos įvairios pasakos, padavimai ir patrauklios istorijos apie velniūkščius, raganas, riterius, drakonus bei kitus personažus. Grožinė užsienio autorių literatūra irgi vilioja siužetais pritaikytais 6-8 metų vaikams. Viena TOP skaitomiausių yra autorė Barbara Catchpole ir jos serija Pigas. Pigas – keistuolis berniukas, kuris nuolat įsivelia į įvairiausius nuotykius.

Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos pradinukams apima pratybas bei smagių užduočių knygeles. Šios padeda užtvirtinti mokykloje įgytas žinias bei įgūdžius.

Suaugusiems vyrams ir moterims suvirpės širdis užsukus į skiltį „Klasikinė literatūra“. Čia tiek daug knygelių, kurias prisimename iš vaikystės, kad norėsis nusipirkti viską! O ko laukti? Juk kainos puikios, o kur dar visi išpardavimai bei akcijos!

Charles Dickens „Kalėdų giesmė“, Otfried Preusler Plėšiko Hocenploco serijos knygos, Tove Jansson su garsiaisiais Troliais Mumiais, jautrios Astrid Lindgren istorijos, L. Frank Baum su „Nuostabiuoju Ozo šalies burtininku“ – visi jie kelia nostalgiją. Vaikus būtina supažindinti su klasikos knygomis, kurios ugdo vertybes, drąsą ir padeda suprasti gerumo bei draugystės svarbą. Šios knygos tinka ne tik 6-8 metų vaikams, bet ir jaunimui. Net ir suaugusiems, jei jau atvirai.

Jaunieji skaitytojai visada laukia naujų knygų apie Džeronimą Stiltoną. Sumanus ir gudrus peliukas – populiarus personažas, kuris nuolat papuola į keblias situacijas bei keisčiausius nuotykius.

Dėmesį vertą atkreipti į pasakų bei sakmių ir padavimų skiltis. Čia slepiasi gražiausios knygos, kurių istorijos kaitina vaizduotę. Ir vėl jos patiks ne tik vaikams, bet ir bet kokio amžiaus skaitytojams.

Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos padės turiningai leisti laisvalaikį, atostogas, savaitgalius ar pertraukas mokykloje. Visos 6-8 metų vaikams skirtos knygos yra įdomios, spalvingos, skatina norą skaityti, domėtis pasauliu bei kurti. Įvairovė neleis nuobodžiauti – rinkitės ir smagiai leiskite laiką skaitydami kartu su šeima!