⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikas auga ir kasdien vis geriau suvokia save ir jį supantį pasaulį. Jam kyla daug klausimų apie tai, ko jis nežino, apie tai, ką naujo jis kasdien patiria ir pamato. Mažieji kodelčiai kasdien užduoda begalę klausimų: „kodėl?“, „iš kur?“, „kaip?“.

Rasta: 95
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Išmok 1000 pirmųjų žodžių |
  • Nauja knyga
9,89 €
Turime sandėlyje
Man 2 metai. Mokausi žodžius |
2,79 €
Turime sandėlyje
Pirmieji 100 gyvūnų |
  • Nauja knyga
5,99 €
Turime sandėlyje
Pirmieji žodžiai iš ūkio |
4,99 €
Turime sandėlyje
Pypliukų žodynėlis |
  • Nauja knyga
5,49 €
Turime sandėlyje
Veltinio knygelė. Gyvūnai |
4,99 €
Turime sandėlyje
Veltinio knygelė. Ūkis |
4,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 95
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vienas iš būdų ne tik patenkinti vaiko smalsumą, bet ir skatinti jį toliau viskuo domėtis - enciklopedijos. Svarbiausia – rasti tinkamą leidinį pagal amžiaus grupę. Tai nėra sudėtinga, nes amžius enciklopedijose beveik visada nurodomas. Jeigu knyga netiks pagal amžių, vaikas sunkiai ją supras arba nuobodžiaus, nes informacija bus pernelyg paprasta.
Kuo mažesnis vaikas, tuo svarbiau, kad visos jam skirtos knygos būtų gražiai iliustruotos, nes pirmosios enciklopedijos – tai paveikslėlių knygos, o pagrindinis jų tikslas – informatyvumas. Kadangi mažas vaikas daugiausia informacijos iš aplinkos priima akimis, knygų nuotraukų ir iliustracijų kokybė  enciklopedijose ir žinynuose itin svarbi, nes šie leidiniai turi tiksliai atkurti aprašomą daiktą ar įvykį. Be pažintinės paskirties žinoma svarbus ir emocinis bei estetinis poveikis. Kiekvienas atsimena savo mylimiausią daugiausia vartytą vaikystės knygą nutrintais viršeliais...

Patogupirkti.lt knygyne patiems mažiausiems vaikams skirtas geriausias enciklopedijas rasite kategorijoje „Enciklopedijos mažiausiems“. Tai leidiniai skirti vaikams nuo 0 iki 3 metų. Enciklopedijos, skirtos šio amžiaus vaikams, gausiai iliustruotos, nuotraukos ar paveikslėliai dideli ir ryškūs, jos patrauklios ir forma, ir turiniu.  Vienoje knygoje neįmanoma surinkti atsakymų į visus vaiko klausimus. Todėl vaikiškų enciklopedijų asortimentas gausus ir įvairus.

Tarp TOP perkamiausių ir skaitomiausių -  enciklopedijos apie mažylį supančią aplinką: daiktus, drabužius, žaislus. Taip pat labai populiarios enciklopedijos apie ūkio, miško ir pievų gyventojus bei transportą. Dažniausia šiose knygutėse nedaug puslapių, jie kartoniniai, veltinio ar polimerinės medžiagos, kad maži pirštukai galėtų lengvai juos vartyti ir jie ilgai neplyštų. Šios enciklopedijos dažniausiai būna ir nedidelio formato.

Online galima įsigyti ne tik įprastų vartomų knygų, bet ir išlankstomų knygučių. Joms sukurta papildoma serija „Sulankstomos knygos-armonikėlės“. Šios knygutės išsilanksto, jas galima pasitiesti ant grindų arba ant stalo, o paveikslėlius... suskaičiuoti.

Yra enciklopedijų su garsais. Tai knygos, kuriose ne tik pavaizduotas gyvūnas ar transporto priemonė, bet paspaudus šalia esanti mygtuką išgirdite jo balsą ar kaip burzgia traktorius.

Dar viena enciklopedijų rūšis - knygos su atvartėliais. Šiuo metu jos labai populiarios tarp pirkėjų. Tai enciklopedija, kurioje daiktas paslėptas po atsiveriančiu langeliu. Tai ne tik pažintinė knyga, bet ir šaunus laiko praleidimas. Visada smagu ieškoti, kas gi slepiasi po lapu ar už durų.

Kartu su mažyliu vartydami pirmąsias enciklopedijas padėsite ne tik pažinti ir įvardinti  jį supančius daiktus bei išmoksite pirmuosius žodžius. Enciklopedijos padės pažinti  formas ir spalvas, raides ir skaičius.
Kuo anksčiau vaikas susidomės knygomis - tuo geriau. Jeigu nusprendėte įsigyti pirmąją enciklopediją - ieškokite kategorijoje „Enciklopedijos mažiausiems“