⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Specializuoti žodynai tai – žodynai, turintys specialią, ypatingą paskirtį. Skirti tam tikros srities terminologijai. Tai gali būti profesiniai žodynai (pavyzdžiui, psichiatrijos terminų, kompiuterijos, mechanikos terminų žodynas ir kt.); lingvistiniai žodynai (pavyzdžiui, vietovardžių, frazeologizmų, sinonimų, antonimų ir kt.). Jie gali būti vienakalbiai, dvikalbiai (pavyzdžiui, lietuvių-vokiečių kalbų žodynas teisininkams) ar daugiakalbiai.

Rasta: 99
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Istorijos žodynas mokykloms |
7,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 99
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jeigu ir jums aktualūs specializuoti žodynai, kviečiame susipažinti su jų įvairove, pateikiama mūsų e. knygyne. Išsirinkti gali padėti skaitomiausių, skaitytojų rekomenduojamų specializuotų žodynų TOP`as. Į jį patenka: „Enciklopedinis psichiatrijos terminų žodynas“, kurio autoriai yra: Valentinas Mačiulis, Jonas Šurkus ir Aldona Lapytė; „Enciklopedinis kompiuterijos žodynas“, kurį sudarė Valentina Dagienė, Gintautas Grigas ir Tatjana Jevsikova; taip pat: „Apskaitos anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis žodynas“.


TOP`o gretose dažnai įsikuria ir Vytauto Būdos „Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas“, kuriame surinkti projektų, bet ir programų bei portfelių valdymo ir vadovavimo terminai iš trijų svarbiausių projektų valdymo standartų – IPMA ICB, PMI PMBOK ir PRINCE2 bei naujausių projektų valdymo mokslo šaltinių. Ne ką mažiau populiarus ir „Vokiečių-lietuvių, lietuvių-vokiečių kalbų verslo ir teisės žodynas. „Deutsch-litausches, litauisch-deutsches Wirtschafts-und Rechtsworterbuch“, kurio autoriai yra: Yvonne Goldammer, Sigitas Plaušinaitis ir Povilas Jurčys.


Jums gali patikti ir nauji, bei populiarūs specializuoti žodynai: „Mechanikos terminų žodynas“, kurį sudarė Antanas Žiliukas, Antanas Juozas Bražiūnas ir Alvydas Kondratas; „XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas“, sudarytas Nijolės Čepienės; bei „Muzikos atlikimo nuorodų žodynėlis“, kurį sudarė Petras Jokubauskas. Mūsų e. knygyno kategorijoje „Specializuoti žodynai“ jūsų laukia ir daugelis kitų knygų, praversiančių tiek studentams, tiek konkrečių profesijų ar hobių atstovams.


Patogupirkti.lt asortimente rasite ne tik žodynus, bet ir kitas įdomias, darbe ar studijose praversiančias knygas. Taip pat saviugdai skirtą literatūrą, gerus grožinius kūrinius ir poezijos rinktines. Rinkitės iš gausybės pasiūlymų, tarp kurių – ne tik knygos, bet ir prekės turiningam laisvalaikiui, lavinamieji žaislai, bei kitos prekės, kurioms dažnai taikome akcijas ir išpardavimus. Todėl galime pasiūlyti palankias kainas. Įsigykite internetu dabar!

Klausimai apie kategorijos prekes