⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorijos „Dvasiniai skaitiniai“ leidiniai turi daug bendro su saviugda. Juose skaitytojai ras atsakymus į klausimus, kaip atrasti sielos ramybę, harmoniją su pasauliu, kaip atsikratyti pykčio, blogų emocijų, kaip melstis, medituoti ar pastebėti akimirkos grožį. 

Rasta: 486
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mano laikas – TU | Benas Lyris
5,39 €
Turime sandėlyje
Ramybės teologija | Benas Lyris
11,69 €
Turime sandėlyje
Žmonos maldų galia | Stormie Omartian
10,29 €
Turime sandėlyje
Suprasti Bibliją | Peter Kreeft
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 486
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rekomenduojame šias knygas visiems suaugusiems vyrams ir moterims. Įsigykite internetu ir jau šiandien leiskitės į kelionę per savo vidinį pasaulį.

Populiarus kunigas Algirdas Toliatas yra vienas skaitomiausių autorių. Skiltyje „Dvasiniai skaitiniai“ rasite net kelias jo knygas, kuriose kunigas užrašė savo sekmadieninius pamokslus. Šie tekstai kupini išminties, ramybės, gerumo ir kalba apie kasdieninius, visiems aktualius dalykus. Algirdas Toliatas yra žmonių mylimas kunigas. Jis moka atrasti kelius į žmonių širdis. Vienas jų – įdomios ir jaukios knygos.

Benas Lyris – dar venas TOP autorius. Jis, kaip ir Algirdas Toliatas, yra kunigas, kurio tekstai įkvepia, nuramina ir padrąsina. Benas Lyris taip pat kalba paprastais, visiems suprantamais žodžiais, dalijasi savo mintimis apie draugystę, meilę, gyvenimą, tikėjimą Dievu ir savimi. Autorius kuria poeziją, o skaitytojus pasiekia šiuolaikiniu būdu – socialiniais tinklais.

Dvasinių skaitinių asortimentas tikrai platus ir įvairus. Šios knygos padeda susitaikyti su artimųjų netektimi (Elisabeth Kübler-Ross, David Kessler „Apie netekties skausmą ir gedėjimą“), įveikti kitus gyvenimo skaudulius (Martin H. Padovani „Nauja knyga“), atrasti darną ir laimę šeimoje (Bruno Ferrero „Namai pilni malonės. 9 laimingos šeimos dekalogai“), apsiprasti su natūraliais, tačiau skaudžiais, gyvenimo procesais (Anselm Grun „Senėjimo menas“) ar moko paleisti pykti ir atleisti (David W. Schell „Atleidimo terapija“).

Vienose knygose rasite ramybės kupinus pasakojimus, kitose pamokymus ir patarimus, trečiose slypi knygų autorių išgyvenimai ar filosofinės mintys apie religiją ir jos santykį su visuomene. Kiekviena jų ras savo skaitytoją, kuris šiandien pasimetęs, sutrikęs ir ieško įkvėpimo, motyvacijos bei žodžių, kurie suteikia palengvėjimą. Skaitykite patys, perduokite išmintį vaikams bei jaunimui ir greitai suprasite, kodėl šios knygos gali atstoti dvasinio tobulėjimo ir saviugdos vadovėlius.

Dvasinių skaitinių kainos prasideda vos nuo pusantro euro. Tai tikrai nedaug už knygas, kurios padeda tobulėti ir susitaikyti su savimi. Tačiau jei norite apsipirkti dar pigiau, rekomenduojame patikrinti akcijas bei išpardavimus. Visada turime naujų, gerų ir populiarių leidinių, kurie įtiks net įnoringiausiam skaitytojui. Pirkti online labai lengva ir patogu, o mes užtikrinsime operatyvų knygų pristatymą.