⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Enciklopedijos vaikams - tai nuo 1 iki 16 metų skaitytojams skirtas informacinis-pažintinis leidinys, kuriame pateikiami moksliškai pagrįsti faktai iš įvairių sričių. Vaikams skirtos enciklopedijos dažniausiai būna spalvingai iliustruotos.

Rasta: 281
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Sumanus mažylis. Ką sako miško gyvūnai? (knyga su defektais) |
 • TOP
  67
  TOP 67
2,99 €
Turime sandėlyje
Pirmieji 100 gyvūnų |
5,99 €
Turime sandėlyje
Pypliukų žodynėlis |
5,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 281
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Enciklopedijos skirstomos pagal tematiką ir amžiaus grupę. Vaikiškų enciklopedijų tematika be galo įvairi: istorija, gamtos mokslai, kultūra, technologijos, menas ir pan. Enciklopedija gali būti skirta tik vienai tematikai - pvz. kosmosui, džiunglių gyvūnams, dinozaurams, sunkiasvorėms mašinoms.

Enciklopedijos, kaip ir visos kitos vaikiškos knygos, skirstomos ir pagal amžių: mažiesiems (0-3 metų vaikams) skirtose enciklopedijose daug iliustracijų, mažai teksto, jose gali būti atverčiami paveikslėliai bei lytėjimui skirti paviršiai. Vyresniems vaikams skirtose enciklopedijose teksto daugiau, iliustracijos sudėtingesnės, gali būti diagramų. Knygų kategorijoje „Enciklopedijos vaikams“ rasite daug populiarių enciklopedijų ne tik pagal amžių, bet ir pagal tematiką ar sritį, kuri jus domina.

Mažiausiems skaitytojams skirtos enciklopedijos yra nesudėtingos, aiškios ir ryškios. Kartu su suaugusiuoju vartydamas knygą ir žiūrėdamas ryškius paveikslėlius mažylis susipažins su daiktais, drabužiais, žaislais, ūkio ir miško gyvūnais, transportu. Šioms temos skirtos populiariausios mažylių enciklopedijos, kurias galite internetu įsigyti mūsų knygyne.

Ikimokyklinukams skirtos enciklopedijos jau plačiau pasakoja apie planetą, kurioje gyvename, apie gamtos reiškinius, gyvūnų įvairovę, apie tai kada gyveno ir kodėl išnyko dinozaurai. Jos moko pažinti žmogaus kūną, sužinoti atsakymą į klausimus iš kur atsirado vaikai, kaip žmonės gyveno anksčiau ir dar daug kitų mokslo ir pasaulio įdomybių.

Enciklopedijos paaugusiems - tai mokyklinio amžiaus vaikams skirtos enciklopedijos. Jose rasite faktus apie: astronomiją ir geografiją, biologiją  ir istoriją, florą ir fauną. Šių enciklopedijų puslapiuose sužinosite apie garsius keliautojus ir kaip veikia žmogaus smegenys, senovės civilizacijų istorija  ir... kaip žaisti šachmatais. Įdomūs faktai, ryškios nuotraukos, svarbi informacija – viskas šiose knygose!

Internetu galite įsigyti vien tik gyvūnijos pasauliui skirtų enciklopedijų. Jas rasite kategorijoje „Gyvūnų enciklopedijos“. Tai knygos, kuriose surinkti įdomiausi faktai apie roplius ir vandenynų gyventojus, kates ir šunis, žuvis, urvų gyventojus ir net fantastinius gyvūnus.

Negalima nepaminėti žinomiausios Lietuvoje vaikiškų knygų herojės Kakės Makės. Jai skirta atskira kategorija - „Kakės Makės enciklopedijos“.

Įsigykite enciklopedija patraukliomis kainomis ir skaitykite, o skaitydami sužinokite naujų faktų apie mus supantį pasaulį, išmokite naujų frazių ir žodžių, ugdykite smalsumą ir kaupkite žinias. Seniai žinoma, kad knygų skaitymas yra susidomėjimą ir žingeidumą skatinanti veikla. Vaikai, kuriems vaikystėje daug skaitė tėvai, turi labiau išvystytą vaizduotę, fantaziją, jie yra kūrybingesni ir smalsesni.  Jei norime, kad vaikas užaugtų protingas ir kūrybingas, turime skiepyti jam meilę knygoms ir skaitymui. Vienas iš geriausių pasirinkimų norint sudominti vaikus knygomis - vaikiškos enciklopedijos.