⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Darbelių vaikams kategorijoje siūlome daugybę puikių leidinių, kurie padės lavinti vaikų smulkiąją motoriką, atskleisti jų kūrybiškumą ir jaukiai pabendrauti kuriant mielus darbelius. Lengvi darbeliai vaikams skirti tiek ikimokyklinio, tiek ir mokyklinio amžiaus vaikams. Darbelių knygos ir įdomios veiklos knygutės skatina vaiko raišką, atskleidžia vaiko individualumą, meninius ir kūrybinius gebėjimus. Knygų su darbeliais vaikams esmė – supažindinti vaikus su įvairiomis darbelių technikomis, ugdyti jų kūrybiškumą, lavinti vaizduotę ir kruopštumą.

Rasta: 98
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Origamis 1. Netikėtai smagu |
2,59 €
Turime sandėlyje
Sukonstruok dinozaurus | Ronny Gazzola
MAŽA KAINA
8,29 €
Turime sandėlyje
Sukonstruok transporto priemones | Ronny Gazzola
MAŽA KAINA
8,29 €
Turime sandėlyje
Ką man veikti? | Inga Kanišauskė
5,99 €
Turime sandėlyje
Sukonstruok vienaragius | Federica Magrin
MAŽA KAINA
7,69 €
Turime sandėlyje
Origamis 2. Netikėtai smagu |
2,59 €
Turime sandėlyje
Scratch užrašų knygutė |
8,99 €
Turime sandėlyje
Grandymo menas. Plaštakių sodas |
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 98
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Darbelių knygų padedami vaikai gali mokytis įvairių technikų — karpinių, lipdymo, koliažo, aplikacijos ir kitų. Tarp TOP leidinių šioje vaikams skirtoje kategorijoje yra darbeliai iš plastilino, darbeliai iš popieriaus, darbeliai iš gamtinės medžiagos bei darbeliai iš antrinių žaliavų.

Viena populiariausių šios kategorijos knygelių „Gyvūnų figūrėlės iš plastilino“ kiekvienam vaikui suteiks galimybę pasijusti menininku, gebančiu nulipdyti tikroviškus gyvūnus. Ši knygelė veiksmingai lavina vaiko vaizduotę bei erdvinį mąstymą, o taip pat padeda suvokti ir vertinti kūrybos grožį.

Kita populiari lengvų darbelių knygelė vaikams “Darbeliai iš gamtos medžiagų" moko mažuosius darbininkus, kaip iš pačių surinktų organinių gamtos medžiagų pasigaminti įvairių smulkių dalykėlių, pavyzdžiui, knygos žymeklį, žvakidę ar vazą. Tokie užsiėmimai ypač lavina vaiko fantaziją ir išradingumą. O be to, tai yra vienas iš geriausių laiko praleidimo būdų su vaiku.

Galbūt Jūsų vaikams patinka grandymo menas? Rekomenduojame visą seriją knygelių šiam malonumui patenkinti — “Gyvūnai”, “Išgalvotas pasaulis”, “Stebuklingos būtybės”, “Plaštakių sodas”, “Užburtas miškas” ir kitų. Prie šios serijos knygelių rasite ir grandomąją lazdelę, kuria nugrandžius juodu dažų sluoksniu padengtus paveikslus, atsivers gražiausi vaizdai.

Darbelių knygos yra ne tik kad nuostabi priemonė ugdyti vaiko gebėjimą susikoncentruoti veiklai, bet jų dėka kuriamos ir teigiamos emocijos bei sudaromos sąlygos gerai vaiko savijautai. Juk taip svarbu, kad vaikas nebijotų veikti, klysti, pasirinkti, kad turėtų galimybę kurti dabar ir čia.

Jeigu mūsų nuolat pildomas įdomių darbelių vaikams asortimentas Jus sudomino — užsisakykite patikusius leidinius internetu! Tai itin greita ir patogu, o kas savaitę vis nauji išpardavimai ir teminės akcijos Jums garantuos patrauklias geriausių darbelių vaikams ir skaitomiausių knygų kainas.