0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meile ir erotika džiugina ne tik užsienio, bet ir geriausi lietuvių autoriai. Jie savo personažams sukuria pačių įvairiausių kliūčių, o skaitytojus kviečia pasinerti į tikrą aistrų sūkurį.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Meilė ir pokeris | Andrėja
Nuolaida knygai -36%
3,89 € 5,99 € *
Misteris Mačeris | Tėja Adomė
Nuolaida knygai -59%
4,99 € 11,99 € *
Aklas pasimatymas | Indrė Vakarė
Nuolaida knygai -31%
7,29 € 10,49 € *
Narvelyje | Lavisa Spell
Nuolaida knygai -21%
10,39 € 12,99 € *
Besivejant širšę | Jurga Slanka
Nuolaida knygai -25%
9,49 € 12,49 € *
Tarp A ir B | Ignė Ale
Nuolaida knygai -22%
4,69 € 5,99 € *
Pasiklydę dainoje | Gabrielė Mun
Nuolaida knygai -26%
7,49 € 9,99 € *
Bela Blu | Indrė Jonušytė
13,89 € 16,39 € *
Mano brolio žmona | Agnė Bausienė
Nuolaida knygai -25%
7,89 € 10,49 € *
Barakuda | Donata Kontenienė
Nuolaida knygai -25%
8,99 € 11,90 € *
Nebijok | Indrė Vakarė
Nuolaida knygai -21%
7,99 € 9,99 € *
Tapk ragana (jei nori) | Lavisa Spell
Nuolaida knygai -25%
9,99 € 13,29 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygų kategorija „Lietuvių autoriai“ vilioja karštomis ir romantiškomis istorijomis, kurios tikrai patiks moterims. Kas gi mūsų šalyje rašo pikantiškiausias istorijas? Tarp TOP skaitomiausių – romantinės literatūros pasaulyje gerai žinomi vardai, tokie kaip Agnė Bausienė, Jolita Pamedytytė, Vilhelmina Bruni, Indrė Vakarė, Ana Barbora, Elena de Strozzi, Nijolė Rinkevičiūtė-Gilaitienė ir kiti.

Indrė Vakarė – labai populiari naujosios kartos meilės romanų autorė. Kalbama, kad jos knygos bibliotekose suskaitomos į skutelius, o ir prie jų rikiuojasi eilės. Kviečiame pirkti online ir kol kiti laukia eilėje, jūs rankose jau laikysite naują romaną.

Indrė Vakarė debiutavo su romanu „Juodvilkio dvaras“, kuriame jauna mokytoja atvažiuoja dirbti į nedidelį Vilkijos miestelį ir patenka į paslapčių bei aistros pilną atmosferą. Kituose Indrės Vakarės meilės romanuose taip pat netrūksta nei romantikos, nei intrigų. Ne veltui autorė laikoma geriausia aistringų knygų rašytoja.

Sparčiai į populiarumo viršūnę kopia ir autorė Agnė Bausienė. Debiutinės knygos „Tarnybinis romanas“ aprašyme teigiama, kad pagaliau atsirado, kas išdrįso mesti iššūkį „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Įsigykite internetu ir įsitikinkite ar iššūkis pavyko. Agnė Bausienė sako, kad pirmąjį meilės romaną parašė dar paauglystėje, tik niekam nerodė, na o šiuo metu ji ir toliau kuria bei skaitytojams žada naujų, įdomių ir intriguojančių istorijų.

Lietuvių autorė Gina Viliūnė išlipa iš romantinių ir erotinių romanų žanro. Jos knygose meilės tikrai netrūksta, tad romantikai nenusivils, tačiau visos istorijos įvilktos į intriguojantį nuotykių rūbą – šie trileriai patiks ir vyrams!

O štai Tėja Adomė su knyga „Misteris Mačeris“ yra tikra meilės ir erotinių romanų skilties pažiba. Meilė ir erotika dominuoja romane, o pati autorė, kuri yra diplomuota ekonomistė ir verslininkė, tvirtai tiki jausmų galia.

Skaitytojų smalsumą kelia ir intriguoja rašytoja Ramunė Lė. Kas slepiasi po šiuo slapyvardžiu? Garsi lietuvių autorė Lina Ever. Ramunė Lė trilogijoje „Vestuvių fėjos“ pasakoja apie tris drauges ir jų kelią tikros meilės link.

Lengvos, smagios ir jaukios knygos puikiai tiks atostogoms! Knygas vaikams ir jaunimui patalpinome kitose kategorijose, vyrams ir moterims taip pat galime pasiūlyti rimtesnių leidinių. Tačiau visiems suaugusiems, kurie ieško romantikos, rekomenduojame neaplenkti lietuvių autorių kūrybos. Taip pat, nepamirškite, nuolaidų bei akcijų! Draugiškos kainos, jausmai, intriguojančios istorijos – ar gali būti geriau?

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Lietuvių autorių meilės romanai?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Lietuvių autorių meilės romanai?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Lietuvių autorių meilės romanai?