0

Judėkite! Sportuokite! Duokite savo kūnui krūvio! Tokius raginimus nuolat girdime iš medikų, dietologų ir net psichologų. Ir neketiname ginčytis, nes mankšta dažnai veikia geriau nei vaistai. Tačiau labai svarbu pažinti savo kūną, o judesius atlikti taisyklingai, nes antraip lengva sau pakenkti. Todėl rekomenduojame knygas iš kategorijos „Mūsų kūnas. Mankšta. Masažas“, kuriose geriausi specialistai dalijasi patarimais bei patirtimi. Kviečiame leidinius pirkti online ir pasirūpinti savo kūnu jau šiandien!

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Masažo vadovas | Merilina Aslani
Nuolaida knygai -24%
9,99 €
12,99 € *
Tobulas moters kūnas | Ilka Rae Adams
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -39%
15,99 €
25,80 € *
Mityba sportuojantiems | Anita Bean
Nuolaida knygai -31%
14,99 €
21,49 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Specialistai teigia, kad judesys yra naudingas visiems: mažiems vaikams, augančiam jaunimui, suaugusiems vyrams ir moterims, senukams. Tačiau kiekvienai amžiaus grupei siūlomi vis kiti pratimai, kurių sistema sudaroma atsižvelgiant į bendrą savijautą ir sveikatą. „Mūsų kūnas. Mankšta. Masažas“ kategorijos knygos taip pat apima įvairias temas.

Surinkome leidinius, kurie padės atsikratyti nugaros ir pečių juostos skausmų, pripažinkime, kad tai populiari problema, aktuali kiekvienam. Taip pat knygose išdėstyti patarimai paaiškins, kaip sutvirtinti giliuosius vidinius raumenis, sustiprinti širdį ar tiesiog patobulinti figūrą.

Apie gražų kūną kalba TOP skaitomiausi, gerai žinomi autoriai, tokie kaip Ilka Rae Adams, Nadine Rebel, Rūta Beišytė, Andrius Pauliukevičius, Michael Jerome ir kiti.

Kategorijoje „Mūsų kūnas. Mankšta. Masažas“ rasite pirkti ir daug knygų apie įvairių sričių masažą. Šias knygas parašė Abby Ellsworth, Peggy Altman, Merilina Aslani, Viktorija Baltramiejūnienė, Skye Alexander, Anne Schneider, Julija Ivanuškina ir kiti.

Kuo šie leidiniai skiriasi vieni nuo kitų? Vienos knygos yra išsamūs masažo technikos vadovai, kurie supažindina su jautriausiais kūno taškais ir moko atlikti atpalaiduojantį ar gydomąjį masažą. Kitos knygos atskleidžia naujų metodų, kaip atjauninti veidą ar masažo pagalba pagerinti nuotaiką. Vienos – išsamios enciklopedijos, kitos – kišeniniai patarimų rinkiniai. Jums tereikia išsirinkti, kas aktualu ir knygas įsigyti internetu. Jų kainos prasideda vos nuo kelių eurų.

Rūpinatės svoriu ar norite tiesiog pagerinti savijautą ir sustiprinti kūną? O gal išmokti naujų jogos, pilateso ar funkcinių treniruočių pratimų? Visiems atvejams galime pasiūlyti tinkamą knygą. Skilties „Mūsų kūnas. Mankšta. Masažas“ leidiniuose gausu iliustracijų bei instrukcijų, kaip padės suprasti kaip teisingai masažuoti, tempti raumenis, apšilti ir treniruotis.

Skaitykite, domėkitės ir rūpinkitės savo sveikata, nes tai yra vertingiausia, ką turime, o mes pasistengsime, kad naujos, geros ir įdomios knygos jūsų namus pasiektų sklandžiai ir greitai. Taip pat siekiame užtikrinti draugiškas kainas, todėl bendradarbiaujame su leidyklomis ir rengiame įvairias akcijas bei įspūdingus išpardavimus.