⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Gatvėse gausu pavojų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tačiau pastarieji sugeba įvertinti grėsmes ir žino pagrindines taisykles. Tuo tarpu mažyliams gana sunku susigaudyti sudėtingame pasaulyje, tačiau tą padaryti padės nuotaikingos knygelės iš kategorijos „Saugus eismas vaikams“.


Eismas | Daiva Piličiauskienė
12,69 €
Turime sandėlyje

„Saugus eismas vaikams“ – knygų kategorija, į kurią atkreipti dėmesį rekomenduojame visiems tėvams. Kelyje galioja daug svarbių taisyklių, kurias būtina žinoti. Tačiau kartais suaugusieji neturi kantrybės aiškinti, kodėl negalima bėgti per gatvę, kai šviesoforas rodo raudoną signalą, kodėl būtina apsidairyti, ar kodėl nevalia per perėją lėkti dviratuku. Į pagalbą skuba autoriai, kurie visą šį taisyklių rinkinį padės lengvai įsiminti, nes pamokos primins žaidimą.  

Tarp TOP skaitomiausių vaikiškų knygelių dažnai išvysite leidinių apie Kakę Makę personažus. Ne išimtis ir kategorija „Saugus eismas vaikams“, kurioje Netvarkos nykštukas pasirengęs paaiškinti visas svarbiausias taisykles: kur yra kairė, o kur – dešinė, kaip saugiau pereiti gatvę, kas yra pervaža, ką reiškia šviesoforo signalų spalvos ir ką galima suprasti iš kelio ženklų.

Galime pasiūlyti ir knygų, kurios tampa ne tik neįkainuojamu informacijos lobynu, bet ir puikia laisvalaikio leidimo priemone. Vienas tokių pavyzdžių yra Daivos Piličiauskienės knyga „Eismas“, kurioje nagrinėjamos ne tik įvairios temos, bet ir siūlomi stalo žaidimai, lipdukai bei trimatis šviesoforo modelis.

Visos knygelės labai įdomios ir parengtos įvairaus amžiaus vaikams: nuo darželinukų, ikimokyklinukų iki penktokų ar net vyresnių eismo dalyvių. Smagūs veikėjai, ryškios iliustracijos, lengvai išdėstytos užduotys, spalvinimo, karpymo, lipdukų klijavimo pratimai, kryžiažodžiai, žaidimai bei trumpi testai padės mokytis smagiai. Leidiniuose pateikiama informacija primena apie tykančius pavojus bei padeda suprasti neatsargaus elgesio pasekmes.

Siūlome iš knygų išmoktas žinias užtvirtinti gatvėje. Tėvų užduotis yra įsitikinti ar mažyliai gerai suprato taisykles ir ar pasiryžę jų laikytis. Priminsime, kad suaugusieji turi rodyti tinkamą pavyzdį, todėl nepamirškite ir patys elgtis atsakingai.

Daug gerų knygų parengė autoriai Aistė Kvičiuvienė, Irlanda Strikienė, Elvyra Mickuvienė, Rytis Vilkonis, Jelena Brezovec, Vida Pečiulaitienė ir kiti. Kviečiame internetu įsigyti jų leidinius, neabejojame, kad net ir suaugusiems skaitytojams pravers pasikartoti saugaus eismo taisykles.

Knygyno asortimente daug naujų ir populiarių knygų, kurias pirkti online labai paprasta. Įtiksime vyrams ir moterims, reikliam jaunimui ar mažiausiems skaitytojams. Visi leidiniai patogiai suskirstyti į kategorijas, tad lengvai rasite dominančią temą. Atkreipkite dėmesį į išpardavimus bei įvairias akcijas, nes jų metu daug knygų kainuoja pigiau.