-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Interneto knygyne Patogupirkti.lt siūlome įvairių medicinos knygų. Nuo neurologijos žinynų iki kardiologijos vadovėlių. Daug skaitytojų dėmesio sulaukia skiltis „Psichologijos, psichiatrijos knygos“, kurioje geriausi pasaulio specialistai dalijasi įvairia darbo ir tyrimų patirtimi. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kūnas mena viską: kaip išgydyti kūno, proto, ir sielos traumas | Bessel van der Kolk
Nuolaida knygai -48%
10,39 € 19,79 € *
Turime sandėlyje
Berniukas, kurį augino kaip šunį ir kitos istorijos iš vaikų psichiatro užrašų | Bruce D. Perry
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -49%
10,49 € 20,19 € *
Turime sandėlyje
Nutukimo kodas. Atskleidžiame svorio metimo paslaptis | Jason Fung
Nuolaida knygai -67%
6,79 € 20,49 € *
Turime sandėlyje
Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija | David D. Burns
Nuolaida knygai -26%
12,99 € 17,49 € *
Turime sandėlyje
Gydymas žaidimu | Christine McKenna, Karen Fried
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
20,99 € 25,69 € *
Turime sandėlyje
Gal norėtumėt apie tai pasikalbėti? Psichoterapeutė, jos psichoterapeutas ir mūsų siekis geriau suprasti save | Lori Gottlieb
Nuolaida knygai -28%
15,89 € 21,99 € *
Turime sandėlyje
Archetipai | Carl Gustav Jung
14,99 € 17,39 € *
Turime sandėlyje
Psichiatrija | Algirdas Dembinskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
41,99 € 49,69 € *
Turime sandėlyje
Kodėl mes miegame. Miego ir sapnų galia | Matthew Walker
Nuolaida knygai -29%
14,99 € 20,99 € *
Turime sandėlyje
Minios psichologija | Gustave Le Bon
Nuolaida knygai -29%
10,39 € 14,59 € *
Turime sandėlyje
Kodėl psichoanalizė? | Elisabeth Roudinesco
Nuolaida knygai -64%
1,99 € 5,49 € *
Turime sandėlyje
Ne-žinančiojo pasakojimai. Aštuonios istorijos apie egzistencinę psichoterapiją | Ernesto Spinelli
Nuolaida knygai -29%
18,99 € 26,49 € *
Turime sandėlyje
Gedulas ir melancholija. Anapus malonumo principo. Ego ir id | Sigmund Freud
Nuolaida knygai -26%
9,99 € 13,39 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vienas skaitomiausių skilties „Psichologijos, psichiatrijos knygos" autorius – Carl Gustav Jung. Savo knygose jis rašo apie analitinę ir pasąmonės psichologiją, nagrinėja psichologinius asmenybės tipus bei analizuoja įgimtus struktūrinius psichikos komponentus. Kviečiame knygas „Archetipai“, „Raudonoji knyga. Liber novus“, „Du traktatai apie analitinę psichologiją. Apie pasąmonės psichologiją. Santykiai tarp Aš ir pasąmonės“ ir „Psichologiniai tipai“ pirkti online ir savo žinias papildyti įdomiomis įžvalgomis.

Psichoanalitikams ir psichoterapeutams rekomenduojame Nancy McWilliams knygas. TOP skaitomiausios autorės veikalai bus įdomūs visiems, kurie domisi psichologija apskritai. Skaitytojai knygą „Psichoanalitinė diagnostika. Asmenybės struktūros samprata klinikiniame procese“ rekomenduoja, kaip vieną geriausių savo srityje.

Karen Horney – XX a. psichologijos klasikė, Sigmundo Freudo sekėja. Jos knyga „Mūsų vidiniai konfliktai“ lyg šiol tarp populiariausių. Skubėkite įsigyti internetu, nes už gerą kainą parduodame paskutinius likučius.

Besidomintiems skilties „Psichologija, psichiatrija“ knygomis rekomenduojame susipažinti su Gustave Le Bon darbais „Minios psichologija“ ir „Revoliucijos psichologija“. Autoriaus įžvalgos apie minios fenomeną, jos destruktyvumą bei galią, ypač revoliucijų metu, ir šiandien išlieka itin aktualios.

Tarp populiarių autorių ir tokios psichologijos pasaulio įžymybės, kaip poreikių piramidės autorius Abraham H. Maslow, olandų psichiatras Bessel van der Kolk, profesorė Rita Žukauskienė, psichoanalizės ekspertas Ernesto Spinelli, psichologijos profesorius Andrew M. Colman, austrų psichologas Alfred Adler ir kiti.

Visi šie žmonės rašo knygas, kurios bus įdomios tiek vyrams, tiek moteris. Naudingų dalykų ataras profesionalai ir psichologijos mėgėjai. Skaitytojai susipažinę su tokiomis knygomis, kaip „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“ (parengė Rosita Lekavičienė ir Dalia Antinienė) ne tik patys supras savo bendravimo klaidas, bet padės ir jaunimui ar vaikams sklandžiau integruotis į naują aplinką.

Dalis knygų vadovėliai. Dalis – pažintinės ar nagrinėjančios konkrečią problemą, o kai kurie leidiniai daugiau filosofiniai. Toks pavyzdžiui yra Carl Gustav Jung „Atsiminimai, vizijos, apmąstymai“.

Geriausias medicinines ir psichologines knygas kviečiame įsigyti internetu. Dažniausiai taip pirkit ir pigiau, ir patogiau. Knygas pristatome greitai, o akcijos bei išpardavimai užtikrina geriausias kainas. Be to, daugybė kitų knygų suaugusiems ir vaikams taip pat laukia skaitytojų dėmesio. Apsidairykite ir nustebsite, kiek naujų, įdomių ir populiarių knygų aptiksite knygyne.