-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar atsimenate senolių pasakojimus apie velnio neštą ir pamestą akmenį, kuris dabar yra didžiausias traukos objektas vaikystės kaime? Turbūt girdėjote ir apie netikėtus susitikimus su kipšais, nugarmėjusias pilis ar po nakties atsiradusius kalnus. Tokias istorijas pasakoja padavimai. Norite sužinoti daugiau? Esate geroje vietoje! Internetu įsigykite kategorijos „Sakmės, padavimai, liaudies kūryba“ knygas ir savo rankose laikysite begalinį įdomių istorijų šaltinį.

Rasta: 55
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vilniaus padavimai |
9,39 €
Turime sandėlyje
Mįslių pasaulis | Pranas Sasnauskas
5,69 €
Turime sandėlyje
Juodojo akmens laumė | Laimonas Inis
6,99 €
Turime sandėlyje
Mįslės | Irena Daukšaitė
7,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 55
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Sakmių knygos skirtos 6-8 metų vaikams. Tačiau nematome jokių priežasčių, kodėl siūlomi kūriniai galėtų nepatikti vyrams ar moterims, nepaisant jų amžiaus. Seneliai daugelį padavimų prisimena, bet visiems kitiems prireiks knygų pagalbos.

Kuo skiriasi sakmės, padavimai ir pasakos? Dažniausiai tema ir problema. Sakmėse svarbiausi yra įvykiai ir nutikimai, pavyzdžiui, pasaulio kūrimas ar žmogaus ir dievybių susitikimas. Padavimai kalba apie gamtos objektų, pavyzdžiui, akmenų, ežerų, upių, kilmę, vietovių pavadinimų atsiradimą ir panašiai. Pasakose labiau akcentuojamas pagrindinio veikėjo likimas ir gėrio bei blogio kova.

Tad kokių gi kategorijos „Sakmės, padavimai, liaudies kūryba“ knygelių siūlome nusipirkti online? Pirma rekomendacija yra viena TOP skaitomiausių mūsų pirkėjų knyga „Įdomiausi lietuvių padavimai ir legendos“, kurią sudarė Ieva Bukienė. Jau pavadinimas atskleidžia, ko tikėtis iš šios įdomios rinktinės.

Nepraleiskite progos pavartyti ir vertingos Kotrynos Zylės „Didžiosios būtybių knygos“. Anotacija teigia, kad knygoje aprašomi ir iliustruojami pagrindiniai lietuvių mitiniai padarai ir dievybės bei pateikiami smagūs įrodymai, kad visi jie egzistuoja ir šiais laikais. Jau įdomu, ar ne?

Mįslės taip pat yra svarbi tautosakos dalis. Be to, jos suteikia progą prasmingai praleisti laisvalaikį ir pasilinksminti per šeimos šventes. Prano Sasnausko sudarytus „Mįslių pasaulio“ rinkinius pamėgs ir dideli, ir maži. Rekomenduojame!

6-8 metų amžiaus vaikus užimti padės autorė Jūratė Leikaitė su knygelėmis „Ką sakei? Spalvink patarles ir mįsles“. Linksmos iliustracijos ir paaiškinimai padeda turtinti žodyną bei įtraukti priežodžius ir patarles į kasdienę vaikų kalbą.

Internetu įsigyti galite ir specializuotų leidinių. Sigitas Poškus parengė knygą „Baltijos valdovė“, kuri parašyta tiek įprastai, tiek brailio raštu. Regėjimo negalią turintys vaikai gaus progą susipažinti su žinomiausiomis legendomis bei baltų mitologijos simboliais.

Geras ir įdomias kategorijos „Sakmės, padavimai, liaudies kūryba“ knygas rengė savo srities profesionalai Rita Urbonienė, Audronė Buškuvienė, Irena Daukšaitė-Guobienė, Laimonas Inis ir kiti. Surinktos istorijos patinka ir vaikams, ir jaunimui, ir suaugusiems – visai šeimai. Knygų kainos įvairios. Populiarių leidinių įsigysite vos už kelis eurus, o akcijos ir išpardavimai užtikrina, kad net ir naujos knygos taptų įkandamos.