Masažas yra tiek atsipalaidavimo, tiek įvairių negalavimų gydymo priemonė, žinoma jau nuo senų senovės. Profesionalus masažistas kaip mat grąžina gerą savijautą ir pakelia nuotaką, tačiau įvairių masažų galime atlikti ir patys. Pasiruošti ir išmokti naujų technikų padės masažo knygos, kuriose gausu detalių, praktinių patarimų. 

Rasta: 20

Ligonių ir neįgaliųjų masažas |
-10% su kodu: PATOGU
24,78 €
Kaina su kodu: 22,30 €
Turime sandėlyje
Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas | Kotryna Paičiuvienė, Marija Smelevič
-10% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas | Kotryna Paičiuvienė
-10% su kodu: PATOGU
6,43 €
Kaina su kodu: 5,79 €
Turime sandėlyje
Masažo vadovas | Merilina Aslani
-10% su kodu: PATOGU
10,39 €
Kaina su kodu: 9,35 €
Turime sandėlyje
Pirties masažas | Viktoras Oguy
-25% su kodu: PATOGU
8,88 €
Kaina su kodu: 6,66 €
Turime sandėlyje
Masažo anatomija. Išsamus praktinis vadovas | Abby Ellsworth, Peggy Altman
-10% su kodu: PATOGU
20,48 €
Kaina su kodu: 18,43 €
Turime sandėlyje
Rasta: 20

Masažo atlikimas – tema, vienijanti visas šioje kategorijoje siūlomas knygas, tačiau pačių leidinių tipas įvairus. Kuo jie skiriasi vieni nuo kitų? Vienos knygos yra išsamūs masažo technikos vadovai, supažindinantys su jautriausiais kūno taškais ir mokantys atlikti atpalaiduojantį ar gydomąjį masažą.

Kitos knygos atskleidžia naujų metodų, kaip atjauninti veidą ar masažo pagalba pagerinti nuotaiką. Dalis leidinių – išsamios enciklopedijos, kiti – kišeniniai patarimų rinkiniai. Turime ir knygų, kurios pasakoja apie savimasažą, nes tam tikri metodai nereikalauja kitų žmonių – užteks tik jūsų rankų ir šiek tiek žinių. Jums tereikia išsirinkti, kas aktualu ir knygas įsigyti internetu.

Kategorijos „Masažo knygos“ TOP leidinius parengė Kotryna Paičiuvienė, Peggy Altman, Merilina Aslani, Viktorija Baltramiejūnienė, Skye Alexander, Anne Schneider, Julija Ivanuškina ir kiti. Visi šie specialistai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi. Jų knygos gausiai iliustruotos kokybiškomis nuotraukomis ar anatominiais piešiniais, turtingos informacija, detaliais metodikų aprašymais, praktiniais ir teoriniais patarimais.

Knygas apie masažą rekomenduojame ne tik mėgėjams, bet ir profesionalams. Kategorijoje patalpinome leidinių apie ligonių ir neįgaliųjų masažą, segmentinį ir jungiamojo audinio masažą, vidaus organų masažą, klasikinius masažo būdus ir įvairių kūno dalių masažą. Vadovėliai bus naudingi studijuojantiems ir planuojantiems patobulinti gydomojo ar atpalaiduojamo masažo technikas.

Ypač populiarios knygos apie veido masažą – keli tinkamai judesiai atstoja net geriausią kremą! Jei norite pagerinti savo sveikatą, atgauti jėgas, pataisyti nuotaiką, atsikratyti streso, suaktyvinti kraujotaką ir limfos tekėjimą, sumažinti skausmu, atkurti sąnarių judrumą, padidinti odos elastingumą – tinkamai parinktas masažas yra būtent tai, kas gali padėti visais šiais atvejais. Be to, šią praktiką galima taikyti vyrams ir moterims – ribų nėra. Tad neabejokite knygų naudingumu ir sužinokite naujų būdų sau padėti.

Kviečiame masažo knygas pirkti online – patogu ir greita. Žinome, kad visi nori sutaupyti, todėl dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas, kurių metu tiek skaitomiausias, tiek visiškai naujas knygas siūlome įsigyti už draugišką kainą. Plačiame asortimente daug knygų, kurios bus įdomios tiek suaugusiems, tiek vaikams ar jaunimui, todėl pirkdami masažo knygas pasižvalgykite ir kitose kategorijose