BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Enciklopedijos. Žinynai“, ko gero, yra pati naudingiausia skaitytojams, besidomintiems įvairiausiomis sritimis. Nuo vaistinių augalų iki aromaterapijos, nuo apskaitos terminų iki paukščių enciklopedijos, nuo virusų žinyno iki santechniko vadovo, nuo žemės ūkio iki animacijos – daugybė įdomių temų ir profesionalių, geriausių autorių parengtų knygų.

Naujos knygos

Rodyti visas

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Kategorijos „Enciklopedijos. Žinynai“ knygos skirtos tiek studentams, tiek jų dėstytojams. Čia vertingų leidinių ras įvairių sričių ekspertai ir mėgėjai, kurie po ranka nori turėti visus atsakymus į dominančios temos klausimus. Taip pat siūlome knygų ne tik suaugusiems. Vaikams ir jaunimui įdomios turėtų būti enciklopedijos apie gyvūnus ir kitą gyvąją gamtą.

Įvairių leidyklų žinynai padės pažinti aplinką, pasiruošti egzaminams, projektams, pranešimams, moksliniams darbams. Populiariausi ir skaitomiausi žinynai yra apie vaistus ir vaistinius augalus (Leidėjų „vaistų žinios“ parengtas „Vaistų žinynas 2020“, Sandros Saunoriūtės, Gintarės Karelinos sudaryta knyga „Vaistiniai ir prieskoniniai augalai“).

Taip pat tarp skaitytojų populiarūs leidiniai apie gamtą, kuriuose sukauptos išsamios žinios apie paukščius, grybus, augalus. Tarp skaitomiausių –  Šiaulių universiteto docento Kęstučio Kazimiero Vilkonio sudarytas išsamus Lietuvos augalų atlasas „Lietuvos žaliasis rūbas“ bei paukščių pažinimo vadovas pradedantiesiems „Plunksnuoti mūsų kaimynai“, kurį parengė Romualdas Barauskas. Taip pat kiekvieną sezoną TOP knygomis tampa žinynai apie grybus. Rekomenduojame „Grybai Lietuvos miškuose“. 

Ypač įdomūs ir vertingi žinynai skirti statybos srityje dirbantiems žmonėms. Tai „Santechniko vadovas“, „Elektriko vadovas“, „Statybų vadovas. Stogai“ ir kitos leidėjo „Super namai“ knygos. Teoriją ir praktiką apimančios knygos naudingos tiek tiems, kurie jau seniai dirba šioje srityje, tiek studentams, būsimiems profesionalams, darbų vadovams, inžinerinius sprendimus parduodantiems vadybininkams bei žmonėms, kurie patys ketina atlikti įvairius darbus namuose. Be to, tai puiki dovana meistrauti mėgstantiems vyrams. 

Interneto knygynas Patogupirkti.lt siūlo platų enciklopedijų ir žinynų pasirinkimą, kuris apima biologijos, gamtos, chemijos, finansų, istorijos, sveikatos, menų, geografijos, maisto ir kitas sritis. Be abejo, privalome paminėti kad įsigyti internetu galite ir Visuotinės lietuvių enciklopedijos tomus. 

Populiariausi enciklopedijų ir žinynų autoriai gerai žinomi savo srityse. Tai numerologas Stasys Špirkauskas, inžinierius Alfredas Packevičius, istorikas Vytautas Joniškis, šiuolaikinės aromaterapijos pradininkė Patricia Davis, gamtininkas Romualdas Barauskas, finansų ekspertė Vitalija Bagdžiūnienė, mokslo populiarinimo knygų autorė Carol Vorderman ir kiti. 

 

Kategorijoje „Enciklopedijos. Žinynai“ visada rasite populiarias, naujas ar mūsų rekomenduojamas knygas, tinkamas vyrams ir moterims, dideliam ir mažam. Surasti norimą leidinį ir pirkti online labai paprasta. Be to, mes stengiamės užtikrinti patrauklias kainas ir visada rekomenduojame apsižvalgyti enciklopedijų ir žinynų išpardavimo skiltyje bei sekti mūsų akcijas.