-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visi vaikai anksčiau ar vėliau suserga, o nerimo kankinami tėveliai šturmuoja medikus ir ieško pagalbos. Pediatrams būtina gerai išmanyti ne tik ligas, jų diagnozę, bet ir psichologiją. Šiems specialistams skirtas vertingas knygas talpiname kategorijoje „Pediatrijos knygos“. Specializuota medicininė literatūra pravers ir būsimiems vaikų gydytojams, ir patyrusiems specialistams.

Rasta: 53
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Vaikų alergija | Regina Ėmužytė
0,99 €
Turime sandėlyje
Pediatrija, 1 dalis | Rimantas Kėvalas
 • Nemokamas knygos pristatymas
29,99 €
Turime sandėlyje
Vaikų onkologija |
 • Nemokamas knygos pristatymas
38,39 €
Turime sandėlyje
Pediatrija, 2 dalis | Rimantas Kėvalas
 • Nemokamas knygos pristatymas
29,99 €
Turime sandėlyje
Pediatrija, 3 dalis | Rimantas Kėvalas
 • Nemokamas knygos pristatymas
29,99 €
Turime sandėlyje
Neonatologija | Eglė Markūnienė
 • Nemokamas knygos pristatymas
20,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 53
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Pediatrija yra medicinos sritis, apimanti kūdikių, vaikų ir paauglių sveikatos priežiūrą. Vaikams būdingos ligos turi panašius simptomus į tuos, kurie pasireiškia suaugusiems. Juos kankina peršalimai, širdies, inkstų, kraujo, nervų ir įvairiausios kitos ligos. Tačiau mažųjų pacientų tyrimai ir gydymas dažnai skiriasi. Siūlome knygų, kurios yra puikus įvadas į pediatrijos sritį ir supažindina su pagrindinėmis sveikatos problemomis, kurias patiria vaikai nuo kūdikystės iki pat paauglystės.

Pediatrijos knygose aprašomi ligų simptomai, taip pat populiarios diagnozės, nurodomi patys įvairiausi sutrikimai ir galimi jų gydymo būdai. Autoriai leidiniuose aptaria mažųjų pacientų apžiūros etapus, pateikia naudingų įžvalgų. Nepamirškite, kad mažiausi pacientai negali įvardinti savo nusiskundimų, nerimauja, bijo, todėl diagnozuoti jų ligas sudėtingiau nei suaugusių ligonių.

Kategorijos „Pediatrija“ leidiniai yra orientuoti į šeimos medicinos specialistų bei pediatrų kasdienius iššūkius ir studentų bei rezidentų ugdymą.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į kelių dalių vadovėlį „Pediatrija“, kurį sudarė Rimantas Kėvalas, o parengė bene geriausi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės bei Kauno Klinikų praktikos specialistai, medicinos srities mokslininkai ir pedagogai. Išsamus leidinys leidžia nepasiklysti informacijos lavinoje ir padeda pasiruošti praktiniam darbui. Tekste dėstomos vaikų sveikatos problemos keliolikoje sričių. Knygos pravers ir pediatrams, ir šeimos gydytojams, kuriems tenka susidurti su vaikais, ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams.

Tarp kategorijos knygų rasite ir keletą leidinių, kurie rekomenduojami vaikus auginančioms šeimoms. Mamoms ir tėčiams visada verta susipažinti su būdingiausiomis mažylių ligomis, priežastimis, jų profilaktika, vaikų raida bei psichologiniais ypatumais.

Vieni TOP skaitomiausių autorių – universitetų dėstytojai, Lietuvoje ir užsienyje žinomi pediatrai, mokslininkai. Tai Lawrence Miall, Indrė Plėštytė-Būtienė, Rūta Butkuvienė, Virginija Lapinskienė, Albina Pulkauninkienė, Virginija Žilinskaitė, Algimantas Raugalė, Regina Ėmužytė ir kiti specialistai.

Mokomųjų medicinos knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų, tačiau visi nori apsipirkti pigiau, todėl raginame pasidairyti išpardavimų ir akcijų skiltyse. Čia pirkti online rasite ir naujų, ir populiarių, įdomių knygų. Apsipirkdami internetu papildykite krepšelį ne tik specializuotais leidiniais, juk turim geros literatūros tiek moterims, tiek vyrams bei jaunimui, o po mokslų ar darbo visada norisi atsikvėpti.