NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Siaubo knygos populiarios tarp įvairaus amžiaus grupių. Vaikams patinka kraupios pasakėlės, jaunimui – pasakoti baisias istorijas prie laužo, suaugusiems – siaubo romanai ar filmai. Būtent suaugusiuosius kviečiame internetu įsigyti gerų siaubo knygų, kurių galime pasiūlyti tiek jau pažįstantiems šį žanrą, tiek naujokams.

Rasta: 68
  1. 1
  2. 2
  3. 3

9 apgamėliai | Lina Žutautė
  • Nauja knyga
-32% su kodu: PATOGU
18,39 €
Kaina su kodu: 12,50 €
Turime sandėlyje
Tykantis tamsoje | Howard Phillips Lovecraft
-40% su kodu: PATOGU
19,26 €
Kaina su kodu: 11,55 €
Turime sandėlyje
Daktaro Moro duktė | Silvia Moreno-Garcia
-10% su kodu: PATOGU
17,89 €
Kaina su kodu: 16,10 €
Turime sandėlyje
Meksikos gotika | Silvia Moreno-Garcia
-10% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Turime sandėlyje
Svetimas | Stivenas Kingas (Stephen King)
  • Nemokamas knygos pristatymas
-50% su kodu: PATOGU
25,30 €
Kaina su kodu: 12,65 €
Turime sandėlyje
Švytėjimas | Stivenas Kingas (Stephen King)
-10% su kodu: PATOGU
17,69 €
Kaina su kodu: 15,92 €
Turime sandėlyje
Skirtingi metų laikai | Stivenas Kingas (Stephen King)
-50% su kodu: PATOGU
20,17 €
Kaina su kodu: 10,08 €
Turime sandėlyje
Pacientas | Jasper Dewitt
-10% su kodu: PATOGU
12,69 €
Kaina su kodu: 11,42 €
Turime sandėlyje
Radybos | Stivenas Kingas (Stephen King)
-50% su kodu: PATOGU
15,20 €
Kaina su kodu: 7,60 €
Turime sandėlyje
Budėjimas baigtas | Stivenas Kingas (Stephen King)
-50% su kodu: PATOGU
16,21 €
Kaina su kodu: 8,10 €
Turime sandėlyje
Rasta: 68
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siaubo romanai gali gąsdinti pačiais įvairiausiais būdais. Vienos šiurpins savo realistiškumu, kitos nepažįstamais paranormaliais reiškiniais ir mistine atmosfera. Tokie skaitiniai būna paremti tikromis istorijomis arba fantastiniai. Baimės jausmą dirginančios knygos tampa ypač populiarios prieš Helovyną, tuo metu šios istorijos patenka tarp TOP skaitomiausių. Tamsa už lango, vėjas ir šnarantys medžiai padeda sukurti idealią aplinką skaitymui.

Tarp siaubo istorijų rasite laiko patikrintų ir modernių kūrinių. Tokios gerai žinomos knygos kaip Mary Shelley „Frankenšteinas“, William Peter Blatty „Egzorcistas“, Bram Stoker „Drakula“ ar Edgar Allan Poe ir Howard Phillips Lovecraft kūriniai jau tapo klasika.

Šie kūriniai nuolat sulaukia naujų leidimų ir niekada nepraranda populiarumo. Būtent juos rekomenduojame skaitytojams, dar tik pradedantiems pažintį su siaubo literatūra. Minėti autoriai padarė milžinišką įtaką ateities rašytojams bei jų kūrybai.

Neįmanoma kalbėti apie siaubo knygas ir nepaminėti rašytojo Stephen King. Jis, ko gero, yra vienas populiariausių šio žanro autorių visame pasaulyje. Rašytojo knygos labai mėgstamos ir mūsų šalyje. Tiesą sakant, Stephen King aukštai pakėlė siaubo romanų kartelę ir kiekviena nauja kito autoriaus knyga lyginama su jo kūryba.

Stephen King siaubo romanai pasižymi itin baugia atmosfera, siužetai dažnai vystosi mažuose miesteliuose, skaitytojai jaučia, kad kažkur slypi blogis, tačiau nežino iš kur jo tikėtis. Didžiausių žmogaus baimių išryškinimas – esminiai autoriaus kūrinių bruožai.

Tarp kitų populiarių kategorijos rašytojų išvysite Bret Easton Ellis, Nikolaj Gogol, Susan Hill, David Mitchell, Koji Suzuki ir kitus. Šių autorių knygos tiks įvairiems skoniams. Vienos prajuokins, nes, pvz., Nikolaj Gogol yra siaubo absurdo meistras. Kitos įvarys baimės, atskleisdamos, kad šalia mūsų, gal net gretimoje laiptinėje, gyvena absoliutus blogis.

Siaubo literatūra patinka ir vyrams, ir moterims. Šios knygos stimuliuoja jausmus, priverčia pagalvoti apie žmogaus prigimtį ar labiausiai gąsdinančius dalykus. Tokie skaitiniai padeda baimes nugalėti, nes žmonės žino, kad istorijos yra sukurtos, todėl gali nuo jų atsiriboti bei kontroliuoti savo jausmus.

Pirkti online siūlome įdomių siaubo knygų, kuriose laukia intriguojantys siužetai. Daug naujų ir dėmesio vertų leidinių galite įsigyti pigiau, tereikia pasinaudoti gerais akcijų ir išpardavimų pasiūlymais.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Siaubo knygos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Siaubo knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Siaubo knygos?