-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įsivaizduokite, kad kovojate su mūsų pasaulį užkariavusiais angelais, gyvenate virtualiame žaidime, dalyvaujate fėjų mūšiuose, bendraujate su gyvūnais ar keliaujate į pasaulio pakraštį vaduoti vaikų, išnaudojamų maginiuose eksperimentuose. Visa tai įmanoma! Tereikia atsiversti bet kurią kategorijos „Fantastinės knygos paaugliams“ knygą ir būsite įtraukti į nepaprastus nuotykius. Tokios pramogos kaina nedidelė, o jaudulys ir malonumas – ilgam!

Rasta: 362
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siuntėjas | Lois Lowry
3,99 €
Turime sandėlyje
Vidurnakčio saulė | Stephenie Meyer
4,79 €
Turime sandėlyje
Paveldėjimas | Christopher Paolini
8,19 €
Turime sandėlyje
Ugnies kardas | Christopher Paolini
7,79 €
Turime sandėlyje
Vyriausiasis | Christopher Paolini
7,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 362
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šios kategorijos knygos parinktos paaugliams, tačiau dalis jų patiks ir vyresnio amžiaus vaikams, o kitos net ir suaugusiems, juk visiems vyrams bei moterims kartais reikia pabėgti nuo realybės. Skilties „Fantastinės knygos paaugliams“ istorijos pasižymi ne tik unikaliais pasauliais, bet ir tuo, kad siužetai įdomūs, tekstai nesudėtingi, įtraukiantys ir lengvai išlaikantys dėmesį.

Jei viename sakinyje yra žodžiai „magija“, „top“ ir „skaitomiausia“, tai neabejotinai iškyla ir rašytojos J. K. Rowling vardas. Turbūt neįmanoma kalbėti apie maginę fantastiką paaugliams bei nepaminėti Hario Poterio, kuris jau dvidešimt metų džiugina mažus ir didelius skaitytojus. Leidykla „Alma Littera“ dvidešimto jaunojo burtininko gimtadienio proga pakartojo knygų leidimą, o mes kviečiame pasinaudoti akcija ir rinkinį pirkti online pigiau.

Į didžiųjų išpardavimų skiltį patenka fantastinė Andrejaus Belianino knyga „Caro Žirnio slaptoji tarnyba“. Gera kaina suviliojo daug skaitytojų, o istorija verta dėmesio – jaunesnysis milicijos leitenantas iš šiandieninės Maskvos nusikelia į pasakų pasaulį. Bus linksma!

Rekomenduojame autorės Leigh Bardugo Grišų trilogiją. Neseniai pasirodė nauja knygos dalis, tad dabar internetu galite įsigyti visą seriją iš karto. Magija, galia, meilė – ši istorija tikrai patrauks ir paauglius bei jaunimą, ir suaugusiuosius.

Dar viena dėmesio verta, populiari serija yra „Žvalgo mokinys“, sudaryta iš dvylikos knygų. Autorius John Flanagan ciklą sukūrė sūnui, kurį norėjo paskatinti skaityti, o taip pat įrodyti, kad ne visi herojai yra fiziškai stiprūs galiūnai. Mūsų knygyne rasite ir kitą rašytojo seriją – „Brolija“.

Nuotykių per daug nebūna! Sutinkate? Jei taip – griebkite visame pasaulyje populiaraus autoriaus Philip Pullman knygas. Jo trilogija “Jo tamsiosios jėgos” lyginama su geriausiais žanro atstovais – „Žiedų valdovu“, „Hariu Poteriu“, Astridos Lindgren knygomis. 2007-ais buvo pastatytas „Warner Bros“ kino studijos filmas, kuriame vaidino Dakota Blue Richards, Nicole Kidman, Daniel Craig ir kiti.

Kas dar? Sunku net išvardinti, tačiau bent virtualiai pavartykite autorių Joey Graceffa, Marcus Blake, Justino Žilinsko, Julie Kagawa, Susan Ee, Lois Lowry ir kitų geriausių fantastų leidinius. Tikrai išsirinksite nepakartojamą istoriją! Arba pasižvalgykite po kitas knygas paaugliams.

Klausimai apie kategorijos prekes