BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Klasikinė lietuvių literatūra“ – svarbi kiekvienam: tiek vyresnio amžiaus vaikams, kuriems mokykloje tenka susidurti su lietuvių autorių kūriniais, tiek jaunimui, kuris bando atrasti save, tiek suaugusiems vyrams ir moterims. Per literatūrą galime geriau suprasti mūsų šalies žmonių istoriją bei santykį su įvairiais reiškiniais. Lietuvių klasikų kūryba padarė didžiulę įtaką ir naujų kartų rašytojams. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Marti | Žemaitė
4,49 €
Turime sandėlyje
Metai | Kristijonas Donelaitis
4,49 €
Turime sandėlyje
Apie gyvenimą ir sveikatą | Vydūnas
10,89 €
Turime sandėlyje
Tautos Gyvata | Vydūnas
6,59 €
Turime sandėlyje
Dievų miškas | Balys Sruoga
5,49 €
Turime sandėlyje
Baltaragio malūnas | Kazys Boruta
6,99 €
Turime sandėlyje
Pavasario balsai | Maironis
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,69 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skiltyje „Klasikinė lietuvių literatūra“ pravartu apsilankyti moksleiviams. Čia jiems siūlome seriją „Mokinio skaitiniai“, kurioje išleisti svarbiausi ir populiariausi lietuvių klasikų kūriniai, tokie kaip „Balta drobulė“, „Altorių šešėly“, „Dievų miškas“, „Baltaragio malūnas“, „Atžalynas“ ir kiti.

Žemaitė, Romualdas Granauskas, Vincas Mykolaitis-Putinas, Antanas Škėma, Šatrijos Ragana, Ignas Šeinius, Balys Sruoga, Kazys Boruta, Motiejus Valančius – geriausi ir skaitomiausi klasikos autoriai, kurių kūrinius rasite „Mokinio skaitinių“ serijoje. Svarbiausia, kad visų laikų TOP klasiką internetu įsigysite už ypač patrauklią kainą.

Klasikinė lietuvių literatūra apima ne tik moksleiviams skirtus knygų leidimus. Tokias knygas, kaip Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“, Balys Sruoga „Dievų miškas“ ar Antanas Škėma „Balta drobulė“ galėsite rinktis net iš kelių skirtingų pasiūlymų. Jums spręsti, kuris – naujas ar senas – viršelis, leidykla, ar taikoma akcija yra artimesnė širdžiai.

Be populiarių kūrinių taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį ir pirkti online kitų įdomių lietuvių klasikos knygų. Lentynas papildykite Vaižganto, Antano Baranausko, Igno šeiniaus, Žemaitės, Kristijono Donelaičio, Šatrijos Raganos, Vydūno, Martyno Liudviko Rėzos, Sofijos Čiurlionienės-Kymantaitės raštais.

Šiose kokybiškai išleistose rinktinėse sukaupta reikšmingiausia autorių kūryba. Taip pat parduodame ir XIX a. lietuvių literatūros antologiją, kurioje nagrinėjamas devyniolikto amžiaus pradžios literatūrinis palikimas. Antologiją sudaro du tomai. Pirmasis yra yra skirtas grožinei literatūrai, antrasis – literatūros teorijos, istorijos bei kritikos, kalbotyros ir kalbos praktikos, folkloristikos tekstams.

Moksleiviams skirtos „Mokinio skaitinių“ lietuviškos knygos jau paminėtos, tačiau rekomenduojame ir dar vieną svarbią seriją – „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius knygos“. 2005 metais pradėta leisti serija apima apie keturiasdešimt literatūros lobių.

Žinoma, čia įtraukti visiems gerai žinomi kūriniai, tačiau skaitytojai apsidžiaugs radę ir rečiau leidžiamus, tačiau taip pat svarbius Juozo Apučio, Jurgio Baltrušaičio, Antano Vienuolio, Sigito Gedos, Petro Cvirkos ir kitų lietuvių autorių tekstus. Pasinaudoję akcijomis bei išpardavimais, knygas iš serijos „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius knygos“ įsigysite pigiau.

Savo šalies literatūrinį paveldą svarbu pažinti kiekvienam žmogui. Per autorių asmeninius išgyvenimus ar literatūrinius personažus turime progą geriau suprasti įvairius Lietuvos istorijos etapus, žmonių gyvenimą, papročius bei požiūrį supantį pasaulį.