⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rašymo pamokos vaikams gali tapti dideliu iššūkiu, tačiau jis įveikiamas pasitelkus tinkamas priemones. Vienos jų – knygelės iš kategorijos „Mokausi rašyti“. Čia gausu naudingų ir įdomių pratimų, iliustruotų pamokėlių ir žaidimų, kurie padeda pagerinti rašymo įgūdžius.

Rasta: 130
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokausi rašyti ir skaičiuoti |
2,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 130
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaikų poreikiai labai skirtingi, todėl ir kategorijoje „Mokausi rašyti“ siūlomos knygos taip pat pasižymi įvairove. Kai kurie leidiniai atkreipia dėmesį viliodami nuotaikingais veikėjais ir sudominę mažuosius mokinukus padeda lavinti smulkiąją motoriką, koordinaciją, formuoja rašymo įgūdžius.

Pratybų sąsiuviniai taip pat yra labai naudinga ugdymo priemonė. Atlikdami užduotis vaikai mokysis pažinti rašytines raides, rašyti didžiąsias ir mažąsias raides, skirti raidę tarp kitų raidžių, didžiąją raidę susieti su mažąja. Dažniausiai šalia užduočių būna pateikiami ir pavyzdžiai, kurie padeda įsisavinti medžiagą ir geriau suvokti tikslą. Pratybos padaro mokymąsi įdomesniu, įvairesniu ir linksmesniu.

Ikimokyklinukai dažnai patys išreiškia norą mokytis rašyti. Turime ir jiems skirtų knygelių. Dažniausiai jos nesudėtingos, todėl vaikai nepavargsta, juk ypač svarbu nesugriauti iniciatyvos ir palaikyti užsidegimą pažinti ir patiems rašyti raides.

Tarp top skaitomiausių ir populiariausių – spalvinimo knygelės vaikams, kurios kviečia spalvinti, bet kartu moko pažinti bei rašyti raides. Tokios užduotys apjungia rašymo, kūrybiškumo ir spalvų pažinimo ugdymą.

Rašymo sunkumų dažnai turi vaikai su prastai išvystytais foneminiais įgūdžiais. Todėl visada verta įsigyti knygelių, kurios tobulina šią sritį. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į specialiai tam skirtas knygas, kurias parengė Aistė Fiurst, Laima Paulauskienė ir Loreta Angilovienė.

Kategorijos „Mokausi skaityti“ knygelės yra ištikimas vaikų vedlys kelionėje į nepažįstamą ir magišką raidžių pasaulį. Su tėvelių ar mokytojų pagalba mažieji mokinukai, skatinami įgimto smalsumo, per žaidimus, įdomius pratimus ir ryškias iliustracijas noriai įsitraukia į jaukų kalbos grožio ir kūrybos pasaulį.

Tinkamai parinkti leidiniai neprimena nuobodžių pamokų, o kelia intriguojantį pažinimo džiaugsmą, bei suteikia vaikams įgūdžių lengviau reikšti savo mintis bei dailiau vedžioti pirmąsias savo gyvenimo raides.

Naudingas knygas sudarė Eglė Galkauskienė, Daiva Gedvilienė, Monika Gaidamavičienė, Jovita Ponomariovienė, Laura Buzienė, Eglė Einorytė ir kiti patyrę autoriai. Kviečiame leidinius drąsiai pirkti online, nes jų kainos prasideda vos nuo kelių eurų. Be to, dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas, kurių dėka naujos ir populiarios knygos dar labiau atpinga.

Pirkti internetu verta ir dėl gausaus asortimento, kuriame daug knygų tiek moteris, tiek vyrams, taip pat ir jaunimui, bei tiesiog kiekvienam, vertinančiam spausdintą žodį.