⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Biblija arba Šventasis Raštas – svarbiausia krikščionių knyga. Tai įvairių formų ir žanrų religinių raštų, siejamų įsitikinimo, kad tai Dievo apsireiškimai, rinkinys. Tekstai apima į teologiją orientuotus istorinius pasakojimus, giesmes, maldas, pamokymus, laiškus, poeziją ir pranašystes. Net ir visiškus ateistus Biblija gali gerokai nustebinti savo įdomiomis bei vertingomis įžvalgomis.

Rasta: 89
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Naujasis Testamentas ir Psalmynas |
5,59 €
Turime sandėlyje
Šventasis Raštas moterims |
  • Nemokamas knygos pristatymas
43,99 €
Turime sandėlyje
Suprasti Bibliją | Peter Kreeft
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,39 €
Turime sandėlyje
Psalmynas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Biblija arba Šventasis raštas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
39,99 €
Turime sandėlyje
Biblija ant lovos krašto | Vreni Merz
6,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 89
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijoje „Biblija arba Šventasis Raštas“ rasite skirtingų leidimų Biblijas. Taip pat siūlome internetu įsigyti Biblijos adaptacijų vaikams bei jaunimui, Šventojo Rašto aiškinimų, supaprastintų versijų ir net receptų, parengtų pagal šventojoje knygoje minimus patiekalus, rinkinį.

TOP skaitomiausias kategorijos leidinys, žinoma, yra originali Biblija, ekumeninis leidimas. Ekumeninis leidimas nuo kanoninio skiriasi tuo, kad jame be Senojo ir Naujojo testamento yra įtraukta daugiau skyrių, priklausančių Antrojo kanono knygoms. Pirkti online siūlome kokybiškai išleistas Biblijas su sidabruotais puslapiais, iškarpomis, spalvotais žemėlapiais, chronologinėmis lentelėmis ir kitais priedais. Leidėjas – Lietuvos Biblijos draugija.

Žmonės smalsūs ir juos domina įvairios alternatyvios nuomonės, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį į populiarų autorių Brian Baker ir jo mintis (knyga „Biblija - nesusipratimų šaltinis“). Buvęs pastorius nagrinėja Biblijos tekstus, abejoja jų tiesomis ir smulkiai analizuoja įvairius netikslumus bei prieštaravimus.

Kiti skaitytojų mėgiami autoriai, tokie kaip Karl A. Shultz, Andrea Ciucci, Paolo Sartor, Timas Doulis, Gina Kavaliūnaitė-Holvoet, Charlotte Thoroe moko įvairių dalykų, pavyzdžiui, kaip melstis su Biblija, supažindina su įvairiomis dvasininkų ir vienuolių praktikomis ir apmąstymais ar tiesiog supaprastino Šventojo Rašto tekstus taip, kad jie būtų suprantami net mažyliams.

Žinoma, Šventasis Raštas pažįstamas ne visiems suaugusiems, tad pasidairykite tarp siūlomų knygų, nes čia tikrai aptiksite gerų leidinių, paprastai atsakančių į visus iškilusius klausimus, raginančių kritiškai žiūrėti į tekstus ir neskaityti jų paraidžiui, supažindinančių su Biblijos knygų atsiradimo istorijomis, jų autoriais ir t.t.

Kategorijos „Biblija arba Šventasis Raštas“ leidinių skaitytojai yra tiek krikščionys, tiek žmonės, kurie nori susipažinti su viena didžiausių pasaulio religijų. Tad knygos rekomenduojamos tiek vyrams, tiek moterims, tiek dideliems, tiek mažiems.

Vaikams skirtos knygelės yra nuotaikingai iliustruotos. Mažiesiems skaitytojams tikrai patiks piešti pasakojimai apie Jėzaus ir kitų Biblijos personažų keliones arba interaktyvios knygutės su krikščioniškojo pasaulio veikėjais.

Biblija arba Šventasis Raštas – Gineso rekordininkė, populiariausia pasaulio knyga, išversta į daugiausiai kalbų. Kiekvienais metais pasirodo nauji, papildyti leidimai. Neabejojame, kad tinkamiausią leidinį išsirinksite nesunkiai, o taip pat primename, kad išpardavimų bei akcijų metu visos knygos kainuoja mažiau.