NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Anglų kalba – viena populiariausių visame pasaulyje, todėl ją išmokti nori kone kiekvienas. Nesvarbu, ar mokotės kalbų mokyklose, individualiuose kursuose, universitetuose, ar savarankiškai, jums tikrai prireiks gero žodyno. Tokio tipo leidinius patalpinome kategorijoje „Anglų kalbos žodynai“ ir kviečiame juos patogiai įsigyti internetu.

Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai | Gailutė Muraškaitė
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Anglų-lietuvių lietuvių-anglų kalbų žodynėlis | Rasa Katiliūtė, Zinaida Mažeikaitė
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Informatikos, kompiuterijos ir telekomunikacijų anglų-lietuvių kalbų žodynas | Valerijonas Žalkauskas
-10% su kodu: PATOGU
10,09 €
Kaina su kodu: 9,08 €
Turime sandėlyje
Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams | Živilė Mitrikienė
-10% su kodu: PATOGU
11,39 €
Kaina su kodu: 10,25 €
Turime sandėlyje
Valstybinės kalbos mokėjimo II kvalifikacinės kategorijos lietuvių-anglų kalbų minimalusis žodynas | Vida Žilinskienė, Laima Kalėdienė
-10% su kodu: PATOGU
2,96 €
Kaina su kodu: 2,66 €
Turime sandėlyje
Valstybinės kalbos mokėjimo I kvalifikacinės kategorijos lietuvių-anglų kalbų minimalusis žodynas | Vida Žilinskienė, Laima Kalėdienė
-10% su kodu: PATOGU
3,16 €
Kaina su kodu: 2,84 €
Turime sandėlyje
Valstybinės kalbos mokėjimo III kvalifikacinės kategorijos lietuvių-anglų kalbų minimalusis žodynas | Vida Žilinskienė, Laima Kalėdienė
-10% su kodu: PATOGU
2,77 €
Kaina su kodu: 2,49 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-angliški pasikalbėjimai | Bronius Svecevičius
-10% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Turime sandėlyje
Apskaitos anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis žodynas |
-10% su kodu: PATOGU
6,83 €
Kaina su kodu: 6,15 €
Turime sandėlyje
Lietuvių-anglų kalbų žodynas | Bronius Piesarskas, Bronius Svecevičius
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokydamiesi suprasite, kad jums reikia ne vienos pagalbinės priemonės. Mažų mažiausiai bus reikalingas anglų-lietuvių žodynas bei lietuvių-anglų žodynas. Tačiau apsidairę šioje kategorijoje pamatysite, kokie įvairūs gali būti mokomieji leidiniai. Neabejojame, kad tinkamą išsirinks kiekvienas, nepriklausomai nuo to, ar tik pradeda mokytis ar nori pagilinti specifines, pavyzdžiui, ekonomikos ar medicinos terminų žinias.

Specifiniai žodynai, kuriuos rasite pirkti online, apima aviacijos, informatikos, kompiuterijos, telekomunikacijų, architektūros, apskaitos, teisės, medicinos, ekonomikos, turizmo, specialiojo ugdymo, psichologijos ir kitų sričių terminus. Dauguma šių žodynų yra aiškinamieji, tad juose pateikiami ne tik terminai, bet ir paaiškinimai.

Tokie anglų kalbos žodynai praves studentams, dėstytojams, minėtose srityse dirbantiems žmonėms. Šie leidiniai padeda lavinti kalbos įgūdžius, prisiminti pamirštus žodžius, palengvins adaptaciją naujoje darbo vietoje, praturtins anglų kalbos komunikacinę kompetenciją.

Tarp TOP skaitomiausių šios kategorijos leidinių dažniausiai patenka nedidelės apimties žodynai, kuriuos patogu pasiimti į kelionę ar tiesiog visada turėti po ranka ir pasitikrinti svarbiausius ir populiariausius žodžius. Populiarios ir pasikalbėjimų knygelės, kuriose visada įtrauktas ir nedidelis žodynėlis. Paprastai šie leidiniai koncentruoti ir orientuoti į labai konkrečias situacijas, į kurias patenka keliautojai.

Atkreipkite dėmesį ir į žodynus, kurie sukurti vaikams bei jaunimui. Dažniausiai tokiose knygose gausu paveikslėlių, kurie padeda atkreipti dėmesį ir lengviau įsiminti informaciją. Tokio pobūdžio leidiniai pravers ir suaugusiems, kurie kalbą pradeda mokytis nuo pačių pagrindų.

Vertingus žodynus parengė autoriai Bronius Piesarskas, Vida Žilinskienė, Laima Kalėdienė, Bronius Svecevičius, Valerijonas Žalkauskas, Bronius Svecevičius, Valerija Vaitkevičiūtė ir kiti. Šie leidiniai visada aktualūs, tačiau laikui bėgant nuolat papildomi ir atnaujinami, todėl į kategoriją „Anglų kalbos žodynai“ verta užsukti dažniau.

Interneto knygyne rasite ir kitų kalbų žodynų, taip pat įvairios mokomosios medžiagos, praversiančios tiek vyrams, tiek moterims. Iš tiesų nėra nei lyties nei amžiaus apribojimų, kada verta pradėti mokytis naujos kalbos, o įgūdžių tobulinimas – amžinas dalykas.

Norite sutaupyti ir ieškote gerų kainų? Kviečiame apsidairyti akcijų ir išpardavimų skiltyje. Čia visada rasite patrauklių pasiūlymų ir tiek naujas, tiek įdomias ir jau populiarumo sulaukusias knygas galėsite įsigyti nenuskriausdami savo piniginės.