⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lagaminai sukrauti, lėktuvo bilietai kišenėje, bet ar turite kelionių planą? Ką norite pamatyti? Ar sudarėte žymiausių turistinių objektų sąrašą? O rečiau lankomų vietų? Taip, klausimų daug, bet atsakymas tik vienas! Jums reikia gero gido. Tokį gali atstoti geriausių profesionalų paruošti kelionių vadovai po užsienio šalis. Pirkti online tokių siūlome tikrai ne vieną, tad čiupkite, kol nevėlu!

Rasta: 110
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Sava Jeruzalė | Olga Lempertaitė
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 110
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kelionių vadovai po užsienio šalis padės ruoštis išvykoms į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Italiją, Portugaliją, Maroką, Prancūziją, Ukrainą, Izraelį, Slovėniją… Na, viską išvardinti sunku! Internetu užsisakyti galite daugybę vadovų už kainą, kuri tikrai mažesnė nei bet kokio gido paslaugos. Nepamirškite, kad ir internetas ne visose vietovėse lengvai prieinamas!

TOP kelionių kryptis 2020 metais tapo Latvija. Tad siūlome knygą „Latvija. Artimiausias atostogų rojus, gurmaniški savaitgaliai“. Na, o kai pasaulis ir vėl laisvai keliaus, tikime, kad tarp populiarių krypčių sugrįš ir Turkija bei Egiptas. Nadeždos Jutienės leidinys „Po Turkiją“ yra pats skaitomiausias. Autorė pristatė šalies įžymybes ir lankytinas vietos, supažindino su turkų virtuve, papročiais, šventėmis bei parengė nedidelį populiariausių frazių žodynėlį.

Netradicinį vadovą parengė Rimvydas Laužikas ir Anželika Laužikienė. Knygą „Graikija. Alyvmedis, vynmedis ir laivas“ jie įvardija, kaip neoficialų kelionių po Graikiją ir Kretą gidą, skirtą norintiems geriau pažinti šią šalį ir jos istoriją.

Keliautoja Violeta Domkuvienė supažindina būsimus turistus su Maroku („Marokas: abipus Atlaso kalnų“), Aistė Masionytė kviečia į Portugaliją („Portugalija: atrasti, mylėti, ilgėtis“), Vytautas Kondrotas ragina pažinti Prancūziją („Pažink Prancūziją. Keliauk, ragauk, patirk“), Lionginas Virbalas pasakoja apie Izraelį („Šventoji Žemė. Kelionės vadovas“), Erikas Laiconas primena populiarią kryptį į Kroatiją ir Juodkalniją („Kroatija. Juodkalnija. Tranzitu per Serbiją, Kosovą“).

Krypčių iš tiesų daug, o kelionių vadovai po užsienio šalis labai skirtingi. Vieni visiškai įprasti su daugybe turistams naudingų faktų, patarimų ir gairių. Kiti į įdomią pažintį su šalimi kviečia per maistą. Treti netradiciniai, kuriuose autoriai dalinasi asmenine patirtimi ir gerokai nukrypsta nuo oficialaus gido žanro. Šios knygos rekomenduojamos visiems: suaugusiems vyrams ir moterims, vaikams, kurie mėgsta gražias iliustracijas ir jaunimui, kuris kelionėse taip pat nori turėti balsą.

Daugelio kelionių vadovų kainos tikrai nedidelės ir prasideda vos nuo kelių eurų. Atkreipiame dėmesį, kad išpardavimų ir akcijų metu pinigin irgi džiaugsis, nes ir naują gidą įsigysite ir kelionei pinigų liks. Dauguma leidinių pasižymi nedideliu formatu, tad tilps į bet kokią rankinę.