-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Drąsiai sakome, kad kiekviena knyga yra vertinga. Detektyvai verčia pakrutinti smegenis, trileriai suteikia adrenalino, meilės ar gyvenimiškos istorijos padeda nusiraminti, pasisemti patirties ir įgauti vilties, fantastika lavina vaizduotę, biografijos įkvepia siekti daugiau. Visgi yra tokių knygų, kurios parengtos būtent tam, kad tiesiogiai kažko išmokytų, suteiktų žinių ar jas pagilintų. Geriausius mokomuosius leidinius rasite paauglių ir jaunimo knygų kategorijos skiltyje „Pažintinė ir informacinė literatūra“. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Didysis klausimynas (knyga su defektais) |
Nuolaida knygai -69%
6,99 € 21,99 € *
Turime sandėlyje
Stebinantys faktai apie mokslą (knyga su defektais) |
Nuolaida knygai -64%
5,99 € 16,49 € *
Turime sandėlyje
Grybo auksas | Lina Itagaki, Rasa Grybaitė
10,49 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
1000 įdomybių |
Nuolaida knygai -26%
12,99 € 17,39 € *
Turime sandėlyje
Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais) | Karl Donert ir kt.
Nuolaida knygai -83%
1,99 € 11,19 € *
Turime sandėlyje
Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas | Linas Jonauskas
Nuolaida knygai -41%
7,49 € 12,49 € *
Turime sandėlyje
Visa tiesa apie gyvūnus | Marius Čepulis
Nuolaida knygai -23%
11,19 € 14,39 € *
Turime sandėlyje
Didžioji būtybių knyga (2-oji laida) | Kotryna Zylė
Nuolaida knygai -38%
9,79 € 15,69 € *
Turime sandėlyje
Saugus internetas | Jennifer Moore-Malinos
Nuolaida knygai -46%
3,29 € 5,99 € *
Turime sandėlyje
CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę |
Nuolaida knygai -54%
3,99 € 8,49 € *
Turime sandėlyje
Kario keliu | Dalius Rakutis
Nuolaida knygai -45%
7,29 € 13,09 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygyno asortimentas labai platus – tiek moterims, tiek vyrams siūlome specialios dalykinės literatūros. Pirkti online rasite ir knygų įvairaus amžiaus vaikams. Na, o dabar šiek tiek pasižvalgykime po paaugliams ir jaunimui skirtą pažintinę ir informacinę literatūrą.

Vartydami ir skaitydami šias knygas jaunuoliai susipažins su lietuvių liaudies mitologija, tam tereikia internetu įsigyti vaizdingai iliustruotą Kotrynos Zylės kūrinį „Didžioji būtybių knyga“ arba Liberto Klimkos ir Irenos Daukšaitės-Guobienės leidinį „Senovės lietuvių dievai ir deivės“.

Tada ateina filosofijos eilė. Šias žinias pagilinti padės knygų serija „Mažieji Platonai“, kurią parengė autoriai Frederic Morlo, Yan Marchand, Marion Muller-Colard, Nathalie Novi ir kiti.

Svarbu puoselėti ir savo tautinį identitetą. Tam rekomenduojame vieno iš TOP skaitomiausių autorių Selemono Paltanavičiaus knygą „Aš - lietuvis“. Trumpais skyreliais rašytojas papasakojo, kuo esame unikalūs ir kuo turime didžiuotis.

Paaugliai nuolat sulindę į telefonus? Pabandykime juos sudominti įdomia knyga apie ryšius ir komunikaciją. Rašytojas Richard Platt leidinyje „Žinių versmė. Komunikacija: nuo hieroglifų iki hiperteksto saitų“ įdomiai pasakoja apie keitimąsi informacija, jos perdavimą, žmonių ir gyvūnų susisiekimo būdus.

Šiomis dienomis ypač dažnai girdime apie šylantį klimatą. Naujos žinios tikrai nedžiugina. Tačiau žmonių daromą žalą įmanoma sumažinti. Apie tai kalbama Luca Mercalli knygoje „Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?“.

Tarp knygų vaikams visada labai populiarios tos, kurios kalba apie gyvūnų pasaulį. Tačiau ši tema įdomi ir suaugusiems, ir jaunimui. Siūlome labai gražų ir informatyvų žinyną „Animalium. Didysis gyvūnų muziejus“, kurį parengė Katie Scott ir Jenny Broom. Aprašymas teigia, kad skaitytojai galės pasijusti kaip muziejuje, kuriame – daugiau nei 160 eksponatų iš viso pasaulio. Pravartus leidinys karantino metu, ar ne?

Populiarios pažintinės knygos padeda išmokti piešti, perprasti gamtos reiškinius, gilinti istorijos žinias, net išmokti dėlioti Rubiko kubą ar žaisti „Minecraft“. Visus leidinius įsigysite internetu už draugišką kainą, o jei norite pirkti dar pigiau – sekite akcijas bei išpardavimus, kuriuos nuolat atnaujiname.