0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartais taip norisi pakeliauti laiku. Įlipti į kosminę mašiną ir akimirksniu nusikelti į romantiškuosius Viduramžius. Galbūt net atsidurti tribūnose, stebint žymiuosius Romos gladiatorius. Arba pasislėpus šaltame bunkeryje tyliai, savo akimis stebėti karo įvykius iš arti. Na, gal karo žiaurumų vis dėlto ir nenorėtumėte patirti savo kailiu, tačiau pripažinkime – visada smalsu sužinoti, o kaipgi tuomet buvo iš tiesų...

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Achilo giesmė | Madeline Miller
Nuolaida knygai -23%
13,99 € 17,99 € *
Šiogūnas. Pirma knyga | James Clavell
Nuolaida knygai -21%
13,49 € 16,99 € *
Maisto ragautoja | V. S. Alexander
Nuolaida knygai -26%
13,69 € 18,49 € *
Šiogūnas. Antra knyga | James Clavell
  • Nauja knyga
13,99 € 17,09 € *
Išleidimo data: 2021-10-29
Tą naktį mačiau ją | Drago Jančar
  • Nauja knyga
9,39 € 11,19 € *
Išleidimo data: 2021-10-27
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Istoriniai romanai” – tai kategorija, kuri panašiai kaip kosminė laiko mašina gali jus nukelti į įdomius istorinius laikus. Čia amžiui nėra ribų, keliauti patariame visiems: vaikams, jaunimui, suaugusiems, nes knygų pasirinkimas išties nemažas. O svarbiausia, kelionė kainuos tikrai pigiai, nes pas mus akcijos ir išpardavimai vyksta kasdien!

Esate naujokas rinkdamasis knygas šioje kategorijoje ir nežinote nuo ko pradėti? Tuomet pirmiausiai rekomenduojame jums pažinti ir atrasti TOP autorius bei skaitomiausius nuotykių ir istorinius romanus. Tikriausiai esate girdėję vieną populiariausių rusiškų trilerių rašytoją Aleksandra Marininą, bet galbūt nežinojote, kad autorė puikiai kuria istorinius detektyvus, įtrauksiančius kiekvieną skaitytoją.

Ne ką mažiau skaitomi bei pamėgti autorių Matthew Kneale, Hilary Mantel, Jillian Cantor, Jean-Daniel Baltassat, Ivan Korsak, Geza Gardonyi istoriniai ir nuotykių romanai. Vyrams šių rašytojų kūriniuose užteks veiksmo, netikėtų siužeto vingių, dar negirdėtų istorinių faktų ir aštrių pojūčių, įsijaučiant į nuotykių kupinus romanus. Moterims neliks laiko buities darbams, nes atsitraukti nuo stiprių ir itin įtaigių veikėjų charakterių, sukrečiančios dramos kupinų įvykių ir įkvepiančių istorijų bus išties sunku.

Norite kažko visiškai naujo? 2020 m. išleista anglų rašytojo William Somerset Maugham knyga „Santuoka iš išskaičiavimo“ nukels jus į egzotiškus kraštus bei supažindins su keisčiausiais veikėjais, patiriančiais nepaprastus gyvenimiškus nuotykius.

Galbūt norite geriau pažinti savąjį kraštą? Čia nepralenkiamas yra lenkų istorikas, rašytojas, leidėjas Juzefas Ignacas Kraševskis, kurio romanai apie Vilnių sodria kalba kruopščiai perpasakoja dabar jau daugelį neegzistuojančių šaltinių iš LDK laikų. Kiek vėlesnius laikus, apie žmonių pastangas gyventi Vilniuje, 1940 m. bolševikų okupuotoje Lietuvoje aprašo Józef Mackiewicz.

Geriausi istoriniai romanai – tai puiki galimybė pažinti pasaulį. Kelionės laiku ir dar su nuotykiais laukia Jūsų. Kviečiame įsigyti savo kelionės bilietą - knygą internetu: pigiai ir greitai.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Užsienio istoriniai romanai?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Užsienio istoriniai romanai?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Užsienio istoriniai romanai?