⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūdikiai ir vaikai iki dvejų metų dar tikrai nemoka skaityti. Tačiau jiems skirtos knygelės džiaugsmo suteiks ne mažiau nei suaugusiems. Juk jos ryškios, traukia akį, kviečia liesti ir stebėti spalvotus veikėjus bei padeda pažinti aplinkinį pasaulį. Bijote, kad maži pirščiukai leidinius suniokos? Taip tikrai nenutiks, nes knygų kategorijoje „Kartoninės knygutės“ rasite specialiai kūdikiams ir vaikams išleistas atsparias knygas.

Rasta: 471
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Katės. Paglostyk mane |
1,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 471
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kartoninės knygelės dažniausiai yra nedidelio formato – tokios, kad mažyliui būtų patogu suimti bei vartyti. Kai kurios net turi specialius žiedelius, kuriais knygas pritvirtinsite prie lovytės ar vežimėlio. Taip „skaitinys“ bus apsaugotas nuo skrydžio žemyn.

0-2 metų amžiaus vaikams skirtos kartoninės knygutės dažniausiai yra pažintinės ir lavinančios. Kūdikiams – išskirtinių formų, itin akį traukiančių ryškių spalvų, minkštos, kai kurios ir skirtingų faktūrų ar skleidžiančios įvairius garsus, pavyzdžiui, kačiuko miauksėjimą ar šuniuko lojimą.

Vos didesniems vaikučiams leidėjai parengė labai paprastus ir įdomius pasakojimus, kuriuose vaikai mokysis pažinti gyvūnus ir aplinkinį pasaulį. Žinoma, be tėvelių pagalbos jie neišsivers.

TOP skaitomos knygelės yra apie miško gyventojus, naminius gyvūnus, ūkio gyvulius bei transporto priemones. Čia rasite ir keletą specialių serijų, pvz., „Noriu pažinti“, kurioje vaikai supažindinami su daiktais; „Pažvelk ir atsakyk“, su įvairiais netikėtumais; „Sudėk ir sužinok“, kur reiks surasti tinkamas paveikslėlio puses. Pirkti online siūlome tiek pavienes knygas, tiek pasinaudoti akcija ir įsigyti komplektus už geresnę kainą.

Knygeles vaikams dažniausiai kuria leidyklų dailininkai bei įvairūs Lietuvos ir užsienio autoriai, tarp jų Emilie Beaumont, Inga Dagilė, Algimantas Stankevičius, Kristina Rinkevičiūtė, Monika Šlančauskaitė, Maurice Pledger, Lieve Boumans ir kiti.

Populiarias ir perkamas kartonines knygeles parengė geriausios leidyklos „Presvika“, „Jūsų Flintas“, „Vaiga“, „Trys nykštukai“ ir kitos. Leidyklų darbuotojai pasistengė, kad kiekvienas mažylis pajustų gerą nuotaiką, lavintų vaizduotę, tobulintų smulkiąją motoriką ir tiesiog daug juoktųsi, tuo pačiu pažindamas formas ir objektus.

Mažyliams skirtos knygos su iššokančiais paveikslėliais, atvartais, atverčiamais langais padės tėvams supažindinti vaikus su įvairiais daiktais, žaisti bei kurti.

Kviečiame internetu įsigyti daugybę vaikiškų knygelių. Jos nebrangios, o išpardavimo metu bus dar pigesnės. Siūlome įdomių leidinių ne tik mažyliams. Turime knygų įvairaus amžiaus vaikams, jaunimui, suaugusiems vyrams ir moterims. Tad pirkdami žavias knygutes vaikams, nenuskriauskite ir savęs – tegul skaito visa šeima! Interneto knygyne tikrai išsirinksite naujų, populiarių ir rekomenduojamų knygų, o mes pasistengsime jas kuo greičiau pristatyti.