⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorijoje Klasika sudėjome visų laikų skaitomiausią, populiariausią ir labiausiai rekomenduojamą perskaityti užsienio autorių klasikinę literatūrą. Net neabejojame, kad vos atvėrus pirmuosius kategorijos puslapius iš karto pamatysite Jums puikiai žinomus, ne kartą girdėtus pavadinimus.

Rasta: 460
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žmogus futliare | Antonas Čechovas
3,49 €
Turime sandėlyje
Meilės ir išminties knyga | Rumi
13,99 €
Turime sandėlyje
Otelas | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
4,49 €
Turime sandėlyje
Pilis | Francas Kafka (Franz Kafka)
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,29 €
Turime sandėlyje
Rūstybės kekės | Džonas Steinbekas (John Steinbeck)
13,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 460
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tad gera žinia ta, kad Jums nereikės blaškytis bibliotekos ar skaityklų archyvuose, norint rasti gerą literatūrą ir savo mėgiamus autorius, nes internetu išsirinkti išties paprasta.

Ar ir jus kartais aplanko dejavu jausmas, paėmus naują knygą į rankas? Rodosi istorija nauja, veikėjai negirdėti ir dar nepažinti, siužeto vingiai lyg ir sukasi nenuspėjama linkme, tačiau atrodo, jog kažkur vis dėlto jau esate tai skaitę. Arba bent jau labai panašaus.

Neseniai išleistos klasikos knygos veikėją sutapatinate su Doriano Grėjaus charakteriu. Štai kitos knygos veiksmas vyksta kažkur Niujorke 2048 m., tačiau dviejų šeimų nesutarimai itin primena Romeo ir Džiuljetos istorijos eigą... Nenustebkite, taip užburia klasikinė užsienio literatūra, kurią vieną dieną perskaitę, atminsite ilgam.

Čia tikrai rasite geriausius visų laikų TOP kūrinius, tokius kaip: George Orwell (Džordžas Orvelas) „1984-ieji“ ir „Gyvulių ūkis“, Viljamas Šekspyras (William Shakespeare) „Romeo ir Džuljeta“ ir „Hamletas“, Erichas Marija Remarkas "Vakarų fronte nieko naujo" ir "Trys draugai", Fiodoras Dostojevskis „Broliai Karamazovai“, Dante Alighieri „Dieviškoji komedija“, kurie skirti visiems skaitytojams: jaunimui, suaugusiems.

Klasikine literatūra esame pasiruošę sužavėti ir mažąją auditoriją. Vaikams rekomenduojame susipažinti su „Ezopo pasakėčiomis“ bei „Mažojo princo“ istorija. Tai pasakojimai iki šių dienų nenusileidžiantys naujausių knygų bestseleriams.

Net šiandien itin aktuali Harper Lee istorija apie strazdą giesmininką ar Michail Bulgakov jaunojo gydytojo užrašai puikiai tiks tiek moterims, tiek vyrams pirmajai, o gal pakartotinei pažinčiai su klasikine užsienio literatūra.

Galbūt esate pamiršę ar dar neatradę ir dar vieno TOP užsienio rašytojo pelniusio Nobelio premiją. Tai prancūzų filosofas ir rašytojas, ateistinio egzistencializmo atstovas Albert Camus. Klasika tapęs romanas „Maras“, vis pakartotinai naujai išleidžiamas dėl savo nepaprasto aktualumo nūdienos realybei.

Mes mėgstame organizuoti išpardavimus, kad kuo daugiau skaitytojų atrastų puikią klasiką už tikrai gerą kainą. Linkime Jums pažinti Oscar Wilde (Oskaras Vaildas) „De profundis“ ir „Doriano Grėjaus portretą“ bei humoristo, satyriko Jaroslav Hašek kūrybą.

Įdomios klasikos knygos, laikui nepavaldžios aktualios temos, stiprūs ir įsimenantys veikėjų charakteriai – tai nemari klasikinė užsienio literatūra. Akcijos čia galioja visada, tad belieka išsirinkti!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Klasika. Užsienio literatūra?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Klasika. Užsienio literatūra?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Klasika. Užsienio literatūra?