Lotynų kalbos ir gramatikos knygos svarbios kiekvienam, siekiančiam platesnio įvairių sričių terminologijos pažinimo, profesinio ir kultūrinio tobulėjimo. Nepaisant to, kad lotyniškai šiandien beveik niekas nekalba ir ši kalba laikoma mirusia romėnų tautos kalba, ją sutinkame daugelyje sričių. Kadangi nemaža dalis universitetuose studijuojamų disciplinų paremtos lotyniška terminologija, šios kalbos mokymasis gali padėti studentams geriau suprasti studijuojamą medžiagą. Nekalbant apie medicinos studentus, kuriems ši kalba yra privaloma.

Rasta: 14

Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis | Aleksandra Teresė Veličkienė
-10% su kodu: PATOGU
10,48 €
Kaina su kodu: 9,43 €
Turime sandėlyje
Rasta: 14

Be to, ši kalba naudinga ir tam tikrose kasdienio gyvenimo situacijose. Daugelis lotyniškų žodžių ir frazių buvo paversti moksliniais terminais ir kultūriniais aforizmais. Tie, kurie mokosi lotynų kalbos, gali suprasti tikrąją jų reikšmę. Lotynų kalbos žodžių ir posakių žinios padės geriau suprasti teisę, mediciną, politiką. Juk daugelis įstatymų, diagnozių ir postulatų yra sukuriami, naudojant lotyniškus terminus.


Mūsų e. knygyno kategorijoje „Lotynų kalbos ir gramatikos knygos“ jūsų dėmesio laukia Aleksandros Teresės Veličkienės „Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodynėlis“. Jis bus pravartus ne tik humanitarams, teisininkams, medikams, bet ir studentams bei daugeliui intelektualių žmonių. Taip pat kviečiame susipažinti su Kazimiero Kuzavinio knyga „Lotynų-lietuvių kalbų žodynas / Dictionarium Latino-Lituanicum“. Šis žodynas apima pagrindinę lotynų kalbos leksiką nuo senųjų raštijos paminklų (III a. pr. Kr.) iki žymesniųjų VII a. lotynų literatūros šaltinių.


Neabejojame, kad lotynų kalbos mokomosios priemonės praplės jūsų akiratį, suteiks pasitikėjimo studijose, profesinėje ar kultūrinėje aplinkoje. Be to, lotynų kalba sudaro dabartinių romanų kalbų pagrindą. Todėl, jos žinios palengvins kitų šios grupės kalbų mokymąsi. Tai ypač pasakytina apie italų ir ispanų kalbas. Išmokus lotynų kalbą, minėtos kalbos taps lengviau įsisavinamomis.


Pristatėme populiariausių ir skaitomiausių leidinių TOP`ą kategorijoje „Lotynų kalbos ir gramatikos knygos“. Mūsų asortimente rasite ne tik mokomąją literatūrą, bet ir įdomias, naujas, kritikų ir skaitytojų rekomenduojamas grožinės literatūros knygas, bei saviugdos literatūrą, prekes turiningam laisvalaikiui, gerus lavinamuosius žaislus, bei kitas prekes, kurioms dažnai taikome akcijas ir išpardavimus. Todėl galime pasiūlyti palankias kainas. Įsigykite internetu dabar!