⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Koks jausmas lakstyti basomis miškais ir slėptis nuo plėšikų? Ar smagu būti žinomiausiu pasaulio burtininku? Ką daryti sugriovus namus? Ar įmanoma mažam berniukui išgelbėti pasaulį nuo tamsos ir kitų grėsmių? Visus atsakymus į šiuos klausimus rasite 6-8 metų vaikams skirtoje grožinės užsienio autorių literatūros 6-8 metų vaikams kategorijoje. 

Rasta: 932
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Laukinė simfonija | Dan Brown
5,99 €
Turime sandėlyje
Blogiukai 1 | Aaron Blabey
2,59 €
Turime sandėlyje
Žuvelė medyje | Lynda Mullaly Hunt
11,99 €
Turime sandėlyje
Lapių medžioklė | Sven Nordqvist
7,99 €
Turime sandėlyje
Baikšti šunytė | Holly Webb
4,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 932
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams“ pirkėjus vilioja ne tik draugiškomis kainomis. Čia susirinko visas vaikų literatūros žvaigždynas. Štai, kad ir J. K. Rowling vardas žinomas tiek vyrams, tiek moterims, tiek dideliems, tiek mažiems. Juk rašytoja pasauliui padovanojo populiarių berniuką – burtininką Harį Poterį. Paskutines TOP skaitomos serijos dalis palikime jaunimui, tačiau 6-8 metų vaikams jau galima pamažu, su tėvų pagalba, pradėti pirmas knygas.

Yra dar vienas berniukas, kuris populiarumu konkuruoja su Hariu. Tai autoriaus Jeff Kinney sukurtas „Nevykėlio dienoraščio“ serijos personažas Gregas Heflis. Vos pasirodžiusi pirmoji dalis tapo sensacija, o svarbiausia – vaikai ir vėl pradėjo skaityti! Tad jei jūsų vaikas vengia knygų, pabandykite jį suvilioti Grego nuotykiais. Jei patiks – pirkti online galėsite net keturiolika dalių. Žinoma, visi nekantriai laukiame ir naujų serijos knygų!

Vaikų mėgstamiausių knygų sąraše puikuojasi italų rašytojos Elizabetės Dami serija apie drąsų ir gudrų peliuką Džeronimą Stiltoną. Pasinaudokite akcija ir įsigykite visą įdomių ir įtraukiančių knygelių rinkinį pigiau!

Jei domina paprastų vaikų nuotykiai, rekomenduojame Astrid Lindgren istorijas. Autorės knygos išverstos į daugiau nei šimtą kalbų ir suaugusiems skaitytojams patinka ne mažiau nei vaikams. „Rasmusas klajūnas“, „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Broliai Liūtaširdžiai“, „Ronja plėšiko duktė“ – istorijos, kurias privalo perskaityti kiekvienas knygas mylintis žmogus.

Skaitytojai puikiais atsiliepimais apipylė ir norvegės Maja Lunde knygą „Sniego sesė“. Ši graži knygelė moko susitaikyti su artimų žmonių netektimi.

Tiems kam Haris Poteris dar per sudėtingas, tačiau magijos vis tiek norisi, siūlome Zanna Davidson „Magiškųjų vienaragių“ seriją. Arba pamėginkite Henrik Tamm knygas apie Ninzę Tamį.

Kategorijoje „Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams“ įdomių knygų sau suras ir berniukai, ir mergaitės. Vienas istorijas vaikai galės skaityti patys, kitas – su tėvų ar vyresnių brolių bei seserų pagalba. Geriausi pasaulio rašytojai pasistengė, kad skaitytojams netektų nuobodžiauti, o vidinis pasaulis, užvertus paskutinį puslapį, taptų dar turtingesnis.

Daug gerų knygų rasite išpardavimo skiltyje – mes stengiamės, kad knygos būtų prieinamos visiems. Jokios kitos priemonės taip nelavina žodyno ir vaikų vaizduotės. Jau šiandien užsisakykite internetu ir mėgaukitės nepaprastomis istorijomis!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams?