⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Skiemenuotos pasakos“ – kategorija, kurioje rasite knygeles, skirtas pradedantiems skaityti vaikams. Visas jas vienija bendra tema – nuostabios liaudies bei modernios pasakos ir gerai pažįstami personažai.

Rasta: 41
  1. 1
  2. 2

Rasta: 41
  1. 1
  2. 2

Skiemenuotos knygos yra puiki priemonė skaitymo ugdymui. Dažniausiai jos skirtos 4-7 metų vaikams. Kuo tokios knygelės ypatingos? Visi jų tekstai išspausdinti dideliu, aiškiu šriftu, spausdintinėmis raidėmis, o žodžiai suskirstyti skiemenimis. Kai kuriuose leidiniuose žodžio dalis, kurią reikia kirčiuoti, yra paryškinta. Taip jaunajam skaitytojui skaityti tampa dar paprasčiau.

Vaikas,  atpažindamas dideles raides ir tardamas garsus, jau pats pats gali perskaityti nesudėtingus ir trumpus tekstus, kurie įtraukia savo įdomumu ir išlaiko mažųjų nenuoramų dėmesį.

Tokio pobūdžio, tai yra skiemenuotų, knygelių vaikams sukurta tikrai daug, tad jei sunku išsirinkti, rekomenduojame atkreipti dėmesį būtent į skiemenuotas pasakas. Šis žanras patinka mažyliams, o tėvams kelia nostalgiją, juk daugelį personažų pažįstame iš savo vaikystės. Tai gaidelis ir vištelė, vilkas, norėjęs suėsti ožiukus, ežiukas, katinėlis, gudruolė laputė ir daugelis kitų. O ar pamenate pasaką apie tai, kaip visa šeima rovė ropę? Kviečiame visas šias smagias istorijas įsigyti internetu.

Skiemenuotos pasakos ne tik lavina vaikų skaitymo įgūdžius, bet ir turtina mažųjų skaitytojų vaizduotę bei kūrybiškumą, o taip pat plečia žodyną. Kiekvienas kategorijos leidinys yra iliustruotas akį traukiančiais profesionalių menininkų piešiniais, kurie ugdo mažylių estetinį supratimą, žadina smalsumą bei puikiai papildo visų pasakų tekstus ir perteikia jų nuotaiką.   

Dalis knygelių papildytos lipdukais, tad taip mažųjų skaitytojų rankutės ir protas dar labiau miklinami.

Daug šios kategorijos knygelių apima lietuvių liaudies pasakas, o taip pat venas skaitomiausių Prano Mašioto, Jenny Woods, Richard Watson, Stefanie Dahle, Zitos Gaižauskaitės ir kitų autorių kurtas istorijas. Knygas išleido „Baltos lankos“, „Ramduva“, „Naujoji Rosma“, „Šviesa“, „Presvika“ ir kitos leidyklos, laikomos vienais geriausių savo srities profesionalų.

Interneto knygyno asortimente gausu ne tik skiemenuotų pasakų. Pirkti online kviečiame ir daugiau knygų tiek vaikams bei jaunimui, tiek tokių, kurios patiks suaugusiems vyrams bei moterims. Įvairūs žanrai, stiliai, dalykinė ir grožinė literatūra įtiks įvairiausiems skoniams.

Knygų visai šeimai galite įsigyti už tikrai žemas kainas. Tereikia pasidomėti dažnai vykstančiomis akcijomis bei sezoniniais išpardavimais. Jų metų tiek naujos, tiek populiarios ir skaitytojų pripažintos geros knygos kainuoja pigiau, tad krepšelyje sutilps ir skiemenuotos pasakos ir istorijos prieš miegą ir vienas kitas romanas.