Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto knygyne Patogupirkti.lt siūlome įvairių medicinos knygų. Nuo neurologijos žinynų iki kardiologijos vadovėlių. Daug skaitytojų dėmesio sulaukia skiltis „Psichologijos, psichiatrijos knygos“, kurioje geriausi pasaulio specialistai dalijasi įvairia darbo ir tyrimų patirtimi. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Archetipai | Carl Gustav Jung
14,99 €
Turime sandėlyje
Psichologiniai tipai | Carl Gustav Jung
13,99 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vienas skaitomiausių skilties „Psichologijos, psichiatrijos knygos" autorius – Carl Gustav Jung. Savo knygose jis rašo apie analitinę ir pasąmonės psichologiją, nagrinėja psichologinius asmenybės tipus bei analizuoja įgimtus struktūrinius psichikos komponentus. Kviečiame knygas „Archetipai“, „Raudonoji knyga. Liber novus“, „Du traktatai apie analitinę psichologiją. Apie pasąmonės psichologiją. Santykiai tarp Aš ir pasąmonės“ ir „Psichologiniai tipai“ pirkti online ir savo žinias papildyti įdomiomis įžvalgomis.

Psichoanalitikams ir psichoterapeutams rekomenduojame Nancy McWilliams knygas. TOP skaitomiausios autorės veikalai bus įdomūs visiems, kurie domisi psichologija apskritai. Skaitytojai knygą „Psichoanalitinė diagnostika. Asmenybės struktūros samprata klinikiniame procese“ rekomenduoja, kaip vieną geriausių savo srityje.

Karen Horney – XX a. psichologijos klasikė, Sigmundo Freudo sekėja. Jos knyga „Mūsų vidiniai konfliktai“ lyg šiol tarp populiariausių. Skubėkite įsigyti internetu, nes už gerą kainą parduodame paskutinius likučius.

Besidomintiems skilties „Psichologija, psichiatrija“ knygomis rekomenduojame susipažinti su Gustave Le Bon darbais „Minios psichologija“ ir „Revoliucijos psichologija“. Autoriaus įžvalgos apie minios fenomeną, jos destruktyvumą bei galią, ypač revoliucijų metu, ir šiandien išlieka itin aktualios.

Tarp populiarių autorių ir tokios psichologijos pasaulio įžymybės, kaip poreikių piramidės autorius Abraham H. Maslow, olandų psichiatras Bessel van der Kolk, profesorė Rita Žukauskienė, psichoanalizės ekspertas Ernesto Spinelli, psichologijos profesorius Andrew M. Colman, austrų psichologas Alfred Adler ir kiti.

Visi šie žmonės rašo knygas, kurios bus įdomios tiek vyrams, tiek moteris. Naudingų dalykų ataras profesionalai ir psichologijos mėgėjai. Skaitytojai susipažinę su tokiomis knygomis, kaip „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“ (parengė Rosita Lekavičienė ir Dalia Antinienė) ne tik patys supras savo bendravimo klaidas, bet padės ir jaunimui ar vaikams sklandžiau integruotis į naują aplinką.

Dalis knygų vadovėliai. Dalis – pažintinės ar nagrinėjančios konkrečią problemą, o kai kurie leidiniai daugiau filosofiniai. Toks pavyzdžiui yra Carl Gustav Jung „Atsiminimai, vizijos, apmąstymai“.

Geriausias medicinines ir psichologines knygas kviečiame įsigyti internetu. Dažniausiai taip pirkit ir pigiau, ir patogiau. Knygas pristatome greitai, o akcijos bei išpardavimai užtikrina geriausias kainas. Be to, daugybė kitų knygų suaugusiems ir vaikams taip pat laukia skaitytojų dėmesio. Apsidairykite ir nustebsite, kiek naujų, įdomių ir populiarių knygų aptiksite knygyne.