-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Intymus gyvenimas yra itin svarbus kiekvienos poros santykiams, tačiau tai tema, apie kurią daugeliui vis dar nepatogu kalbėti garsiai. Visgi, užtraukus užuolaidas vienas kitas neužduotas klausimas niekur nedingsta. Atsakymų ieškokite interneto knygyno skiltyje „Knygos apie seksą“. Šiuose leidiniuose specialistai kalba apie intymias problemas, porų tarpusavio ryšio puoselėjimą, seksualumą, aistrą ir kitas panašias temas.

Rasta: 46
  1. 1
  2. 2

Trumpoji Kama Sutra | Anne Johnson
10,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 46
  1. 1
  2. 2

Tarp knygų apie seksą vyrauja įvairovė. Galime pasiūlyti net kelias populiarias „Kama Sutra“ versijas, kurios dažnai patenka tarp TOP skaitomiausių leidinių.

Senovės indų erotinis tekstų rinkinys moderniais laikais įgavo naują veidą. Šiandien šiose knygose rasite intymų praktinį vadovą, kuriame gausu aprašymų bei erotinių nuotraukų ar piešinių, padėsiančių ištobulinti mylėjimosi techniką ir siekti savo bei partnerio malonumo. Be abejo, šios knygos yra skirtos tik suaugusiems vyrams bei moterims. Šį kartą vaikams ir jaunimui rekomenduojame leidinių pasidairyti kitose kategorijose.

Autoriai Kamini ir Kirk Thomas, Anne Johnson, Alex Williams, Anne Hoopr bei kiti Kama Sutrą pritaikė kasdienybei ir XXI amžiaus meilužiams.

Nesuklyskite. Ne visi kategorijos „Knygos apie seksą“ leidiniai kalba vien tik apie triukus lovoje bei geriausias technikas. Galime pasiūlyti literatūros, kuri lengvai pritaptų ir saviugdos ar psichologinių knygų skiltyje. Jose diskutuojama labai įvairiomis temomis, pavyzdžiui, apie neurolingvistinį programavimą, pritaikomą gundymo tikslui.

Seksologai nagrinėja įvairias problemas, lemiamas ne tik fiziologijos, bet ir psichologijos. Paliečiamas seksualinis švietimas, identiteto paieškos, pirmieji lytiniai santykiai, neištikimybė, vaikų atsiradimas ir jų įtaka intymumui. Taip pat autoriai daug dėmesio skiria vyrų ir moterų skirtumams nagrinėti, liečia fiziologinius, psichologinius, socialinius, teisinius ir moralinius aspektus, padeda išsilaisvinti iš kompleksų, kuriuos primeta tikėjimas ar visuomenė.

Tarp paminėtų temų gana populiarūs autoriai yra Diana Balyko, Viktoras Šapurovas, Daiva Ausėnaitė, Comfort Alex, Quilliam Susan, Jonathan Margolis ir kt.

Siūlome ir knygų, skirtų išskirtinai tik moterims, kurioms dažnai trūksta pasitikėjimo savimi, o kartais net elementarių žinių apie savo kūną. Vienas tokių leidinių – „Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius“, kurį parašė amerikiečių sveikatos ir seksualumo specialistė Emily Nagoski.

Knygos apie seksą padės sužadinti aistrą, atrasti naujų būdų paįvairinti savo seksualinį gyvenimą bei patirti malonumą. Taip pat leidiniai atsakys į įvairius nepatogius klausimus, patars ir padrąsins. Rinkitės tai, kas aktualu arba viską, nes knygų apie seksą kainos nesikandžioja. Naujų, gerų ir įdomių leidinių internetu galite įsigyti pigiau, nes nuolat rengiame išpardavimus bei akcijas. Be to, pirkti online saugu!