NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Įvairių kalbų mokėjimas atveria duris, o mokymasis stimuliuoja smegenis bei lavina atmintį. Pasiruošę išmokti šį tą naujo? Siūlome pasižvalgyti po kategoriją „Vokiečių kalbos ir gramatikos knygos“ ir internetu įsigyti naudingų leidinių, kurie padės savarankiškai išmokti kalbos pagrindus ar patobulinti jau turimus įgūdžius.

Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Slaugytoja kalba vokiškai | Irena Večkienė
-10% su kodu: PATOGU
12,92 €
Kaina su kodu: 11,63 €
Turime sandėlyje
Vokiečių kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio) | Christoph Obergfell
-10% su kodu: PATOGU
16,03 €
Kaina su kodu: 14,42 €
Turime sandėlyje
Specialistai kalba vokiškai | Irena Večkienė
-10% su kodu: PATOGU
10,50 €
Kaina su kodu: 9,45 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-vokiški pasikalbėjimai, gramatika ir žodynėlis |
-10% su kodu: PATOGU
6,69 €
Kaina su kodu: 6,02 €
Turime sandėlyje
Kalbėk vokiškai! (su CD) | Rosi McNab
15,89 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-vokiški pasikalbėjimai ir žodynėlis | Jaroslava Volcikova
-10% su kodu: PATOGU
5,49 €
Kaina su kodu: 4,94 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-vokiški pasikalbėjimai | Sigitas Banevičius
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Vokiečių kalbos vadovėlis, 12 klasei (+ 2CD) (knyga su defektais) | Irena Marija Norkaitienė
-10% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Vokiečių kalbos ir gramatikos knygos pasižymi įvairove: nuo leidinių pažengusiesiems iki knygų, kurios sudomins dar tik pradedančius mokytis. Tai vadovėliai, žodynai, pasikalbėjimų knygelės, kurias parengė autoriai Irena Marija Norkaitienė, Irena Večkienė, Jaroslava Volcikova, Aldona Mozes, Rasa Sklizmantaitė, Herrad Meese, Angelika G. Beck ir kiti geri specialistai.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į leidinius, kurie padės „prasilaužti“ per trumpą laiką. Knygos žadančios išmokyti kalbos per trisdešimt dienų visada patenka tarp TOP skaitomiausių. Juk mes visi neturime laiko, skubame, dirbame, auginame vaikus, keliaujame. Todėl įvairius kalbos kursus vis atidėliojame. Atraskite minutę koncentruotoms pamokoms!

Daugelio intensyvių pamokų, kurios žada greitą rezultatą, esmė yra struktūrizuotai ir aiškiai pateiktos trumpos pamokos. Pavyzdžiuose dominuoja realistiškos situacijos iš darbo aplinkos, kasdienybės ar kelionių. Testai ir kartojimo medžiaga padeda užtvirtinti visas išmoktas žinias.

Daug žmonių į užsienį keliauja ne tik atostogauti, bet ir dirbti. Juos norime sudominti specializuotomis knygelėmis, skirtomis slaugytojams, statybininkams, vairuotojams ir kitiems specialistams. Šie leidiniai padės dalykiškai bendrauti, perlipti kalbos barjerą bei įgauti specifinių, profesijai reikalingų žinių.

Ruošiatės atostogauti šalyse, kuriose kalbama vokiškai? Nepasikliaukite vien anglų kalbos žiniomis, nes to gali nepakakti. Verta į lagaminą įsidėti nedidelio formato lietuviškų-vokiškų pasikalbėjimų knygelių. Dažniausiai jos padeda išsiversti tipinėse situacijose: viešbučiuose, lėktuvuose, traukiniuose, restoranuose, bankuose ir kitose vietose. Autoriai tokiose knygose pateikia svarbiausių žodžių žodynėlį bei jų tarimą, be to, pristato ir šalies kultūrinius niuansus.

Daug vokiečių kalbos ir gramatikos knygų parduodama kartu su kompaktiniais diskais. Juose rasite tarimo pavyzdžių, rašymo, kalbėjimo ir klausymo pratimų, testų ir įvairios naudingos medžiagos, papildančios spausdintus leidinius.

Naujų kalbų mokytis verta kiekvienam! Vaikams ir jaunimui tai nėra sudėtinga, o suaugusiems vyrams bei moterims jau reikia įdėti daugiau pastangų, tačiau su gera medžiaga viskas įmanoma. Kviečiame įdomių, naujų knygų pirkti online, nes čia rasite ne tik vokiečių kalbos vadovėlių, bet ir leidinių, kurie padės tobulinti kitas kalbas ar įgūdžius.

Mokytis savarankiškai pigiau, nei įvairiuose kursuose. Atraskite tam tinkamą knygą. Daugelio jų kainos nedidelės, o akcijos ir išpardavimai suteikia galimybę apsipirkti dar palankesnėmis sąlygomis!