⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kokia pirma mintis šauna pagalvojus apie erotines knygas suaugusiems? Greičiausiai galvoje iškyla autorės E L James vardas ir garsiausia jos trilogija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Tačiau šie prieštaringai vertinami kūriniai tikrai nėra vieninteliai erotiniai romanai, kuriuos verta perskaityti. 

Rasta: 58
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Septynetas | Donata Kontenienė
14,19 €
Turime sandėlyje
Nepaklusti taisyklėms | Samantha Young
13,39 €
Turime sandėlyje
Pavojingi žaidimai | Samantha Young
10,99 €
Turime sandėlyje
Tavo akimirkos nuodėmė | Tyla Audroje
14,19 €
Turime sandėlyje
Žaidimas ir pramoga | James Salter
3,99 €
Turime sandėlyje
Ero. Viktorija | Luna Mei
9,99 €
Turime sandėlyje
Paukšteliai | Anais Nin
2,99 €
Turime sandėlyje
Meilė | Dino Buzzati
3,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 58
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pradėti naršyti po kategoriją „Erotinė literatūra“ rekomenduojame nuo autorės Anais Nin kūrybos. Jei galvojate, kad erotika alsuojanti kūryba yra banali ir nevertinga, tai Anais Nin šiuos stereotipus sudaužys į šipulius. Po mirties išleisti autorės apsakymų rinkiniai laikomi XX amžiaus literatūros klasika.

Prieš kelias dešimtis metų Anais Nin sulaukė įdomaus pasiūlymo iš anoniminio turtuolio. Paslaptingas užsakovas paprašė erotinių istorijų. Jis tenorėjo paprastų, banalių, aistra alsuojančių tekstų. Tačiau rašytoja Anais Nin buvo talentinga moteris ir sugebėjo erotinius pasakojimus įvilkti į poetišką ir elegancija alsuojančią prancūzišką aurą.

Anais Nin tekstuose nėra nei vulgarumo, nei gašlumo. Be to, moterims patiks mintis, kad rašytoja buvo viena pirmųjų žengusių į anksčiau vyrams priklausiusią sritį.

Vis dar šnairakiuojate į erotinę literatūrą? Prisiminkite Giovanni Boccaccio šedevrą „Dekameronas“. Kūrinyje gausu vaizduotės žaismo ir ankstyvojo Renesanso erotiškumo.

Įsitikinote, kad geriausi erotiniai romanai gali būti pripažinti amžiaus klasika? Tuomet drąsiau pasidairykite ir po kitas siūlomas, šiuolaikines, naujas knygas.

Tarp skaitomiausių TOP autorių – Audrey Carlan. Jos sukurta populiari keturių dalių serija „Kalendoriaus mergina“ pasakoja apie Miją Sonders, kuri norėdama išgelbėti savo tėtį nuo paskolų ryklių, sutinka metus dirbti brangiai apmokama palydove. Knygos tapo tarptautiniu bestseleriu, o kiekviena nauja dalis buvo nekantriai laukiama gerbėjų. Siūlome internetu pirkti romanus atskirai, arba pasinaudoti akcija ir už gerą kainą įsigyti visą komplektą.

Dar viena skaitytojų mėgiama rašytoja yra Megan Hart. Jos karšti romanai, kuriuose daug sekso, aistros, tačiau tuo pačiu ir netikėtų siužeto vingių, prikausto ir kaitina vaizduotę.

„The New York Times“ ir „USA Today“ bestselerių autorė Samantha Young anksčiau rašė fantastines knygas jaunimui, tačiau vieną dieną pabandė sukurti istoriją suaugusiems. Regis pavyko, nes rašytojos knygos populiarios ir noriai skaitomos.

Prancūzų kritikai palankiai vertina rašytoją Fransuaza Arman, kurios tekstai itin drąsūs ir atviri.

Erotikos romanus rašo ir lietuvių autoriai. Štai ant rašytojos Donatos Kontenienės knygos „Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?“ viršelio puikuojasi užrašas „Jeigu Tau patiko 50 pilkų atspalvių, patiks ir…“. Galime tik pakartoti – jei patiko žymiausia pasaulyje erotinė knyga, tai pamėginkite ir mūsų šalies rašytojos romaną.

Vaizduotę kaitinančių romanų kainos nedidelės ir prasideda vos nuo kelių eurų. Išpardavimų metu šios populiariausios erotinės knygos suaugusiems dar pigesnės. Vaikams siūlome pasižvalgyti po kitas knygyno kategorijas, tačiau suaugusiems vyrams ir moterims primename, kad į krepšelį norėdami įsidėti ir pirkti online vieną kitą vaizduotę kaitinančią knygą tikrai nepadarysite klaidos!