Spalvinimo naudą pripažįsta įvairūs specialistai ir psichologai. Juk šis procesas ir ugdo, ir padeda atsikratyti streso. Beje, tai galioja ne tik vaikams. „Lėlės spalvinimui“ – viena iš gausaus spalvinimo knygelių asortimento temų.

Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

Aš tavo lėliukas |
-10% su kodu: PATOGU
3,91 €
Kaina su kodu: 3,52 €
Turime sandėlyje
Miau mados namai. Atrakcionų parkas |
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Mes madingos. Mados sostinės. Londonas |
-10% su kodu: PATOGU
3,56 €
Kaina su kodu: 3,20 €
Turime sandėlyje
Nuostabus mergaičių pasaulis. Draugės |
-10% su kodu: PATOGU
3,56 €
Kaina su kodu: 3,20 €
Turime sandėlyje
Barbė. Spalvink pagal pavyzdį (su lipdukais) |
-30% su kodu: PATOGU
3,88 €
Kaina su kodu: 2,71 €
Turime sandėlyje
Miau mados namai. Draugių diena |
-28% su kodu: PATOGU
3,29 €
Kaina su kodu: 2,37 €
Turime sandėlyje
Miau mados namai. Kostiumų vakarėlis |
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Miau mados namai. Super žvaigždės |
-28% su kodu: PATOGU
3,29 €
Kaina su kodu: 2,37 €
Turime sandėlyje
Miau mados namai. Rankinukas |
-26% su kodu: PATOGU
9,19 €
Kaina su kodu: 6,80 €
Turime sandėlyje
Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

„Lėlės spalvinimui“ dažniausiai patraukia mergaičių dėmesį, tačiau ribų nėra, nes šis smagus užsiėmimas patinka kiekvienam. Rekomenduojame spalvinimą įtraukti į visų vaikų laisvalaikio rutiną, nes ši veikla ne tik padės smagiai praleisti laiką, bet ir lavins smulkiuosius rankų judesius, kurie ateityje padės lengviau išmokti rašyti. Taip pat spalvinimas skatina kūrybiškumą. Šis užsiėmimas ugdo pastabumą detalėms, norą pažinti pasaulį, kūrybiškumą.

Knygų kategorijos „Lėlės spalvinimui“ leidiniai pasižymi ryškiais, akį traukiančiais viršeliais ir, žinoma, įdomiais vidiniais puslapiais.

Ko gero viena žymiausių pasaulio lėlių yra Barbė. Ar žinojote, kad šis personažas persikėlė į knygas ir galite spalvinti Barbės bei jos bičiulių nuotykius? Šios knygelės dažnai patenka tarp TOP skaitomiausių kategorijos leidinių. Su Barbe visada smagu, nes ši lėlė kviečia spręsti užduotėles, spalvinti paveikslėlius, o kai kurios knygelės turi ir papildomų lipdukų, kurie suteikia dar daugiau smagumo.  

Lėlių pasaulyje nenuobodu! Vaikams teks spalvinti įdomiausius apdarus, madingus aksesuarus, kurti spalvų derinius ir kitaip kūrybiškai puošti žavias knygų damas. Lėlės užsiima įvairia veikla, susitinka su draugais, augina gyvūnus, dalyvauja modelių atrankoje, koncertuose ir kituose renginiuose, todėl atvertę knygelės viršelį pateksite vis į kitą smagų pasaulį.

Dauguma kategorijos „Lėlės spalvinimui“ knygų iliustracijų yra detalios, todėl pareikalaus didelio susikaupimo, tačiau asortimente rasite ir leidinių patiems mažiausiems, kurie ne tokie smulkūs ir turi stambesnius kontūrus. Tokius spalvinti mažoms rankutėms daug paprasčiau.

Knygas vaikams paruošė ir išleido leidyklos „Egmont Lietuva“ „Jūsų Flintas“ ir kitos. Leidėjai nuolat siūlo naujų spalvinimo knygų, todėl niekada nepritrūksite lavinamųjų pramogų savo šeimos jaunimui. Dar smagiau, kad nenukentės piniginė, nes kainos prasideda vos nuo kelių eurų. Sutikite, tai tikrai nedaug už priemonę, kuri užima mažylį, įtraukia jį į kūrybišką veiklą, lavina fantaziją bei smulkiąją motoriką.

Kviečiame internetu įsigyti įvairių knygelių. Rekomenduojame pasižvalgyti po asortimentą, nes pirkti online rasite ir spalvinimo knygų suaugusiems. Įrodyta, kad tiek vyrams, tiek moterims jos padeda atsipalaiduoti ir atsikratyti streso. Tad aprūpinkite save ir vaikus bei kartu leiskite laiką su spalvotais pieštukais ar flomasteriais.

Įdomių ir gerų knygų visada galite įsigyti pigiau, tereikia užsukti į išpardavimų ir akcijų kategorijas.