⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikams patinka eilėraščiai ir smagios eiliuotos pasakos, o kategorijoje „Poezija vaikams“ rasite knygučių, kuriose surinkti populiarūs ir karta iš kartos TOP skaitomiausi kūriniai. Lengvai įsimenamos eilės ir nuostabūs paveikslėliai patiks visiems mažyliams.

Rasta: 332
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Senelės pasaka | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Zuikis puikis | Eduardas Mieželaitis
8,29 €
Turime sandėlyje
Vaikučiams pabiručiams |
4,39 €
Turime sandėlyje
Baltas Vilkas | Kazys Binkis
2,99 €
Turime sandėlyje
Oro pilis | Zita Gaižauskaitė
2,59 €
Turime sandėlyje
Du gaideliai |
1,99 €
Turime sandėlyje
Varlė karalienė | Kostas Kubilinskas
2,69 €
Turime sandėlyje
Rytės ratai | Audronė Kvietkutė
6,99 €
Turime sandėlyje
Gražiausi eilėraščiai vaikams |
9,49 €
Turime sandėlyje
Našlaitė | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Jūratė ir Kastytis | Maironis
2,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 332
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Poezija vaikams pasižymi paprastu rimu, pamokomais ar nuotykių pilnais siužetais. Vaikiški eilėraščiai pakelia nuotaiką, o vos kelis kartus perskaitęs ar išgirdęs kūrinio eilutes mažylis jas išmoksta mintinai. Visas šios kategorijos knygeles papildo kokybiškos įvairių autorių iliustracijos.

Gražiausi eilėraščiai vaikams pasakoja apie gyvūnėlių nuotykius, legendas ir padavimus, kviečia į nepaprastai spalvingą magijos pasaulį ar vilioja pajusti Kalėdų dvasią. Daug nuostabių kūrinių parašė Violeta Palčinskaitė, Kostas Kubilinskas, Salomėja Nėris, Janina Degutytė, Ramutė Skučaitė, Juozas Nekrošius, Maironis, Justinas Marcinkevičius ir kiti žymūs autoriai.

Eilėraštukai vaikams gali būti visai paprasti arba apimti visą istoriją, tokią kaip „Voro vestuvės“ ar „Grybų karas“. Skaitydami eiliuotus kūrinėlius vaikai lavins atmintį, ugdys savo vertybių sistemą ir fantaziją bei empatiją. Eiliuotuose kūriniuose dažnai slypi išmintis.

Eilėraščiai vaikams bus pažįstami ir suaugusiems. Daugelį jų ir patys deklamavome vaikystėje. Net ir šiandien prisimename tokias eilutes, kaip „Mano batai buvo du, vienas dingo – nerandu“ ar „Šimtas zuikių susirinko, net žalia girelė linko“.

Poezija tinka net ir patiems mažiausiems vaikams. Žinoma, jie patys dar nemoka skaityti, tačiau visada padės tėveliai. Tie vaikai, kurie jau pažįsta raides ir mokosi jungti žodžius, eilėraščius taip pat pamėgs, nes jie trumpi ir paprasti, o dauguma šios kategorijos knygelių yra išspausdintos didelėmis ir aiškiomis raidėmis.

Nežinote, ką rinktis? Rekomenduojame laiko patikrintą klasiką, pavyzdžiui, Salomėjos Nėries poemą „Senelės pasaka“, kurioje atgimsta Žąsinas Moliūgas, Našlaitėlė, trečias brolis Jonas, žalčio žmona Eglė ir kiti. Vaikus sužavės ir gerai žinoma dainelė „Du gaideliai“, kurią atmintinai moka kone kiekvienas lietuvis. Maironio pasaka „Jūratė ir Kastytis“ primins vieną nuostabiausių meilės istorijų, nenusileidžiančią garsiesiems Šekspyro Romeo ir Džiuljetai.

Kategorijoje „Poezija vaikams“ gausu ir šiuolaikinių kūrinių. Tai puiki proga atrasti kažką naujo ir pasimėgauti dar negirdėtomis eilėmis, kuriose paliečiamos jau šių laikų aktualijos.

Vertingų leidinių su eiliuotais kūriniais kviečiame įsigyti internetu. Įdomias knygeles išsirinksite greitai, nes visos jos suskirstytos į patogias kategorijas. Gerų, naujų ir populiarių knygų online knygyne ras ir dideli, ir maži. Daugelis jų pasižymi žemomis kainomis, tačiau jei norite dar labiau sutaupyti, pasinaudokite karštomis akcijomis, įvairiais teminiais išpardavimais ir kitais pasiūlymais.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Poezija vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Poezija vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Poezija vaikams?