⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš kur atsirado skirtingos tautos, kodėl ir kuo jos buvo svarbios ir įdomios, kokių naujų dalykų įnešė į pasaulio istoriją, kodėl dingo, arba atvirkščiai – kokios vienos ar kitos tautos savybės padėjo joms išlikti? Klausimų visada daugiau nei atsakymų, nes pastaraisias dabar, prabėgus šimtmečiams, dažnai tampa istorikų, archeologų ir kitų praeities tyrinėtojų keliamos hipotezės.

Rasta: 80
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tea stories. Japan | Ausra Burg
  • Nemokamas knygos pristatymas
29,99 €
Turime sandėlyje
Samurajai | Stephen Turnbull
12,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 80
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vis dėlto, nepaisant to, ar žinios apie vieną ar kitą tautą yra moksliškai pagrįstos, ar išreikštos tik spėliojimų pavidalu, visada įdomu patyrinėti svetimas, egzotiškas ar mūsų pačių tautos pasakojamas istorijas. Jos aktualios ne tik mokiniams, studentams ir istorikams, bet ir plačiajam skaitytojų ratui, siekiant iš arčiau susipažinti su skirtingų pasaulio tautų istorija.

Mūsų e. knygyno kategorijoje „Tautų istorija“ atrasite sau tinkančius skaitinius. Ypač kviečiame atkreipti dėmesį į populiarių leidinių TOP`ą, pateikiamą puslapio apačioje. Šios knygos – dažnai rekomenduojamos skaitytojų ir patenka į skaitomiausių leidinių sąrašus.

Juose rasite: S. C. Gwynne`o leidinį „Vasaros mėnulio imperija. Komančių pakilimas ir nuopuolis“; pirmąjį lietuvišką darbą apie išeivius iš byrančios Aukso ordos ir Krymo chanato, atmigravusius į Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę – Tamaros Bairašauskaitės „Lietuvos totorių istorija“; leidinį „Prarastosios civilizacijos“ (knyga su defektais), išplėšiantį senovės civilizacijas ir jų gyventojus iš laiko miglos. Taip pat – Jack`o Weatherford`o knygą Čingischanas. Modernaus pasaulio kūrimas bei Živilės Avital Juonytės leidinį „Žydų šventės ir tradicijos“.

Jums gali būti aktualios ir naujos knygos: Zigmo Vitkaus, Hektoro Vitkaus ir Justo Stončiaus leidinys „16-osios lietuviškosios šaulių divizijos kariai žydai. Istorija ir atminimas“. Taip pat – Ruslano Arutiunano darbas „Armėnų tautos istorijos atspindžiai XIX a. pab.– XX a. pr. lietuvių spaudoje“.

Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Tautų istorija“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų mūsų e. knygyno prekių ir užsisakykite jas keliais paspaudimais. Mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar!