-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kadangi užsukote į internetinį knygyną, manome, kad tikrai mėgstate knygas. Esate geroje vietoje, nes pirkti online siūlome tūkstančius leidinių skirtų vaikams, jaunimui ir suaugusiems skaitytojams. Aprūpinsime visą šeimą gerais ir įdomiais kūriniais. Pradėkime nuo mažiausių skaitytojų ir rekomenduojame užsukti į vaikiškų knygų kategoriją „Grožinė lietuvių autorių literatūra 6-8 metų vaikams“. Mūsų šalies rašytojų fantazija užburia ir nukelia į stebuklingus, vaizdingus, spalvotus bei paslaptingus pasaulius.

Rasta: 394
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Princesių sala | Birutė Mar
10,89 €
Turime sandėlyje
Manęs nėra | Ignė Zarambaitė
7,99 €
Turime sandėlyje
Ferdinandas ir Pū | Lina Žutautė
7,99 €
Turime sandėlyje
Kodėlčius | Vytautas Petkevičius
11,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 394
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Grožinė lietuvių autorių literatūra 6-8 metų vaikams“ gana plati. Kaip išsirinkti geriausią knygą? Pasižvalgykime, po kitų pirkėjų mėgiamus leidinius. Vienas iš TOP skaitomiausių autorių yra Tomas Dirgėla. Jo sukurta serija apie mokinius Domą ir Tomą, kurie nuolat įsivelia į painias bylas, sužavėjo visus Lietuvos vaikus. Rašytojas pats noriai bendrauja su jaunaisiais skaitytojais, gal todėl jo knygos tokios savos.

Tarp perkamiausių ir Vytauto V. Landsbergio kūriniai iliustruoti nepaprastai mielais piešinukais. 6-8 metų vaikai žavisi arklio Dominyko istorijomis, beje, šį personažą galima išvysti ir teatro scenoje.

Vienas populiariausių Lietuvos vaikų rašytojų, kurio knygas kviečiame pirkti internetu, yra Vytautas Račickas. Mūsų knygyne rasite kelias dešimtis jo knygų apie padaužą Nippę ir kitus personažus. Ypač mėgstama yra „Šeštosios šlepetės“ serija. Autoriaus knygų kainos nedidelės, tad galėsite įsigyti visą kolekciją.

Nuolatinis tarptautinių parodų dalyvis dailininkas ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius išsiskiria unikaliu, atpažįstamu stiliumi. Jo knygos patinka ne tik vaikams, bet žavi ir suaugusius. Nuostabiais piešiniais ir jaukiais tekstais traukiančios knygos pasakoja pamokančias istorijas. Pavyzdžiui, knygelėje „Kiškis Morkus Didysis“ susitiksime zuikutį, kuris norėjo būti toks didelis, kaip smaližius meškinas. Deja, sustorėjęs jis nesijautė laimingas ir autorius primena, kaip svarbu visada išlikti savimi.

Rašytojos Jurgos Vilės ir dailininkės Linos Itagaki komiksų knygą „Sibiro haiku“ verta perskaityti ne tik vaikams, bet ir suaugusioms moterims bei dideliems vyrams – visiems nepaisant amžiaus. Tai skaudi tremties istorija, papasakota vaiko lūpomis. Pasakojimas tikras ir paremtas Jurgos Vilės tėvo patirtimi, bet adaptuotas jauniesiems skaitytojams. Tiesa, prireiks tėvų pagalbos aiškinantis tam tikrus dalykus ar žodžius.

Dar vienas pasižymėjęs vardas literatūros pasaulyje – Selemonas Paltanavičius. Šis autorius kuria vaikams, jaunimui ir suaugusiems. 6-8 metų skaitytojams skirtos Selemono istorijos jaukios, šiltos ir pamokančios. Reikia rekomendacijų? Siūlome knygelę „Brunas“ apie pasenusį cirko meškiną, kurį šeimininkas „išleido į pensiją“ ir paliko miške. Tačiau tarp žmonių augęs lokys nežinojo, kaip gyventi savarankiškai.

Jaunuosius skaitytojus sužavės ir grožinės lietuvių autorių literatūros atstovas Gendrutis Morkūnas. Jo istorijos originalios ir kelia šypseną.

Visas minėtas ir dar daug kitų naujų ir populiarių knygų įsigysite vos keliais mygtuko spustelėjimais. Beje, ar jau patikrinote išpardavimų skiltį bei kokios akcijos vyksta šiandien? Nelaukit, kol pasibaigs tiražas ir pasirūpinkite skaitiniais visai šeimai jau dabar!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams?