-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Kineziterapijos knygos apima literatūrą, skirta kineziterapeutams,  medikams, kūno kultūros specialistams ir treneriams, masažistams bei kitiems sveikatos priežiūros darbuotojams, o taip pat įvairių specialybių medicinos studentams. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam | Benita Cantieni
11,29 € 13,99 € *
Turime sandėlyje
KOMPLEKTAS. JUDESIŲ MOKSLAS. Griaučių raumenys, valdymas, mokymas, reabilitacija + Mityba, patarimai, sportas | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -30%
52,99 € 75,58 € *
Turime sandėlyje
Kineziologijos pagrindai | Daiva Lenčiauskienė
17,99 € 20,99 € *
Turime sandėlyje
Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau | Jonas Girskis
16,99 € 19,49 € *
Turime sandėlyje
Judesių mokslas, 1 dalis. Griaučių raumenys, valdymas, mokymas, reabilitacija | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -21%
29,99 € 37,79 € *
Turime sandėlyje
Masažo vadovas | Merilina Aslani
Nuolaida knygai -24%
9,99 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
Kineziologinė judesio analizė | Raminta Sakalauskaitė
16,99 € 18,99 € *
Turime sandėlyje
Viskas apie nugarą | Jenny Sutcliffe
Nuolaida knygai -41%
12,29 € 20,49 € *
Turime sandėlyje
Judesių mokslas, 2 dalis. Mityba, patarimai, sportas | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -21%
29,99 € 37,79 € *
Turime sandėlyje
Pasyvios ir aktyvios metodikos laikysenai koreguoti | Asta Gedvilė
11,99 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas |
10,59 € 12,59 € *
Turime sandėlyje
Sąnarių mobilizacija, manipuliacija. Technikos, skirtos galūnių sąnariams ir stuburui | Susan L. Edmond
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -39%
42,99 € 70,39 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kineziterapijos knygos labai įvairios. Dalis jų yra vadovėliai, skirti kineziterapijos bei kitos reabilitacijos krypties studijoms. Jie supažindina su specialybės pagrindais, sveikatos problemų diagnostika, gydymo būdais. Dar viena dalis leidinių specializuojasi itin siauroje srityje, pavyzdžiui, kineziterapinėje akušerijoje arba terapijoje po labai konkrečių traumų.

Galime pasiūlyti ir tokių knygų, kurios tiks ir plačiajai visuomenei, savo ar artimųjų sveikata besirūpinantiems žmonėms, kūno veikimo principais besidomintiems sportininkams. Tarp pastarųjų leidinių patenka įvairūs pratimai, mažinantys nugaros, kaklo ar kitus skausmus. Šiose knygose skaitytojai ras patarimų, kaip pasirūpinti savo kūnu ir išlaikyti jį sveiką. Autoriai siūlo mankštų, tradicinių ir alternatyvių gydymo būdų, patarimų, kaip padėti artimajam.

Medicinos studentams ir praktikuojantiems medikams skirti metodiniai leidiniai supažindina su kineziterapijos ir kineziologijos pagrindais, svarbiausiais šios mokslo šakos principais, jų taikymo būdais, traumų imobilizacijos metodais, chirurgijos patologijomis, mobilumo bei kitomis sąvokomis, taisyklinga sąnarių biomechanika, chirurgine ir nuolatine slauga, reabilitacija po psichologinių ir fizinių sužeidimų ir panašiomis temomis. Studentai ras medžiagos, tinkamos mokytis, o praktikuojantys specialistai – naujų žinių, tyrimų, teorijos.

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės vis mažiau juda, nesportuoja, turi vis daugiau antsvorio, dėl ko kenčia sąnariai, sėdimas darbas daro įtaką nugaros ir sprando skausmams, silpnėja raumenys. Todėl kineziterapeutų darbas tampa ypač svarbus ir reikalingas, o mes džiaugiamės, kad galime pasiūlyti gerų pagalbinių knygų tiek šiems, tiek kitų specialybių medikams.

Vadovėlius, žinynus ir mokomąją medžiagą rengė vieni geriausių specialistų. Tarp jų Albertas Skurvydas, Benita Cantieni, O. Astašenko, Kotryna Paičiuvienė, Daiva Lenčiauskienė, Jūratė Kaunaitė, Jonas Girskis, Asta Gedvilė ir kiti.

Kineziterapijos knygas rekomenduojame pirkti online, nes čia rasite daugelį medikų darbui bei medicinos mokslams reikalingų leidinių. Šių knygų leidimai nuolat papildomi ir atnaujinami aktualia informacija be tyrimais, tad kviečiame internetu apsipirkti dažniau.

Mokomųjų knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų, bet net ir prireikus brangesnių leidinių sutaupyti galite pasinaudoję akcijų bei išpardavimų pasiūlymais. Jų metu ir naujos, ir TOP skaitomiausios knygos kainuoja pigiau. Nepamirškite, kad plačiame knygyno asortimente gausu ne vien dalykinių knygų. Galime pasiūlyti įdomių skaitinių suaugusiems vyrams ir moterims, vaikams ir jaunimui – visiems, kurie myli knygas!