Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Jau tūkstančius metų žmones žavi akmenų ir kristalų grožis, paslaptys bei gydomosios savybės. Galbūt manote, kad gydymas kristalais yra tiesiog nauja mada, tačiau iš tikrųjų tai buvo praktikuojama ilgus šimtmečius ir laikoma šventu dalyku daugelyje kultūrų visame pasaulyje. Ar kristalai iš tikrųjų turi stebuklingųjų galių? Ar akmenys gali turėti įtakos mūsų nuotaikai, sveikatai, materialinei gerovei ir apskritai mūsų gyvenimui? Tai klausimai, į kuriuos atsakyti gali skaitomiausios knygos apie kristalus.

Rasta: 39
  1. 1
  2. 2

Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, I tomas | Audronė Ilgevičienė - Astrėja
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
43,25 €
Kaina su kodu: 38,93 €
Turime sandėlyje
Akmenų kortos trims sąmonės lygmenims (su kortomis) | Audronė Ilgevičienė - Astrėja
-10% su kodu: PATOGU
20,89 €
Kaina su kodu: 18,80 €
Turime sandėlyje
Raktas į akmenų karalystę | Audronė Ilgevičienė - Astrėja
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
29,79 €
Kaina su kodu: 26,81 €
Turime sandėlyje
Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, III tomas | Audronė Ilgevičienė - Astrėja
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
30,34 €
Kaina su kodu: 27,31 €
Turime sandėlyje
Kristalų galia | Roma Dragūnienė
-15% su kodu: PATOGU
11,14 €
Kaina su kodu: 9,47 €
Turime sandėlyje
Stichijų akmenys | Marytė Kuodytė
-10% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Turime sandėlyje
Iššifruota vandens kristalų magija | Vladimiras Kivrinas
-40% su kodu: PATOGU
5,25 €
Kaina su kodu: 3,15 €
Turime sandėlyje
Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas | Audronė Ilgevičienė - Astrėja
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
46,71 €
Kaina su kodu: 42,04 €
Turime sandėlyje
Mineralai (dalijamoji medžiaga, A4) |
-10% su kodu: PATOGU
1,19 €
Kaina su kodu: 1,07 €
Turime sandėlyje
Rasta: 39
  1. 1
  2. 2

Pastaraisiais metais knygos apie akmenis ir kristalus tapo itin populiarios tarp skaitytojų ir nėra taip sunku paaiškinti kodėl: manoma, kad kristalų nauda iš tiesų yra didžiulė. Teigiama, kad įvairūs akmenys, be kitų privalumų, gali padėti išgyti nuo įvairių ligų, suvaldyti nerimą ir pyktį, surasti gyvenimo meilę, ar veiksmingiau bendrauti su aplinkiniais. Knygos apie akmenis taipogi apima istorines, religines ir kultūrines sąsajas bei įvairiems kristalams priskiriamas magiškas savybes bei jų aiškinimus. O taip pat ir pasakojimus kaip vyksta visas kristalų atrankos procesas – nuo jų radimo, valymo iki paruošimo naudoti.

Nesvarbu, ar esate naujokas akmenų ir kristalų pasaulyje, ar jais domitės ir tyrinėjate juos jau daugelį metų, visada naudinga apie juos sužinoti daugiau. Knygos apie akmenis pasižymi patarimų gausa — geriausi autoriai šia tema pateikia konkrečių detalių ir nurodymų, kaip panaudoti kristalus medituojant, siekiant atnaujinti energiją, pašalinti iš gyvenimo neigiamas vibracijas, ir atverti savo širdį bei sielą nušvitimui.

Šioje kategorijoje ne tik TOP knygos apie akmenis, bet ir knygos apie mineralus. Jos padės iš arčiau susipažinti su jų abėcėliniu sąrašu bei terminologija, o taip pat suteiks naudingos informacijos apie akmenų, kristalų bei įvairių mineralų istoriją, mistines savybes, sudėtis ir formas. Populiariausių leidinių sąraše rasite tokių autorių knygas, kaip Audronė Ilgevičienė - Astrėja, Marytė Kuodytė, Roma Dragūnienė, Vladimiras Kivrinas, Sarah Bartlett, Ronald L. Bonewitz, Sud. S. Radelov bei kitų.

Tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems ir norintiems pagilinti savo žinias apie kristalų ir akmenų savybes, akmenų knygos yra neįtikėtinai naudingi šaltiniai, padėsiantys suprasti šį mistinį pasaulį. Skirkite laiko asmeniniam tobulėjimui ir kristalų pasaulio tyrinėjimams užsisakydami mūsų rekomenduojamų įdomių knygų apie akmenis ir kristalus internetu, o mes savo ruožtu Jums garantuosime itin žemas kainas nuolatos vykdomais išpardavimais ir akcijomis.