-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų knygynas parduoda tūkstančius įdomių knygų, o kiekvieną dieną asortimentą papildo vis nauji leidiniai. Vieni patinka daugeliui, kitais bandome suvilioti specifinę auditoriją, kuri domisi nišine sritimi, rūpinamės, kad kiekvienas atrastų tai, kas jiems įdomu. Knygų kategorija „Kinas, televizija, radijas“ apima leidinius, kuriuose daugiausiai kalbama apie medijų meną ir istoriją. Domitės šia sritimi? Užsisakykite naujų ir populiarių knygų internetu ir gilinkite savo žinias!

Rasta: 56
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Montažas, 1 tomas | Sergej Eizenštein
14,59 €
Turime sandėlyje
Holivudo meilės istorijos | Gill Paul
4,89 €
Turime sandėlyje
Šoblė | Ramunė Rakauskaitė
9,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 56
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Kinas, televizija, radijas“ apžvalgą pradedame nuo knygos, kuri patiks tiek moterims, tiek vyrams. Juk TOP viena skaitomiausių autorė Gill Paul kūrinyje „Holivudo meilės istorijos“ pasakoja apie romantiškiausias ekranuose matytas istorijas. Ir ne tik ekranuose, bet ir realiame aktorių gyvenime!

Natalija Arlauskaitė knygoje "Nuožmi taika: žlugusių režimų fotografija dokumentiniame kine" analizuoja, kaip žlugusių politinių režimų fotografija pateikiama šiuolaikiniame dokumentiniame kine. Leidinys skirtas besidomintiems medijų, vizualumo, istorijos, politikos ir socialinės kritikos studijomis.

Besidomintiems animacijos menu rekomenduojame režisierės ir dailininkės Jūratės Leikaitės knygą „Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas“. Autorė pateikia atsakymus į klausimus, koks yra animacinio filmo kūrybinis procesas nuo idėjos iki galutinio sumanymo įgyvendinimo. Dar daugiau įdomių faktų rasite leidinyje „Animacija: nuo idėjos iki ekrano“, kurį parengė Ilja Bereznickas. Šios knygos patiks ir suaugusiems, ir vaikams bei jaunimui.

Jei animacija sudomino rimčiau, siūlome išsamų Tomo Mitkaus ir Vaidos Nedzinskaitės-Mitkės tyrimą „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“.

Domitės kinu, neatitraukiate akių nuo ekrano, esate kūrybiškas ir norėtumėte sukurti savo filmo scenarijų? Prieš atsiversdami naują lapą perskaitykite Blake Snyder knygą „Išgelbėti kačiuką! Paskutinė (o gal pirma) jums reikalinga knyga apie scenarijų rašymą“. Tai tarptautinis bestseleris, kurį garbina geriausi viso pasaulio scenaristai!

Kategorijoje „Kinas, televizija, radijas“ talpiname knygų, kurios kviečia susipažinti su šios srities įžymybėmis. Juozas Budraitis – garsus aktorius, sukūręs daugiau nei 100 vaidmenų. Galimybę pažvelgti į profesinę kasdienybę suteikia leidinys „Mano kinas. Pasaulis, kuris priklausė vyrams“, kurį parengė Margarita Matulytė ir pats aktorius.

Kinas neatsiejamas nuo kino teatrų. Jei domitės istorija, liksite neabejingi Sonatos Žalneravičiūtės knygai „Vilniaus iliuzionai. Miesto kino teatrų istorijos“. Vyresniems skaitytojams leidinys primins nostalgiškas vietas, kurių šiandien jau nelikę.

Visos šioje skiltyje siūlomos knygos praturtins skaitytojų žinias įvairiais televizijos, kino ir radijo istorijos faktais, supažindins su žymiausiais srities profesionalais, padės suprasti, kaip sukuriami filmai. Kviečiame leidinius pirkti online ir papildyti savo lentynas jau šiandien. Žinoma, visada norisi mažesnių knygų kainų o tokių tikrai rasite išpardavimų iri akcijų skiltyje.