⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Teisė“ – knygų kategorija, kurioje reikalingų leidinių ras tiek teisės profesionalai, tiek šį mokslą kremtantys studentai, tiek tie, kurie nori pagilinti savo žinias, pasiruošti teisminiams procesams ar suprasti įvairias darbo ar partnerystės sutartis. Pirkti online kviečiame baudžiamąjį kodeksą, Lietuvos Respublikos Konstituciją, teisės istorijos knygas, įvairius žinynus bei kitus leidinius.

Rasta: 539
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvos Respublikos Konstitucija |
1,45 €
Turime sandėlyje
Mediacija |
  • Nemokamas knygos pristatymas
30,49 €
Turime sandėlyje
Teisė ir COVID-19 pandemija |
  • Nemokamas knygos pristatymas
54,99 €
Turime sandėlyje
Lietuvos Respublikos Konstitucija |
  • Nemokamas knygos pristatymas
69,00 €
Turime sandėlyje
Rasta: 539
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygų kategorija „Teisė“, skaitytojų patogumui, yra suskirstyta į kelias skiltis. Taip daug lengviau rasite reikalingus tekstus. Skiltyje „Administracinė teisė“ patalpinti leidiniai apie gyventojų pajamų mokesčius, statybų vykdymo dokumentus, įvairių įmonių steigimo aktualijas ir kt. Aktualu finansininkams, notarams, įmonių teisininkams ir kitiems.

„Baudžiamoji ir bausmių vykdymo teisė“ apima bendrus leidinius apie įstatymus, baudas, baudžiamojo proceso dalyvius ir patį procesą. Čia rasite net ir „Baudžiamojo proceso uždavinyną“, kuriame siekiama atskleisti, kaip yra įgyvendinami pagrindiniai baudžiamojo proceso principai.

Civilinės teisės skiltyje, žinoma, rasite civilinės teisės kodeksą, kuris yra vienas TOP skaitomiausių kategorijos leidinių. Nieko keisto, nes ši teisės sritis liečia kiekvieną iš mūsų ir apima turtinius, šeimos ir kitus santykius. Taip pat civilinės teisės knygose kalbama apie atskiras kodekso apimamas sritis, tokias kaip šeimos, paveldėjimo, autorių, intelektinės nuosavybės ir kt. teisė.

Darbo teisė dar viena sfera, kuri yra aktuali tiek jaunimui, tiek suaugusiems vyrams ir moterims, norintiems geriau suprasti savo darbo sutartis, taip pat žinoti, ką daryti įvairiais diskriminacijos atvejais, kokias atsakomybes neša darbdaviai ir darbuotojai ir t.t. Kviečiame internetu įsigyti naujausią Lietuvos Respublikos darbo kodeksą.

Konstitucinės teisės knygos pravers tiek teisininkams, tiek studijuojantiems jaunuoliams. Lietuvos Respublikos konstitucija yra svarbiausias šalies įstatymas. Leidinį, kuris kainuoja mažiau nei kavos puodelis, rekomenduojama nagrinėti istorijos, politologijos bei pilietinio ugdymo pamokose.

Teisės kategorijoje rasite ir specializuotų terminų žinynų bei žodynų, o taip pat leidinių apie tarptautinę ir Europos Sąjungos teisę.

Visas šias knygas parengė teisės profesionalai Egidijus Bieliūnas, Jonas Prapiestis, Armanas Abramavičius, Gintaras Švedas, Mantas Mikalopas, Vilius Mačiulaitis, Tomas Bagdanskis ir kt.

Turbūt girdėjote posakį, kad įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, todėl visada pravartu atnaujinti žinias. Nesvarbu ar tiesiog mokotės, ar giliau domitės politika ar ruošiatės teismui. Teisinis išprusimas visada yra privalumas. Tiesa, įstatymai nuolat keičiasi, tačiau knygų leidėjai taip pat nesnaudžia ir skuba išleisti papildytus teisės rinkinius.

Primename, kad interneto knygyne dažnai rengiame išpardavimus bei akcijas. Jų dėka daug naujų, populiarių ir įdomių knygų įsigysite nebrangiai. Tad kviečiame pasidairyti ir pirkti gerų leidinių tiek sau, tiek vaikams.